Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pityu!
Csörgetsd meg az anyut és egyeztess vele légyszi!Sajnos nem élek velük,így nem tudom,hogy mikor jó avagy nem!A fater az taxizik az tutkó!

A hirtelen gázadásokkal nagyon vigyázz még száraz és meleg időben is!CSak is progresszíven akár csak a fékezés!
Figyelj oda nagyon,csak gyengéden és ésszel!
Nyerj 2 repülőjegyet Pekingbe a 2008-as kínai olimpiára!

A regisztrációdhoz nem kell más, mint megnyitnod a levéllel küldött fotót, és helyesen válaszolni a vele kapcsolatos kérdésekre .

Sok szerencsét!

1. Melyik tanuló tűnik álmosnak?

2. Melyik a fiú ikerpár?

3. Melyik a lány ikerpár?

4. Hány nő látható a képen?

5. Melyikük a tanár?
HI. Kykee holnap 10 ig oktatók, utána zavarhatnám szüleidet? Szerinted. Kint voltam a masinával 12 km. Elég jó idő volt . 3.-ban egykicsit bővebb gáznál hátulja szitált. Igaz nem nagyon.
Széééééééééép bukó!
Na erre gondoltam
Én ma készültem az Árpád-hídhoz, de sajna Jani nem ért rá. Shark 500 Air sisakot mek holnap megnézni.
5 év garancia, ez nem kamu? De addig úgysem lesz meg.
NFeri. Szia. Lehet, hogy nem veszem az adást, de.... Nektek most Xbox vagy Xbox 360 van eladó? Üdv István. Neked mióta van Gsr?
Haliho!
Jó hideg,nyista meleg,nyista motor!Gino együttérzek veled!
SZia !
Akkor ezért nem értettem
Bocs,nem ide akartam irni,meg másnak.
Kitty lánya a motorozó nők tropicban.Én is ismerem őket ám.
Józsi hol vagy.......
Erre is TÉL van,szövegGSR alszik, köszöni szépen JÓL van .Április 1-ig pihen.
jjóóóóó napot kííívááánok , sziasztok !
Igen,kivan chipelve! ! 30e ft,2 db távírányítóval(egyik infrás).Eredeti játékkal lehet online játszani a fiam szerint!
Üdv!
Hyundai
- Santa Fe
- i 30
mit vezetni? Sajna én megyek vidékre, most indulok.
Sziasztok!

Melózom.
Aki akar tesztvezetni, az jöjjön 14h-ig.
JÓ reggelt!
Capirossi a Suzukival ( GSV-r ) jobb köridőt ment Valenciában és Sempengben , mint a szezonban a Ducatival
Ez kellene, de nagyon!
Hát ezaz... Tegnap kimentem egy kicsit, a kezemet téli kesztyű hiánya miatt fel kellett olvasztanom, miután hazaértam, de azért élveztem. Ma már nem mentem ki, mert vacak idő volt.
Meló nekem egyenlőre csak a másod van, a főmeló csak a jövő héten kezdődik.
Ne álmodj, ha ébren vagy!
meleg , száraz reggelek, henye.... no tél , yes motor!
Röviden ennyi.
Hideg, jégvakarós reggelek, meló.... no nyár, no motor!
Röviden ennyi.