Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

160.000.-huf,ebben az anyag 85.000.-huf,+a munkadíj,olaj+szűrő,gyertya.
Ezt a legkönnyebb mondani!Egy motoromon sem ment el a váltó!Rángattam,mint buzi a faszát?Éredekes megközelítés,főleg hogy alaptalan amit mondasz!A váltókar, csavar nélkül nem fog pontosan váltani!Az meg nem volt ott,de kúrvára nem.
Valószínű,h nem occsó!De mi az ami ma már óccsó,talán 1 jó nagy levegő!
kykee, mennyiért csinálnák meg?
Most akkó kinek van igaza.....?
Az teljesen ki van zárva mer én azt nemtudom!
Cső!
Mit mondtam a telefonban? Tegnap még mást mondtál ezzel kapcsolatban,de mindegy!Aki nem ezzel foglalkozik annak lehet mondani bármit én meg nem mindent hiszek már el egyből!Neked közelebbi barátaid,nem is akarnám,hogy mellém állj!Nem is ez a célom!Legyen megoldva.Én arról a csavarról beszéltem ami nem volt a váltókarban!Ebből pukkant ki a szitu!
Itt nem a kermi és az egyéb szervek megkeresése áll célkitüzésűl!Csak egyből nem garancia ez a fúrcsa,de ezt te is furcsállottad!A garanciát nem a kereskedő,hanem a gyártó állja! Odáig sem jutott el a dolog,pedig arról is volt még szó,anno!
A vasárnap jobb! 10-re m1ek lovagónyi,kb 1 óra!utána mehet a menet!
Hétfőn délelött 11_ig ráérek!
Nem tudja valaki,a P-MOBIL Zöld,bibor és a fekete c.száma melyik albumon van?
Sziasztok Fiuk Lányok!

Motopityu szólj mikor lehet szemet legeltetni! Simogatni!
Kizárólag a mocira gondoltam, kivétel, ha csomagolnak hozzá egy bögyös macát
Gyó estét!
Estét!
mennyiért csinálnák meg neki?
Te mondtad a telefonban tesó.

Amúgy láttam ma az ominózus "esetet". Sztem se gyári hiba,tudod tesó mindíg annak adok igazat akinek igaza van,bocs,de most nem neked.
Fiatalkorú M.I.-vel beszéltem,elmondta az álláspontját.Nekem is hasonló a véleményem.Nem úgy ismetem meg Őket,mint akik le akarnának bárkit is venni.
Elmondta mibe kerülne a javítás....szerintem korrekt,ennél csak rosszabban jönnél ki anyagilag,korrekt az árajánlat.
De ha nem nyugszol bele...akkor ott a Kermi.
CSáááá mindenki
Üdv Pity!Kezemben az akkud Motopityu!Megvan a Mocid fater?
Sziasztok!
Azt is mondtam,hogy ha kell akkor kifizetem a munkadijat!Senkit nem akarok megkárosítani,de visszafele sem veszem jó néven!A szalon csak kereskedő nem gyártó és tudtommal nem kereskedő válallja a garanciát,hanem a gyártó,csak az eladó/kereskedésen kerszetűl megy a dolog!VAgy nem jól tudom?
Neven Bond , Istvan Bond. Ádi titkoshelyen jutottam géphez. Syrus szombat vasárnap hogyan van szabadidőd? A gép 99% hogy holnap ellesz hozva. De a riasztós dolog még változhat. Lehet,h
vasárnapra kész a riasztó. Illetve a hétfőd milyen? Az idő még talán ,,jó,,
Nem is azért mondtam!
És ez kit érdekel?
Hát fater, te kész vagy! Hol jutottál géphez? De, amúgy, már megcsináltam!
Jó ittvagyok!