Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MotoPityu - okkéé, várom

Na én is borítok
jóccakát mindenkinek!
Na jóéjszakát mindenkinek. Fery ha van valami hívlak.
Én úgy gondolom, hogy itt Magyarországon sajnos az áru megvételéig mosolygás van. De próbléma eseten NO segítség. Garancia időn belül vagy. A nem rendeltetésszerű használatot megnézném, hogy
bizonyitanák. Mert azt nekik kellene.
szerintem érdemes lenne elvinni egy másik szervízbe.
Kykee ne basszál fel tudom, h beszéltünk múlt szombaton még Te hívtál vissza. Mondtad, hogy utánvétel küldöd az aksit és a memory cardot. A régi skoda fabiankkal volt próbléma be kellett
mennem a porche hungariahoz tamtamolni. 1 telefonnal megoldották az orrom előtt a szerződéses partnerral. Kykee. Szerintem hülyének néznek mint a biztósítok általában. Leakarják Veled a 2-3 kört
futtatni.
A fasz kivan!Utálom az ilyet
Hitel megvan, 12 db csekk mosolyog a szekrényben. Bocsi már a XI és XII. havi befizetve.Motor levizsgázva és a redszám is OK
Ez szerintem faxsság, majdnem százlóerős moci egykerekezésre hivatkova nem garis!
Menjenek a p....ba!
Jah majd lábújhegyen kerekezünk.
Kykee ez neeeeeeeeeeeeeem Neked szólt, hanem a tökfejű kereskedőnek.
te most hogy állsz a motorral? Megvan a hitel?
Én hiiittalak!de csak a múlt Szombaton!
Akkor Te is zabolált vagy!
a helyedben teeeeeeeeeeeeeeeeeeee
HI Most értem haza és ilyen a hangulatom . Kedden közli velem az értékesítősrác: ne hivjam,
majd ő fog szerdán hívni. Annyira hívott mint ti engem. Száradjon le a kezem, ha felhívom . Most
bevagyok rágva, mert ellenben én egy olyan faszi vagyok, aki 99,9%-ban amit igérek betartom, + még
pontos is szoktam lenni. Ha meg gond van, akkor felemelem azt a kurva telefont. Az élet produkálhat
ellentétes dolgokat, de akkor legalább csööööööööörgöööööööööööööööööööööööööööök. Ráadásul kora este az egyik tanítványomat elütötték az uszoda előtt a ZEBRÁN.
Ferykém mondtam itt a gép megyünk a szőlősbe Syrussal együtt
A helyembe,vagy a helyükbe?
Én pótoltam a csavart,amikor a gumisnál voltam!Állitottuk a láncot akkor néztem,hogy hiányzik onnan a csavar ami a recés tengelyből hiányzik!Simán lelehett húzni a váltókart!Jóval elötte volt lánszettcserén és utána ment el a6.ik,majd gumicsere és akkor lett berakva a csavar!
De én egy kis szar panelproli ploretár hülyegyerek vagyok és az egykerekezésbe bele lehet kötni!
mondjuk ennyiért már leállnék vitatkozni én is....
De ez nem így vagyon!
Hellótok m1ek aludnyi!
Holnap nagy nap!M1ünk 4D-s ultrahangra!

Csá csumi mindenki!
joccakát!
De az!CSak úgy vagyok kezelve mint egy hülye és nem tud váltani!
Na cső!
Legkönnyebb a felhaszálóra kenni!Hagyjuk,mert felbaszom magam.már nem
bocs h bele vau, de simán megállapítható volt ott csavar vagy sem, ezek után nincs vita alap
Az a csavar téma nem 1 korábbi eset
elmondok mindent,nem tudok semmit!
Szia