Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááááááááááááááááááájjjjj!
Köszi!Majdnem jó!Közelebbről és teljesen szemből!
Helló pajtikák
#31264
Agaboga, én is boldog szülinapot szeretnék kívánni,
melyik revü számban van a teszt?
Há" itte...
Hol a kép, bammeg?
Sziasztok!
Itt a kép.

A Motorrevű-t pedig holnap beszkenneltetem és utána este felrakom ide.
Cikk: "Enyhe elszíneződés a kapcsolóvillák végein és a kukactengelyen. Az ok ismeretlen."
Ez csak 25. 000 km volt!
Minek az neked?Megenni?
Ja legalább majd hozza haza a friss husikat!

végre,már úgy is sok a csaj!
Szivesen!Máskor is!Abba most már jó a Thaiföldi,a szerb,az afgán,román,holland,német,osztrák,angol,Ati&ti,lengyel,horvát
,ukrán,afrikai,cseh,szlovák,olasz,máltai,indokinai,honolului,
svájci,francia,belga,fidzsi,török,görög,stb.....
Estét mindenkinek!

Voltunk 4D-n és 10000000000%,h tökösmákos!
Megjött a teló, köszi..de kár volt utánvét az drágább.....akkor pannonos kártya is jó bele? köszi a javítást még1x
Szerintem megint berészegedek!De nem úgy mint a múltkor!Az csak a bemelegítés volt!
Miért,jössz?
Szia mindenkinek. Kykee nem hivtalak, mert 2-kor végeztem. Most meg megint raktározok holnap reggelig. Szombaton mit csinálsz?
Agaboga!
Nagyon Boldog Születésnapot kívánok
Remélem Vasárnap jöttök a Faterral,mert készülünk rá!
Puszó,kykee fiad
Semmi gond és szabad országban élünk! Tehát annak dobok puszit akinek akarok! De ez kivételesen a "csókoltatom főnök bácsi" akart lenni!
A múltokrit meg benéztem mert gatt azt vettem le,hogy gájjer a srác!Ettől még nem leszeg Hot GSr rider!
Meg különben is,davat máá a másság de nem most fogom elkezdeni,ha már eddig nem!
De nálad......
Nagggooon viccccceees!
Te újjabban minden srácnak puszit küldesz? Ez már aggasztó...és elgondolkodtató!
Mennyé dógozni Papi!
Tessék:


Szombat az szombat. Szigorúan alkoholmentes. És monnd az itinert souveníír ügyben.