Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint tudod nekem már úgyse garanciális... (vagyis fene tudja)
De amúgy ha garis probléma lenne, akkor szereznék egy pecsétet, telenyomnám a füzetet hogy mindig szervízbe volt hordva és kész is...Kössenek bele ha akarnak...
Amúgy is pl ha elszakad az ülésed mert elfáradt az anyag, akkor nem azt fogják nézni hogy az olajat a szervízben cserélted-e vagy nem..
Jó reggelt
megyek
MSN?
és gondolom te is otthon csinálod. Illetve ezt beszéltük is, hogy az apósoddal.
A garanciával mi van ilyenkor?
Na az igen azon van egy pici kosz
Akkor a lánckereked koszos.
eddig 1x kellett rátöltenem, de minimálisat..Kicsit túl is töltöttem, mert azt hittem hogy többet kell
és nem ette?
Szeva!
Az nem,mert elötte fújtam le,az fehér láncspréé
Szia Tesó!
A láncod megint koszos
Vasárnap?
Mostmeg ezt írják:
Vasárnap túlnyomóan borongós idő várható. A Dunántúlon egyre többfelé elered az eső, este az Alpok-alján havas eső, gyenge havazás is kialakulhat. Az élénk déli szél napközben északnyugatira fordul és mérséklődik. A hőmérséklet a reggeli 6°C körüli értékekről délutánra 12- 16°C közelébe emelkedik
Most nézem az árakat, marad a power1 racing
Én eddig Power1 Racing-et (régebben R4) tettem bele, de sokan dícsérik a Motul olajat...
nekem még a gyári van benne, 800km múlva olajcsere. A Suzukisok a Castrol actevo 4t-t mondják, hogy azt tegyünk bele, mondjuk árban is az a leg kedvezőbb.
Ki milyen olajat használt eddig a GSR-be és hogy voltatok vele megelégedve?
ott voltunk mi is, azt kérték, hogy ha 10 feletti létszámmal megyünk szóljunk oda, hogy készülhessenek.
Kykee, kajaügy a Tiéd.
Ki lesz a túravezető? Mert kellene valaki aki vezeti a csapatot és ismeri az útvonalat.
Az időjárással talán nem lesz gond, ez a kép már jobb mint a tegnapi..
És mikor jönnél érte?
15 000 ft
jó éjz
pá-pá
Na,jó éjt mindenkinek
Akár,de van a Tihanyba is kettő jó hely és egy barátom csinálja mind a kettöt
Az egyik fent van az Apátságban a másik lent a Révnél.Pörgetik a malcot,vagy ha akarjuk,akkor friss pincepörit ütnek össze bográcsban.
Akkor van az almádi Rock-pub,a Veszprémi fatehén,vagy Halászkert vendéglő,
Fürdei Majer vendéglő,ahol a Zováth János barátunk nagy hírben és tiszteletben áll.
Naponta oda járok kajolno,nagyon jól föznek és pénztárcabarát,ráadásul az adag sem gyenge,mert például a napi menü 620.- huf,de ez tartalmaz 2 liter levest és 2 választható másodikat.
hű bazze, megéheztem
az az almádi motoros plebúj is okés, meg a kaja is jó