Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Steve!

Majd tavaszra behabosodik, majd meglásd, most még mindenkin érződik az elmúlt nem kicsit gyenge év, plusz a motorelvonási tünetek.
Még elég korai, de a nyitó túra megint lehetne a Fertő-tó, meg a Lila tehén étterem, legalább akkora létszámmal, mint idén... de szép is volt... addigra rendbejönnek a dolgok, mert ha nem, akkor csúnya világot rendeztetek az Attissal
de nekem nem kell szerelmet vallanod
itten e! parancsolj velem
meg is nézem a hétvégén, megyek tutira a Pestre, aztán ha okés minden már rádiózok is Herr Öcsi dizájnernek
üdv jányok
Hááát pedig az nem kicssááákó az Öcsi racing kivitelezője!
De neked nem Öcsimesterkirály csinálta a tartódat!
Heje, huja.

Bennevan a búúúrában
ne kamuzz, nekem is volt olyan tartóm, még helye sincs.
Sziasztok!
De van csak te nem látod!
hát persze , de mindenkinek szerelmet kell valanom külön ? mi készül ma itt , ric hol vagy ?
szóval hiányzunk?
Én is itt.
Mit én?Kiheveretem a lejáratós projektet
De igen szarunk bele, fosunk rá,nézünk előre a megoldás elejébe
igen , te is ? az a lényeg ! hogy is szoktad mondani : szarni bele - fosni rá
Tegnapiba jól beletrafáltam,pedig ezt nem lehet tudni,nem vagy bedzsipieszezve,hogy tudjuk mi történik ,Veled a munkádban.Bocs
Hogy vagy? Kiheverted?
Steve!
Szia!Nem magyarázkodtam és akkor is fizettem és az utolsó rohadt petákommal mentem és adtam a kezébe,mikor volt!Sajnos több most a kiadásom,mint a bevételem és ezért nem tudom megoldani,nem pedig azért mert a hozzáállásom szar,szemét,gerinctelen.
Baráti társaság voltunk?Tehát akkor ki lettem innen tíltva?Vagy mi ez a múlt idő?Egyenlőre mi még itt vagyunk és Te tüntél el.
Ha meg már beleszoltál,akkor se lekezlően beszélj velem,mint egy gyilkossal,mert én sem tettem Veled soha!
Köszönöm és részemről lehet rám bármit mondani meg kiutálni,nem szándékos,mint ahogy ezt a torzitott tükörképet állítod,de a kötelezettségem az folyamatos!Viszont nem vagy Te az Apeh vagy valami pénzügyi szervezet,hogy átvilágits,az anyagi helyzetemet illetően.
Én sem kérdeztem Tőled, ahogy senkitől sem.
Ezzel végleg befejeztem.

üdv
Krisztián
végre , már vártalak benneteket !
Itt!
Sziasztok!
már aludtam egy kicsit és jobb kedvem van , ti hol vagytok ?
nyugi, csak terelt. De tényleg hiányoztál, most az is baj?
jóvanna szegényebertmégazágishúzza
teszek ellene, dolgozom rajta
pont életet mentett akkor , és sajna nem mindenkiét sikerült ! szerintem nem az volt a legfontosabb abban a pillanatban hogy a hátam mögött röhögjetek ki . vagy terelni kellett ?