Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez GSR-re van, én a Blackmotorsnáé néztem, Nferiét vettem meg. Waltermoto a gyártója.
Viszont nem tetszett ahogy megoldották a hátsó lámpa takarását, ezért levágtam a gyári lámpatartó alját és azt kombináltam a walteressel.
Szevasz! Hol lehet ilyet szerezni? Dangerbikes-nél?
Ez univerzális,vagy direkt gsr 600-ra? Üdv.
Ric, szerintem mi ebbe ne szóljunk bele. És ez a többiekre is vonatkozik.
Azt hogy: ugyan már rendőr bácséj, há a szög megvan annak,k csak rossz helyrűl nézi tetszik tunni
Szia Steve!
Kár, hogy ilyen apropóból "tértél vissza" hozzánk.
Szeva Mac!

bazz, helikopteres erősítést ne küldjenek Rád!
mit kell mondani akkor, amikor kb 10 rendőrből 8 elkezdi csóválni a fejét és a büntin gondolkodik?
kicsit ki kell egyengetnem a rendszámtartót....
na, ilyen lett:
Nem támadok rád Kykee!
Szerintem egy baráti társaság voltunk, ahol ez a fajta hozzáállás nem megengedhető! Érted? Motoros baráti társaság…
Van egy dolog, amit úgy hívnak betyár becsület, e szerint ha összeszarod magad akkor is teljesíted amit ígértél, mert kötelez az adott szavad! És itt nincs lehetőség magyarázkodásra!
Nekem ez a véleményem és ezzel be is fejeztem a témát.
Üdv
Steve
szerintem + így néz ki jól!
Helló srácok !
Szerintem,pont az indextől szép a hátulja!Ne felejtsd el,hogy az elsőhöz nem fog passzolni és kutyulinak ez a karakteréhez tartozik! Maradjon a gyári index csak fúrdd a kipuff alá valahogy
Szeritem is úgy néz jól ki!
Van róla képed?
á, csak levágtam a rendszámtartó alját, hogy megmaradhasson a karbon dísz. Szerintem jó lett, de vennem kell miniindexet hogy az igazi legyen.
Inkább szétszedve,mint darabolva
na most nem az enyém van szétszedve
Én csak darabolom flexxel
Hát,hogy lennék barbár?Az a Te reszortod, motorgyilkoló
hát, egyben egyet kell velük értenem. A te gentlemanságod tekintetében Nem lehetsz egyszerre barbár ÉS gentlemouse
ízletes mi?jó ennek örülnöd?
Nem vita ez,teeeee csak nézőpontformálás a beszédeknek az ütközése az adott tárgyon belül!
Egy napon 2005ben a kedves Levente "barátom" kért a volt nőmtől 45ezret aznap estig a hátam mögött és egy év múlva sem adta meg neki,közben meg mellettem vette a bukóját 60.000ért és vártam,nem szóltam!
De örülök,hogy egy gereinctelen féregnek tartasz,mint egy tolvajt és állítasz be ide mint egy bíró és beleszólsz ebbe!
Néző pont kérdése,hogy ki ,hogy reagál az ilyenre.
Örülj annak,hogy van jó állásod és havi sok fixed,mert Te sosem kerülsz ilyen helyzetbe.

De nem értem,hogy Te mit támadsz rám.
na mi van, semmi további vita? Már kezdett érdekes lenni
Na nekem nem jár az agyam ilyenen,ebben akkor Te vagy a profi
aha