Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Korny mint motoros ember szolok bele a storiba valóba gerinctelenség volt,hogy itt kiteregeted a Kykee dolgait már EZ nem úriember stilus vagy elhagytad a telefon számát?
Már régen befejeztem volna, de nem hagyod:
az úriemberségről csak annyit: volt egy HATÁRIDŐ és egy HAVI RÉSZLET. Tudod, mint mondjuk egy motorhitelnél.
Egyiket sem sikerült tartanod, mitöbb a "műveletlen" sms-ekre sem válaszoltál. Hát ezért gondoltam, hogy itt talán reagálsz.
Na ennyi, mostmár tényleg.
Úriember?
Tudod mit jelent az?

Azt, hogy ha megígéri, hogyí visszaadja, akkor vissza is adja! Egy úriember nem baszogatja a másikat állandóan, mert egy igazi úriember ígérete az ÍGÉRET! Tehát Kykee adja is vissza, ahogy tudja....
Viszont a baszogatás oldalról nem látok úriembert!
Akkor sem számoltam és most sem fogok!Mert ettől függtelenűl még Úrimber vagyok,viszont Úri ember nem így üzenget,ahogy Te,drága barátom!
Béke veled,bár büntudat keltő vagy!
Ja és viszem,mert szeretek az emberek szemébe belenézni!
Hiívhatsz, de jobb, ha küldöd...
Egyébként az 5000 javítást számold le belőle.
Nehogymár én tartozzak.
Tudod, úriemberek között ez így szokás
Akkor hívlak én
Tehát ,már leprosztózol?Miért?
Sértegess csak
Ha jól tudom, nem volt meghatározva időpont a végső határidőre!
Kykee-nek nem áll szándékában nem megadni! Ez látszott az eddigi törlesztésein is.
Tehát nem értem ezt a hirtelen "kell" dolgot!
Nyudogj meg szépen, amint tudja megadja! És nem neked!

ui: Ez nem kiálás valaki mellett, hanem beleszólás olyan dologba, amihez semmi közöd.
Nem tudom becsületrontásért mit szoktak fizetni a károsultnak?
Ugyanis nem elloptam,elvettem,hanem kölcsönkértem felajánlásra,kamatmentesen,BARÁTSÁGBÓL.
De edig is fizettem és már úgy vagyok mások elött beállitva,mint valami tolvaj,szélhámos és hazúg!
Amiért nem is lettem meghívva az esküvőre,de egy másodpercig sem bánom,mert az ilyen nem barát,
De akkor nem ment a sipákolás,mikor az egyik túrán 2 percen belül megcsináltam a 6310i egy fillér fizetés nélkül!Ez több boltba 4-5 ezerbe került volna!
Tehát,nem érzem azt,hogy nekem csorba esett volna a becsületemen,holott az elmúl egy évem nem volt gyenge és ennek ellenére már a felét kifizettem!
De ez tényleg szánalmas és nem ez az elintézési módja a dolgonak!De hát neki ezek szerint mindent lehet!
Valami közöm csak van hozzá, nem gondolod?
Egyébként meg hogy mi a műveletlenség ebben az esetben, azt nem te döntöd el.
Szerintem visszaélni bárki jóindulatával, az az. Sőt, arra a műveletlenség túl enyhe megfogalmazás.
Egyébként meg nem irígylem a nődet, ha ennyire állnál ki mellette egy hasonló prosztóság esetén...
Ennyi.
Ha jól tudom, nem is neked tartozik! Tehát?
Annyira azért tartozik rám, hogy nem bírom elnézni mikor olyanok piszkálják a BARÁTOMAT (ha tudod mit jelent ez), akiknek igazából semmi köze az ő dolgához mással szemben.
Elég szánalmas, szerintem, hogy itt üzengetsz neki!
Nem játszom az ügyvédet.... Nem is értem, hogy hogyan sikerült neked ez a hasonlat!
Amúgy egy ügyvéd nem fizet a védence helyett!
De volt,de ilynekre hogy:NOS? meg hasonló műveletlenségre jellemző smsekre hogy válaszolnék?
Eddig is elvittem,utaltam stb!
Meg nem hiszem,hogy neked ehhez bármi közöd lenne!
Ja meg Te vagy a nagymenő Korny,hogy itt kedsz!?Mi vagy Te karnmester,hogy dirigálsz?
Megyek,megmondtam és VISZEM a szaros 60000et!
ja már értem..
Amit mondtam a telefonba a múlt héten!
Itt miről van szó? Erdekelne mert nem értem..
Szerintem az az én dolgom, hogy mire kell.
És ez másra nem tartozik.
Ha meg ügyvédet játszol, akkor fizess a védenced helyett...
Szerintem már kaptál elég üzit telefonon, akár hívást, akár sms-t. Nem nagyon volt foganatja.
Egyébként itt csak én lehetek OK?
Az,hogy itt üzengetsz...

hívj fel
Már ne haragudj, de kenyérre kell? Mert kb. úgy "kaparsz" érte.....
Ezért is vicces, ahogy Kykee írta.
Nyugodt lehetsz, hogy Kykee a lehetőségeihez képest mindent rendez maga körül!
De felőlem röhögve is elhozhatod, csak minél hamarabbb!
Ugyanaz mint veled! De én tényleg tékvándózni fogok, kinyitom majd a pofonzsákot és nem lesz ki becsukja
Nekem egyáltalán nem tűnik nevetségesnek...
Akkor most mi lesz Veled?
Kössz a sajnálkozást,ne aggódj megoldom!
De ez már tényleg vicc...