Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne is mondd,már ma elkezdtük melóban azért is megy ilyen könnyen az írás ma
Héka béka királylány,,, Nem kellene lassan ünnepelnünk?
olyan vagy mint a hunok:hun itt-hun ott
Itt is itt vagy,te Csavargó?
Szép.... Bár má semmin se csodáxom. Ma délután kinéztem az erdőbe a bokorugróval. Ehhez közúton ki kell mennem a városból. Zöldre vált a lámpa és úgy éget el mellettem egy köcsög szeatos, hogy majd elérte a könyökömet. Hát utánamentem, hogy lerúgom a fejét meg a tükreit. Megáll és látom, hogy egy olyan csávó, aki motorozik egyébként. Így nem estem neki, de kapja be. Mire számítsak attól, aki sose ült motron?
Cííjjjaaa!
ne emlegesd a havat,holnap mocizni szeretnék ám
Hali hhóóó
Szia nikk!
Igen,ez volt és az elkövető kapott 1 év 6 hónap FOKHÁZAT Pedig a történet ugyan az volt mint a Pécsi motorosbalesetnél,csak itt autóval és kamera nélkül okozta a balesetet az ámokfutó (köcsög)
Hali! Bocs, ez volt az az eset, amikor szembeelőzött nekik valaki?
Húzz egy kövéret a nevemben kérlek, én sajnos nem tudok ott lenni
Estét. A pipától nem látok. Elmentem ma Dunakeszire rutingyakorlásra többed magammal.
Kellemes éjszakai meló után. 3 féle gyakorlat aztán ,,próbavizsga,,. Simán buktam összekevertem a bólyákat . Kicsit máshol járt az agyam. De a végére sikerült Vizsga 04.01. kedd.
Foglalkozás után egyeztetés. Kiderült, h elfelejtett lejelenteni a keddi vizsgára ezért most én A tanuló motorok GS 500 és ER 5.
Az oktatást Sági Tibor motorosrendőr segítette jó tanácsaival. Nagyon rendes ember, sokat lehet
róla olvasni. Eléggé ott van a balasetmegelőzésben. Hozzá bármelyik motoros fordulhat a próblémáival.
Ő egy EMBER
Szééép kis Álomgép!

Sziasztok amúgy! Ha holnap gurultok, csak óvatosan, vigyázzatok Magatokra és a Kutyulikra!
Kykee, akartam is kérdezni, hogy terveztek-e valamit, csak nagyon elvoltatok Macival...
Holnap ott leszek.
Motorosok,barátok,ismerősök!
Sajnos egy éve,hogy barátaim Őri István,Berta Barnabás és menyasszonya Orbán Szilvia tragikus motorosbalesetben elhunytak 2007.03.31-ikén.
Holnap, délután 3 órakkor megemlékezünk a baleset helyszínén.
Akik ismerték és szerették Öket,azok jöjjenek.
14:30kor az Almádi Shell kúton motoros gyülekező.
Bocs,Kájk, beleolvastam.

Sose bánd, ha nagypofájú vagy

Én is az vok

Én leugatom időnként a sok köcsögöt. A fórumon és motrozás közben is

De senkit nem szúrok hátba. Sztem Te sem. Ilyenek a nagypofájúak. Azon úgy belemondják szemből

Isten óvja a királynőt
Sziasztok!
Eléggé unalams az biztos,de hogy akármit leírok és be vagyok támadva(de csak egy személy felöl) az már tényleg unalmas!
Kutyulizást sosem lehet megunni!
De mikor irnám,hogy ilyet kerekeztem,meg ugy lapra tettem és próbálom az élményeimet megosztani,akkor az jön vissza,hogy menö vagok!
Az meg, hogy az anyagi helyzetem a szakmámnak köszönhetöen ilyen helyzetbe került ,arról nem tehetek,de nem is nézem jó szemmel ,ha ezért meg vagyok kiabálva!De csak azért,mert mindig nyitottan és öszintén beszéltem a dolgaimról,mert bíztam,hogy ez is jön vissza.Valószínű,ha csak egy túrán vagy össszejövetelen igen,vagy nemmel válszolgattam volna és nemes egyszerüséggel irkálok fel,akkor semmilyen ilyen vita és túlzott hamis vádakat nem olvashattok!
De mikor kell egy jó tanács vagy bármi ami a mobillal kapcsolatos akkor jó vagyok!? ? ?
Igyekeztem mindig mindenkinek segíteni és az amilyen vagyok azt nem fogom megváltozattni senki és semmi kedvéért,mert akkor nem én lennék!De sem tolvaj,sem lehúzós nem vagyok és azért mert megmondom a magamét az nem jelenti azt ,hogy rossz ember vagyok.
A jót is ugyan úgy megmondtam és tudtam bocsánatot is kérni!
Az,hogy lelaposodott a topic az meg nem egy ember hibája,hanem többé,mert csak páran próbálják meg tartani a lelket és írnak amit tudnak,de már kifogyóban az ihlet.

Tutis,nem neked szegeztem ezt,csak ide válaszoltam....

Azt hiszem és úgy látom,hogy utoljára!

Jó túrázást mindenkinek és vigyázzatok magatokra,sok az idióta(autós)!
Nomad Rédén lakik
jó reggelt mindenkinek
váááááááá http://www1.suzuki.co.jp/motor... nekeem kéne!
na asszem alszok eggyet hosszu volt a tegnap meg ma jooo reggelt all
ELLENVETÉS?!
én inkább Veszprémhez közelebb ha minden igaz itt csatlakoznék csak még haverra várok h mit mond mert én Moson magyaróváron kiszállnék az 1000km-es szervizem idejére