Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Steve!

Viszont a feleségem sosem baszogatna téged minden módon és helyen.
Értem,még ha bármennyire is kék,akkor is?
Nem egybe költöttem rá és a Hidinek,meg egyben kell!Küldtem ahogy tudtam!
Nem hiszem,hogy a Kornyival megbeszéltek után most neked kell ezt elmondanom megint!

De üdv a körünkben ismét.
a jog lényege, hogy meg tudd magyarázni, hogy valami fkete még ha fehér is.
Ja,de ha megmagyarázod az már teljessen más!
attól hogy kopó vagyok nem szeretem a trafit
Amúgy ezért kellett a tartó, így legálisan lehet felhajtani, ugyanis állítható
nekem is tudtok intézni hitelt vagy csak a behajtással foglalkoztok
De hát Te rendőr vagy,nem mondhatsz ilyet
Példát statuál
Mennyi pénzt költöttél idén a motorodra, benzinre? Nem futotta volna visszafizetni belőle a baráti kölcsönt?
Úristen mi megy itt
Ginokám!
Ha én kölcsön kérnék tőled most egy hónapra pénzt aztán egy év múlva sem fizetném vissza, miközben neked is nagy szükséged lenne rá, hát kíváncsi lennék a képedre nagyon, milyen széles vigyor ülne rajta! Vagy nem is vigyorognál?
Szevasz Steve!
1.)Az is és azt is írtam,hogy ezt rendezem!
2.)Ha semmibe vettem volna akkor az eddigieket sem adtam volna!
3.)Úgy csinálsz,mint ha nem lennék az és nem is akarnám.
4.)Ez nem észrevétel,hanem beleszólás és pártfogolás a részedről.
5.)Nincs miért csodálkozzak és elrendezem.
6.)Amkior ez már el lesz rendezve,akkor meg Te érzed magad rosszúl ,mert úgy állitasz be,mint egy rohadt szemétládát!
Szevasz Tesókám!
Néhány észrevétel a témához, mivel volt szerencsém értesülni néhány hónappal ezelőtt a témáról.
1.) Te kölcsön kértél a Hiditől, mint barát. A Hidi meg kölcsön adott neked mint barát.
2.) Megegyeztetek egy határidőben a visszafizetést illetően, amit Te nem teljesítettél barátilag.
3.) Többszöri unszolásra, és könyörgésre, csak egy részét fizetted vissza a kölcsönnek a mai napig, barátilag. Pedig a Hidi is szorult helyzetbe került, mint Te és szüksége lett volna a pénzre.
4.) Mennyi pénzt költöttél idén a motorodra, benzinre? Nem futotta volna visszafizetni belőle a baráti kölcsönt?
5.) Ne csináld már Tesókám, én azt hittem, hogy a barátaiddal korrekt és becsületes vagy! Főleg a Hidivel!
6.) Számomra hihetetlen, hogy egy barátot lehet ennyire semmibe venni!
7.) Ezek után ne csodálkozz ha a férje próbálja behajtani rajtad a tartozásod!
8.) Én bazi szarul érezném magam a helyedben!
azóta már megint ültam rajta én is, de sajna az még arréb van hogy behessek egyet
Viszont felment a waltermotós rendszámtartó, bár nem volt egy egyszerű eset. Majd teszek fel képet
De trafi legyen a lábán ami ezek után látja
Bammeg, nem a húsvét jön, hanem a télapóóó......
Locsol
Köszi,imádlak,Te kis motordaraboló
Gyorsan verdd ki ezt a fejedből!
Nem para,mert mindenki tudja aki megkérdezte ezt a problémát!Nincs semmi amiért nekem ez miatt kellemetlen lenne!
Nem én kezdtem!
Az ismerősi körömben ezt tudják,és azt is hogy nyomaszt és azt is,hogy el fogom rendezni!
De mindig közbe jön egy olyan,ami tényleg nem tűr halasztást!Olyan,minha a jó ég sem akarná,hogy elrendezzem,pedig el fogom!Minek,mondjak,határidőt így ezek mellett?Hitegetés az tényleg modortalan,undorító és nem úri emberre vall!
Mindig felvettem a telefont és szerintem tudod,nagyon jól,hogy miken mentem keresztűl,de ez az én bajom és nem fogok ez mögé menekülni!
De aki tényleg barátságból,segiteni akarásból állt hozzám az nem így viselkedik!
Nekem 46 ezerrel ment el Hollandiába Áprilisban egy "BARÁT" aki nekem tarozik és egy büdös vasta nem adott meg azóta sem a másik 260ezerről már nem is beszélek.Ezekből gondoltam,hogy megadom és én lettem ebbe a lehetelen helyzetbe!Viszont ezt nem játszottam volna el,amit a az esküvötök elött napokban történt felém!Holott a Hidi meghívott egy telefonhívásban,anno!Ezrosszabbúl esett egy baráttól,mint amit én"csinálok" felé!
Ennyi és ezt az emilemben is megbeszélhettük volna ugyan ennyiért,de részemről befe!
Üdv testvér,jelentkeztem
ja télleg, még ma nem szólt be senkinek
Mi van itten-e
Hol van a tűzoltónk?
huhh, gyerekek. Hová jöttem én?
Kykee, részvétem a Suzukis ember miatt. De megint beugazolódott: te egy barbár vagy!
Sziasztok!