Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is erről beszéltem korábban, amire az volt a válasz, hogy más okok vannak, de konkrétumot nem tudott mondani Gino.....vagy nem akart.

Na én elmentem a kétnaposra, vigyázzatok magatokra-te is kykee- és jó gurulást.
Móning evíbádí!

Remélem ma mindenki felpattan a vasra és kiereszti a fáradt gőzt!
Estére meg mindenki friss lélekkel ül le a gép elé, és 100%-ra le tudjuk beszélni a túrát.
Na meg azt is át kellene gondolni, hogy mióta megy a fórum, azóta nem volt ilyen lapos..
Csak beköszönéseket meg vitákat lehet olvasni..Nehogy már csak ennyire legyünk képesek gyerekek!
Motorról és motorozásról már csak 10-15 oldalanként lehet olvasni pár szót..Ennyire meguntátok volna a kutyulit? Nemhinném..
helyileg te merre laksz?
április 6-án
És mi a hejzet a ser virslivel? Abba én is benne lennék.
én részemről lezártam
uff nagy főnökök! nem kéne már lezárni ezt a vitát ?!
ekkücöm nem akartam beleszolni de nem birtam tovább itt már rég nem tuggya senki mi is az igazi baj .De nem is kell emlékeztetni senkit inkább sztem egy sör virlisli party !
ÁÁÁÁÁ. ez olyan kérés mintha azt mondanám a napnak h ne süssön .Pedig az süt ha kőő hanem ,csak nem láttyuk ...!PEDIG Ő NEM BÜSZKESÉGBŐL ÉS HIÚSÁGBÓL TESZI!

üdv.: NOMAD
Ok, majd szólj. Viszont most jutott az eszembe, hogy át kell állítani az órát szombat éjjel, lehet, hogy 10.30-as indulás lenne a jobb...
és ismét magadat minősíted....
Srácok, lehet én is becsatlakoznék 2 cimbivel, holnap megemlítem nekik. Holnap este fórumon visszajelzek..
látod, megint kezded.
Itt neked nem válaszolok többet!
Csodálkoztam volna nagyon!
Nem is várok,mert ennyi vagy!
ne várj tőlem többet.
Sajna az korán van nekünk, nem baj majd ütközünk valahol félúton
Ez mit jelent a saját szótáradban?
sajnálom=bocsánat?
Hali! Mi mindenképpen korábbi időpontra terveztük az indulást és az útvonal is más lenne, csak a cél azonos...
Vasárnap reggel 10-kor lenne a BAH csomóponti benzinkútnál a találka - eddig Sipi és két cimbije jönne - és a régi 7-esen mennénk le. Tihanyban vagy a környéken ebéd, és visszafelé terveztem azt az útvonalat, amit te küldtél.
Nekem a ti indulásotok már túl késő lenne, délután haza szeretnék érni...
Ha tudtok gyertek korábban és találka Tihanyban! Illetve ha a brigádból szeretne valaki csatlakozni, az jöjjön!
sajnálom.
Na drága barátaim, barátnőim, ( most ) vasárnap 30-án akinek megfelel, és velünk akar tartani egy túra lightre Tihanyi uticéllal legyen 13 óra 30 percre az 1-es számú főút 34 km/szelvényében lévő LOMÓ benzinkút parkolójában. Az sem baj ha motorral jöttök

http://terkep.t-online.hu/?L=1...


Résztvevők:

N
opara
Fndi
Abdul ?
Syrus6 ?

Telefon: 06703146593
Mackóka,én már olyan sokkal tovább léptem,hogy már a cipőm is elkopott....

De igazán bocsánatot kérhetnél a hamis vádak miatt,szerintem Akko nem lesz gond a továbbiakban.
Ha meg leközelebb bajod lesz velem,akkor anyázz le,meg kóldj el a pics@ba az MSNen,mert senki nem kiváncsi erre...Tényleg,miért nem ott estél nekem?Mert itt jobb volt az íze,meg hogy ki áll melléd?

Én hajlandó vagyok bocsánatot kérni tőled,ha Te elöbb megteszed!
ja látom magam elött,ahogy a benzinkutas csak bambán bámul,ahogy tolja a csapat a motorokat a kút felé....
Milyen zsír lenne, ha valahol elkottázuk az utat és egyszerre figyna ki az összes GSR-ből a benya
Gyerekek, "hétköznapi" útvonal......
Nem olyan bonyolult az útvonal. Elég részletesen le van írva, ha másképp nem megy meg kell nézni térképen is.
Esetleg menjetek arra, amerre tudjátok Szfvárig, onnan már végképp nem lehet eltévedni.
nem, én nem ismerem az utat, nem szeretnék vezérkedni
Köszönöm és én is sajnálom.