Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HI. Kykee csütörtökön nem tudok menni, mivel NAAAAAAAAAAAAAAAAGY NAP lesz. . Motor elhozható, többmint valószinű, h egyből megy a riasztóshoz. Brian-t kifogom készíteni technikai jellegű
kérdésekkel. De látom veszi az akadályokat . Szeretjük az ilyen segítőkész pályázós
fidzsukat. Brian egy sima kérdés. Az adatlapodon a H.Ringesidő / 2004 / lett már javítva vagy nem. Gondolok arra, h a ringen vannak versenyek gsx-r k stb::::: Nem rossz indulatú kérdésnek szántam csak
kiváncsiságból és lusta voltam utána nézni. THX
A K1 puha keverék, de mint már korábban írtam utcára tökmindegy....
tényleg az egyik első guma K1. az baj
Jövő nyáron tedd fel pályázáshoz
már itt röhög a 2 garnitúra Metzeler Racetek K2 most mi tévő legyek eltüzeljem ?
Simán befér a GSR-be a 190/55-ös
Vegyél TL-t és megtudod.
Sgítsegg!
kykee kiakadt mind gázbowden
válasz
#629147 | 2007. november 20. 16:05
Nem,tojik!
Üdv mindenkinek!
Hogy telik a napotok?3 napon belül 2szer vágtak meg a gesztók! MA épp gyorshajtű volt Füreden az imént!Idegből mentem de csak 67el!
Érdekes a kutyulival kevesebbszer volt szabálysértésem,mint a kocsival!
én is
Hella.
Köszönöm a kimerítő válaszokat gumi ügyben.
Gino,,,,,gyártsál nekem bent ráérő idődben egy hátsó motoremelőt! Légyszi
Péntekre jó lessz!
Igen, elektromos csatlakozókat dugok vissza a helyükre, mert szét kell húzni őket a szervizelés miatt!
Akkor most leltározod a tojásokat?

Bocs, de ezt nem lehetet kihagyni.
Akkor te most dugsz?
Ki az a nagy ráérős?
Én biztos nem lehetek, mert nekem annyi dolgom van, mint a nyúlnak húsvétkor!
No ! mondja nekem a nagyon ráérős!
Nem csak most léptem fel az oldalra
Persze, reggelente bejár aludni a munkahelyére!
Most ébredtél?
Jó reggelt
180/55: kicsi átmérő (643 mm), könnyebb kezelhetőség-irányíthatóság, gyorsabb kopás, jobb gyorsulás, kisebb végsebesség, viszonylag lapos villaszög

190/55: nagyobb átmérő (649 mm), lassabb kopás, rosszabb gyorsulás, nagyobb végsebesség, nagyobb felfekvő felület-nagyobb tapadás, hegyesebb villaszög

190/60: mégnagyobb átmérő (656 mm), méglassabb kopás, mégrosszabb gyorsulás, mégnagyobb végsebesség, legnagyobb felfekvő felület-mégnagyobb tapadás, méghegyesebb villaszög
Jó étvágyat!