Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha meg dugni akarsz,akkor tényleg menj a picsába
Hűha,rossszz napod van?
nem értelek,mi a bajod velem?
Mi van az írásaimmal?
Jönnek ide a vidik!
sziasztok
Motogp46 amit ajánlott oldalt,fent a videokhoz össétek be a GSR komoly videok vannak még ott
dehogy szól így a tiéd , most segítségért kiállt olvasva irásaidat én is meg kérdőjelzem a garancia értékét ! szerintem az arra való hogy náluk cseréltessük az olajat 2 évig , tovább / le /húzva minket , azt ha baj van akkor kiderül hogy csak tanksapkára szólt a garancia , na menjenek a pics.ba
Szasz kykee !

Nem csúúnya a hang!
Az enyém is szól így,vagy még dúrvábban De kúrva jóóóóóóó
Hűűű baszkuli a Sárga az nagyon ott van,nekem meg szar a billentyee
Helló Pajtikák!
Üdvözlet Almádiból!
Dody papa!
Ezzel legfőképp a Te nagyrabecsült és tisztelt kedvedbe szerettem volna elöjárni!
Örülök,hogy látlak itt!
Ákos hogy van,na persze a kedves felesedésa Tamcsika felől is érdeklődöm!
Láttam a blikkben,nagyon szép leányzó,meg is akadt rajta a szemem
egy kis hajtóvadászat a " barát " ellen és rögtön itt vagy , oké , adjál neki !
ez nadzson tutti
háj riderek !
Sárga a legszebb!
Kék jobban mutatna gyöngyházfehér felnikkel!
Szia Tybee!


Vagyok csak mint a befőtt.
Kicsit háttérbe szorult nálam a motorozás.
Ákos balesete óta nem ültem a gépen.(szept.23.)

Persze még megvan a gép, habár meghírdettem de a kutya rá nem vakkantott!
Örök db lesz úgy néz ki!

Te hogy smint?

Üdv:
Dody
Kedves Kykee!

K.........rva jó volt kicsit szadizni!

Köszike
Kykee világos amit írtál. Különben szoktam hozzáolvasni a motorozáshoz,de mint tudjuk gyak.teszi a mestert . Úgy gondolom van mit gyak. Azt mondja ma a kutas kellemes hangsúllyal: ne 95 -t
tankolj öcsém hanem evo-t az új mociba. Természetesen én is kellemes mondattal válaszoltam neki, mint az óvódások.
Nekünk Xbox van!(kicsit benéztem a kérdést) A gsr-em junius óta van meg!És van benne kemény 3200km, amiböl kb.400km Hungaroringi!
Killer joe vagyok :730al!
Fékezés:
enyhe fékezésnél csak az elsőt használjuk,vészfékezésnél először a hátsót (de ne állóra) és utána progresszíven az elsőt de szintén nem állóra!
Motorfékkel lassitunk ,esetleg egyet vissza kapcsolni a kanyar elött,így a motor eleje kissé megsüllyed és bedöntöd,ez által a motor"beletapad" a kanyarba és mikor nyílik a kanyar akkor húzod a gázt optimálisasn!
Remélem érthetővoltam,egybként az első féket mindig használjuk és a hátsót sosem tapossuk állóra!
Persze, h vigyázok! Van kostólgatni való a masinán. A hátsóféket is próbálgatom, de nekem abszolút
,,nulla,, igaz nem is taposom be kajakra. Ehhez ugyis meg kell várni a jó időt, ami legalább még 120 nap.