Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de tényleg, mit csinálsz, hogy készenlétes vagy? Már ha nem titok
hűű, vigyázz, nehogy megártson a nagy km számok számolás közben
de legalább Te ennyit mehettél
azért óvatosan a 3szögek gyártásával, sok a zsernyáki ellenőrzés
Annyit sírt,h már nem bírta...
Nem is rossz taktika!


de jó vicceid vannak
fékbehúzás: az fz6-os haverom, akinek tavaly februárban született a kisfia és aki tavaly júliusban vette a gépét, pár hete "dunsztolta" el - úgy 6300km-rel ebből úgy bő 1000-et tettem én bele
Szegény gyerekre fogta
Basszus nekem az késő. 3/4 4 re bent kellenem a gumibottéren ( XV. Mézeskalács tér ). Legkésőbb
15:10-kor indulnom kell otthonról.
na mi van apa, te is zsaru vagy?
2-kor indulhatunk!
HI: Nekem nincs elvonási tűnetem . Ma 18km beletettem. Faxa idő volt. Élvezetem a dolgot és vigyáztam 6500 főlé nem pörgettem 120 km van az órában. Ha csütörtökön legalább 5-6 C lesz
megint megyek a környékra. Megpróbálok bemenni a Ringre. Jó nagy a parkolója meg a gokart pálya mellett place is nagy. DE kiegyeznék egy Kerepes Dunakeszi Gödöllő háromszőggel.
Az tutti!
Én csak attól félek,h nekem is behúzza a féket ami a mocit illeti!De majd megoldom vhogy!
Papi!
Én azért egy egész litániát bevállalnék, természetesen nem azért, hogy én esetleg 5 hét után motorozhassak, nem ám, hanem hogy Te mocival mehess munkába
Nem lehet, hogy csak csodálták?

remélem semmi komoly
nekem is! szombaton program lesz, meg koncert, vasárnap majd csörgök, amint fel sikerült ébredni
jóvan, pár hónap és a Maminak úgysem lesz sok ideje a netezésre

(ám a Papinak sem )
VÉGRE ! Haza értem,,,

Szííyasztok 600 as ok
Felszólítok mindenkit, hogy rebegjen 1 -2-99 imát este.Szép időért
Holnap motorral mennék dolgozni.
Rászabaditanék egy gyönyörű motort Budapestre !
én is 31 -én leszek szóliba , nem is bánom mert így karácsonykor leszek itthon , az előre hozott szilvezteri bulira én is megjelennék !
SZevasztok!
MOst láttam 18:30 körül a Jászai Mari téren egy helyszínelést, csak egy fekete szürke gsr (UHY-208) állt ott, se motoros se kocsi semmi.... de volt pár rendőr..... Valamit tudunk róla?
Rádiózzá brádör! Nekem a vasárnap lenne zsuker!Szomb este 7körül érek haza!
Én is itten lenni,csak mamika kitúrni a gép elől és most sikerült visszafoglalnom!
aha, értem
örülök, hogy GSR600 topic-képviselőnek tartasz

jut eszembe: nem tudom ki, hol, merre és meddig szervezi a szilveszteri bulit, de sajnos tegnap megtudtam, hogy 31.-től be vagyok osztva készenlétesnek, úgyhogy ha csak nem tartjuk egy korábbi napon a szilvesztert, akkor én nem tudok megjelenni
csak úgy , minnél többen képviseljük itt a GSR 600 -ast !
szevka! no miért kerestél?
hello haver !
na tessék előbújni a kis oduból, hát mindenki nem van itt éppen? miezittennneee?