Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mizu te is idetaláltál?
Az biztos jó, csak nem nyitotta ki idáig
Az teljesen ki van zárva mer én azt nem tudom!

Te a Ritus drága újra itten! És láttad Gsr lovagnak szólított!Hát jó a szeme!
Nekem meg az lenne a véleményem,hogy sokkal durvább és veszélyesebb a lovaglás mint a motorozás
A ló néha lehet kiszámíthatatlan is,a motor meg abszolút a te kezedtől és technikádtól függ!
VAgy megint faszság amit írtam és egy puhány köcsög tróger vagyok
Puhányok!
Ha a kutyuval esel sem bizti,h egyben kelsz fel.. Én már repültem!
Nem szándékozom hősködni,az oktató hölgy mondta h azt is tanulni kell,ha terepen akarok lovagónyi! Bízom a csajban,mert úgy itélem meg,h nem kér tőlem semmi olyat amit ne tudnék megcsinálni!
Így haladunk !
Hetekkel ezelőtt.....
szerintem már csak tavasszal lesz folytatás...
Én is repültem, sőt 100 lóról egyszerre....és 110 körül, na egy ló sosem megy ennyire!
Igaz csak 200 kg......
Felkeltem egyben! Persze járhattam volna sokkal rosszabbul is....
Köszi az olajozott választ

Mikor voltatok lovagolni?
Majd bepótoljuk! A lovaglással vigyázz,nehogy ledobjon laú!
Hi!

Milyen oktatáson? Miért nem tudtam róla?

Nem próbléma, de máskor ne mosogatószert önts az olajba!
Lassan a testel!

Ha repülsz,,, nem biztos, hogy egyben kelsz fel. Ne feledd mégis csak egy 3-400 kg os izomtömegen mész.Az ugratás NAGY felkészültséget igényel.

Én már repültem,,,,,szerencsém volt. Láttam mást is repülni,,,mentőben végződött
No problem! Csak csörögj rám!
Na helló!

Ezer éve! Asszony? Volt kint oktatáson?

Kérdés: Tegnap motoroztam kicsit, és az olaj ell. ablakon kissé habos volt az olaj. Ez nem rendellenes?
na hazaértem én is.

Nferi, holnap csak kettő után tudunk talizni, mert be kell mennem a Teve utcába.

GSRITA! Nem kerestél.
Ugratni? Mármint viccelődni?
Bele bizony!
Repülni még nem sikerült,de gondolom előbb utóbb az is meg lesz! Ez olyan mit:2 féle motoros van aki már esett és aki még nem!Vagy valami hasonló..
Jó lesz,addigra már ugratni is fogok......
Őszintén gratulálok !

Látom te is beleszerelmesedtél a lovagolásba
De igazi lovas csak akkor leszel, ha már repültél is a paciról Így mondják a nagyok.
Majd tavasszal már tudunk találkozni. Én is kilépek, megnézlek pacigolás közben.
Ha szerencsénk van Gino-t is rábeszélem addig
Örömmel látom,h mégis maradsz! Még jó,h maradsz hiszen még nem is csapattunk 1 embereset!
Én még nem láttam!Zsuker vidi!
Nagyon meggyőző volt ez a videó,h sirály vas a kutyuli!De azzal is tisztában vok,h nem mind1 h ki ül a nyeregben!Le a kalappal a csákó előtt!
Délceg lovag... Még zavarba hozol!
Légy üdvözölve hercegnő!
Merre jártál mostanában?Már attól féltünk,h elriasztot téged az a nagy csúnya szőrös medve!
Szeva Sipiapi!

Nekem a mai napom közel állt a tökéleteshez! 10:30-tól lovagolni voltam(már egész jól haladok!) És a hab a tortán du. fél3-tól gurultunk 1et motopityuval+a fiával(tigerel)!
Jó lenne,ha jobb idő lenne és lehetne egy nagyobbacskát csapatni! Ami késik nem múlik!
Helló Pajtikák...

Tegnap már nem bírtam,,,,csatangoltam 1-et
Nagyon jó volt!

Ti császkáltatok?
Vagy perverz...de hol huzzuk meg a határokat a finomnál,a gyorsnál,vagy a szépnél... Jó kérdés...
Már ennyi,majd a napokban bekukk!
Sziasztok