Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerdán viszont várjatok meg, kérlek! Igen apu, teljesen kész lettem!
Syrus. Már ihatom is a neocitránt . Érzem a nyakamon meg a torkomat. Így jár, aki................
De jó volt, Kykeevel is beszéltem leadta az infót a kipuffról. Szegény Ádám fiam kiborult teljesen, kicsit
csalódott lett. Épphogy beértem a melóhelyre. Szerdán edzel? Mert, ha lenne egy 8 C, akkor itt a környéken mehetnénk egyet.
Na ja..!Akkora szemétség ti mehettek mocizni hóesés után, de én meg felszáradt úton, meg kicsi szélben nem mehetek!
szióka mindenki !
Szevvvvvvvwwwwáááááááááááásztok whááá all!
Hol vannak már a képek ? A kutyuliról!
Sajna Tiger erről lecsúsztál!

Gurultunk 1et MotoPityuval! JÓ volt,csak a kezem fázott a végén!
Gratula fater!Ne hogy elmenjetek nélkülem motorozni!3-ra bőven otthon vagyok!Szóval ha lehet várjatok meg, mert én is nagyon szeretnék menni!Kössz!Még1x grat!Szép napot!
Gino! Ezt Neked küldöm : www.almanach.hu Bemész az oldalra és a 2. könyv a Te
könyved
Jani! Mi legyen átjössz 1 körül ? Menjünk a ringhez gurulni vagy hagyjuk inkább? ?
Jóétvágyat és további szép napot
Siasztok!

Gratula!
Gondold meg a gyakorlatot, amit mondtam.....
Reggelt. Elmélet OK. 75-ből 73 pont. . Syrus 1 körül feljövök, ha lesz net mert nagyon szarakszik. Nálad? Jogsi folyt március.
Jóóó Reggelt.

Szombaton koptattam a drágát
Most + süt a nap!
Jó reggelt mindenkinek!

Battameg hogy rákezdett esni!
Jó reggelt!
"A Tibi mindent visz!"
Én a Balogh Tibi vagyok velem ne szórakozzál B"zdmeg!
Szia!
Én ma akartam egy kicsit megmozdítani, de hát nem akartam összesározni...
Ha fűtött helyen tárolod, akkor nem muszáj csinálnod vele semmi különöset.
Azért tankold full tele és időnként mozdítsd meg, hogy ne mindig ugyanazon a ponton érje a gumi a talajt. Az akksit havonta ellenőrizd, ha kell erre a célra készült "csepp" töltővel tőlts utána.
Evőkanál olajat senki nem önt bele, mert nem kell. Ha olyan a fűtőtt hely (nem nappali), akkor 1-1.5 havonta jól esik beindítani és kicsit megmelegíteni, valamint az olajat "körbeküldeni" a motorban.
Sziasztok!
Maci néha muszály belenézni az apró eldugott helyekre is .Most értünk haza, 1 órával ezelőtt elkezdett felszáradni az út, gondoltam, majd megyek egy kört brrrrm brrrm. Erre megint esik . Nem akarok visszakeresni, de kinek is van még bordóóóóóóóó GSR-jeeeeeee? Ha eltudom
tenni fűtött helyre, akkor szerintem nem fogok vele semmi téliesítést csinálni. Azért arra kiváncsi lennék, hogy mennyien öntik tele a gyertyehelyeket 1-1 evőkanál olajjal?
mit nézegetsz te? Basszus, ha felemeled a tankot akkor meg kábelkötegeket találsz, ami nem szép. De mikor látod te azt?
A szép dolgok a külsőben vannak, a funkcionális dolgokat meg hagyjuk
Mindjárt süt a Nap. Komolyan. Nektek az ülés altt van 2 db kör alakú és 1 keresztirányú hegesztés
? Szerintem undoritoan néz ki,de azt a kutya sem nézegeti