Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

visszaolvagattam a fórumot, és teljesen más hangulata volt akkor, amikor becsatlakoztam. Ennyit jelentett Blacknet és Ivecoslaca? Vagy miért estünk ennyire szét?
kykee!PS3azol?
annál nem ér meglepetés....
oké, csopakról indulunk majd, de az lightos lesz. Viszont jó lesz a csapat.
Azt még nem döntöttem el de mivel a pénz beszél használt lesz.
Persze hajtok az újra.
olvastam THX

de még vaccillálok hogy mi legyen, de csak vasárnap jöhet szóba a recegtetésre mert szombat nem jó.
vihar egy poár vízben.
Fndi, olvastad a HU-t, vagy tegyem fel a túánk útvonalát?
én igazán nem tudok rajta hibát mondani. Van itt olyan, amelyikben lassan 50.000 km van, és ha a gazdája nem vágja haza a váltóját semmi baja nem lenne.
Jóóó estét !

Mivan már megint itt Gyöngyösön HEE.
szia neked is.
használt vagy új?
Sziasztok!

Most szeretnék vásárolni egy GSR 600-at.
Tudna nekem valaki mondani valami hibát (pesze csak ha van) vagy hogy mire kellene figyelni vásárláskor?
Segítségeteket előre is köszönöm.
halihó
Hmmmm...

Amúgy szép estét MINDENKINEK !
szia.
Bundás kenyér tejföllel meg tejjel!
NA EZ ,zsííír!
AMUGY SZÉP ESTÉT MINDENKINEK!
azt hiszem, itt is magadat minősíted.
És megjegyzem, nem nekem írtak ide a fórumra, hogy meg kellne adni a tartozást, mert máshogy nem tudták elérni ezt nálad.
Tutisnak is lógsz még. Téged meg kifizettelek, úgyhogy fogd be a pofád, ha nem jön rajta ki értelmes dolog, csak a mocskolódás.
Fordítva űlsz a lovon ember!
Mesédet meg máshol szervírozd! Szóval nem mondtam hogy eladom az órát neked!Avval jó hülyére vettelek,mert a tarka tudta és jót röhögtünk rajtad
Második alkalommal te ajánlkoztál,azt semmi nem lett belőle,de én nem kértem
Harmadik alkalommal,meg jól lerántottál miközben belettem a zsebedbe a pénzt....
Szóval kis buzi,máshol próbálkozzál a lejáratosdi dumáddal!
Senki nem hívott ide,csak megjelentél úgy,hogy a tarkát baszogattad,engem meg fejbe akartál lőni!
Szép bevonulás!
Egyáltalán nem vagyok fasza csávó,de a lehúzgálás a te asztalod! ! !Te nyaltad a seggem,még mindig tiszta nyál,pfúúúúj,miközben meg itt a fórumon játszod az agyad,mikor meg találkozunk akkor meg csinálod a jó gyereket!

Végre hogy befejezted,mert már börlex amit csinálsz magaddal

Ja kisasszony,faszozlak,meg bunkózlak?

Már úgy beszélsz,mintha neked semmi ilyen szó,vagy még durvább nem hagyta volna el a szád felém szemben.....
amúgy mizu?ma motoros idő volt,én sajnos nem értem rá mocizni
szerinted?
Még valami, mikben különbözik a szótárunk: a barátság fogalma. Én sosem faszoztalak volna le, ahogy nem is bunkóztalak, de te megtetted már párszor.
A "barátságunk" története:
Első tali: el akartál nekem adni egy hamis Tag Heuer órát 100 rongyért.
Második alkalommal semmi extra, de utánna két nappal kölcsönkértél volna 230.000-et, egy évre, úgy hogy havi mennyivel is? 20-al törlesztettél volna?
Hagyjuk szerintem, ez nekem nem éri meg az ideget. Ha neked olyan barátok kellenek, akik nyalják a segged, kykee, milyen fasza csávó vagy, és olyan emberek, akiket le lehet húzni ha éppen olyanod van, akkor hajrá. De szerintem itt nem sokan vannak olyanok, akik ezt sokáig tolerálják. Részemről befejeztem.
Minek?
A barátaimmal foglalkozom....
na mikor lesz a mocizás?ugye 6-án vasárnap
kisebbségi komplexus? ? ?
Próbálsz valamit mondani,de annyira nulla vagy,hogy csak magadból tudsz kiindulni

De szakadjmár le rólam.....HOT road gyerek
a francba bele!mindjárt mehetek dolgozni de este jövök ám vissza
tessék kibékülni,puszi-puszi meg minden