Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem nem pont kaja közben ért mert az ház

Amúgy jójestét,é kécssók
Te tiszta hülye vagy Hogy ezen mekkorát nevettem
94,2 + 9,42 = 103,62 ez hol rossz?
akkor keréken?nem tom de akkor is szar!NEM?
levették a deknit és egy fával fékezték a főtengelyt, és a fa be volt nekik skálázva. Pontosan 102-ig kopott le
Amúgy is hülyeséget kérdeztem, tehát ami keréken 94 lóerő, ahhoz kb 10%-ot kell hozzáadni, az lesz a főtengely teljesítménye..
És azt hogy? Mert ha jól tudom a pad keréken mér
Főtengely
Há mer K0-át emlegettek
Jó de keréken mérted vagy főtengelyen? Mert nem mindegy..
mizu?unalmas ez a nap,azon kívül hogy Nomad megtisztelt ma a látogatásával
Sziasztok!Tegnap voltam padon.igen mérges lettem,mert a gyári 98le helyett 94,2le volt benne,shark kipuval.Mondta az ember,hogy ez álltalános helyzet.A gsxr600-ban a legtöbb amit mért 125le helyett 116le volt.most lett az enyém 102,9le,úgy,hogy átírta a gyújtás térképet.alsó tartományban visszont sokkal jobb a gép,és sokkal jobban gyorsul.A nyomatékom pedig 70nm-lett.
Ugye mondtam.....
halihó
K2-esem van
az oldalán?
Ja, és azt is mondta a mester, hogy elöl 2,1 hátul 1,9 legyen a nyomás. És hogy nem autópályára való, mert hamar elfogy akkor.
Mostmár én sem tudom mi van nekem
Rá van ez írva valahol? mert én is csak az elmondásokból beszélek
vagy K0-volt? Azt mondta a mester, hogy hatótávban nincs nagy különbség.
igen, amikor elhoztam nem volt csak K1 Metzelerben. Én Pirelliket hoztam SC2-es keverékben, az keményebb.
nemtudom, majd elválik mennyit tudok menni vele, max keményebb keveréket kérek következőnek. Bár ezt se választottam, ez volt
A K1-es az soft, nagyon hamar elkopik....
6-7000 km-et szokott elmenni a hátsóval, nem kímélve. A soft ennyit nem bírna ki.
Kykee, kerülj elő és mond, hogy is van ez?
K1-est szokott felrakni én úgy tudom. Az enyém puha gumi, de nem is bánom, reggel szoktam melóba járni amikor még hideg a talaj, ilyenkor jól jön a puha gumma..
Badlac! Ma egykor láttalak a Margit-hídon, Buda felé... Ha a fórumon jársz, mesélj, hogy mennyi van már a gépben? Ősz elején már 30e felett jártál...