Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is...
még itt vagyok
Miez?Így tüzelsz?
na végre , hogy már nyugalom lett !
Jó éjszakát!
...olyan még nem volt ! de a helyi rendőrt láttam mikor elverte 3 idegen c..g..ny gyerek a falunapon ! soha nem lettek meg !
na befejeztem. Jóü éjszakát, ringassátok magatok a hamis biztonság illúziójába. Kinek kell a renőd? Senkinek, amíg nincs baj.
Ne legyen igazam és ne derüljön ki, mennyire hiányozna ha nem lennénk.
mondjuk neked, amikor a cigánytelepen meglincselnek, amikor bennég a roma
Nem mintha a jelenlétük visszafogná a komoly bünözőket.....
mindig röhögök, amikor a Bncze mondja 45.000-es rendőrséget, miközben ténylegesen 41.000 alatt van a feltötltött létszám és csökken
kinek hiányoznak ? miért van valahol egy is belőlük ? csak az út szélén szarakodnak ! ja a könnyű prédára !
arról beszélek, hogy nem lesz rendőr, aki kimegy, mert nem lesz, aki kimenjen. Ha nem érted miről beszélek nézd a híreket. Csak pesten 1500 rendőr hiány van, de csak azért annyi, mert tavaly 2000 státusz szűnt meg a BRFK-n.
ahogy korábban emlegettem:
Tippelhetsz még, mert nem is 65.
Leszerelésről eddig nem beszéltél.
Azt írtad a rendőr nem megy ki....
Tehát mehet a katonai bíróság elé.
Ha leszerelsz, akkor meg nem vagy már rendőr, tehát nem állj ameg a helyét a "rendőr nem megy ki" kijelentésed.
Dugj fel még egy tampont magadnak ,de ne alá,hanem mellé

Igazad van
De nekem is.
Gino adna neked egy pofont,elsírnád magad Nem a kilo mondja meg hogy kivagy,hanem hogy mennyi vér van a pucádban....
bocs király ! hány tűzoltós viccet ismersz ? és rendőröset ?
azért ez minősiti a bandádat , nem ?
én nem. Elegem van, ha neked ez kell ezt kapod.
csak egyszerúen nem tudja, mi a vicc és mi a komooly. És még nem ismer
Én csak vicceltem,
ezért voltak ott ezek
65. Igaz, te kemény vagy
Nem nem megy ki, hanem leszerel.Hadbíróság? Olyan már nincs a 2. VH óta. Katonai bíróság elé meg nem citálhatsz ha leszerelek.
legalább nem akkor nevet,amikor a többi,hanem ismeri a vicc tartalmát,mondandóját,lényegét
már megtettem helyetted, kösz.