Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló mindenki
Ádám lebuktál álljál neki a megbeszélt dolgoknak, mert feszült leszek
összevissza mint a cirkuszkerítés
per pill mobilról
meló meg, vagy van vagy nincs
Helló neked is!

Mizu nyista meló?Vagy ott is tudsz internyetezni?
Helló mindenkinek!
Mondhattad volna,h neeee olvassam el! Felezhettünk volna!
Jóreggelt, mindenkinek!
Bocsi! JÓ REGGELT EVRIBODRI!
Szeva!

Na Itthon lesz a vas! Csak nem gurulni akarsz szombaton? Sajna csak 6 után érek haza(szerintem).DE vasárnap ha gondolod,és olyan kegyes lesz az idő...
Jó reggelt !
szia!

akkor a mi szakmánk szerencsésebb!
soha nem kell semmit tárolni vagy bemutatni.
viszont fix munkadíj van minden javításra, mindegy, hogy gyertyacsere vagy motorgenerál!
ezért játszunk! (fütyülős szmájli) Mindig adj, és kérj számlát!
Szia!

Szerinted!

Részben igazad van, mert rá lehet írni.....
Másrészt, ha bekéri a gyár (importőr) akkor mit adsz neki oda?
Mert ugye ha beépítettél valamit (papíron), akkor ki is kellett venni!
...és egyre többször kérik be a le/kicserélt alkatrészeket. Vagy ha nem kérik be, akkor 6-9 hónapig tárolnod kell egy garanciális raktárban. Ők pedig bármikor megjelenhetenek, hogy akkor most mutasd meg ezt meg ezt az ekkor történt javítás/csere alapján.

Ma már nem meg olyan könnyen, mint régen!
Dehogynem!
Egy csomó alkatrészt rá lehet írni a munkalapra, amit be sem építettél!
Valóban, a garanciális javítás nem kerül pénzbe egy szervíznek. De ugyanannyi munka van vele, mint egy utcáról bejövő jól fizető melóval! Gariban pedig csak valami minimális óradíjjal, és megszabott normaidőt lehet elszámolni a gyár ( vagy importőr) felé. Sehol nem buli a garanciális javítás.....
Tiszta hülye aki nem normális ha én ezt értem!De látom Te sem!Holnap folyt köv!Jó éjt Maci!
na jóvan, mentem aludni. SZép álmokat
szerintem a agaris nem kerül nekeik pénzbe. Ezért sem értem.
Na ezt nem vágtam az első perctől kezdve!Nekik ez pénzbe kerűl?Addig megyek ameddig kell,ha kell!
de miért ez a nagy elzárkózás? Amúgy meg keresd meg a Suzukit direktbe.
Ezen mi a dúrva? HA a tiedét is szétszedik,ugyan ezt látod majd! VAgy neked mikronszemed van?
MAjd a télapótól kérek egy léptetővillát,a Szülinapomra egy fölső fogaskeréksort és Karácsonyra meg a munkadij árát!
Ennek az esélyét már egyből elvetették!Nem velük szemben hanem a Suzkival akartam ezt gariban megnézetni,megcsinálni és a munkadíjat kifizettem volna a Nivónak!Nem értem az egészet!
Igen ebben igazad van én nem törtem meg!Ezek a motorok többet bírnak,mint amit mi tudunk benne kárt okozni!Olaj nélkül és semmi hozzáértéssel lehet ezeket tönkre tenni!
Áll a balhé így is!Én meg nem vagyok hülye! Elmodtam a véleményemet egy dologról és már személyeskedés lett belőle!
Mindig jó véleményem volt a Nivóról!
Az 1kerekezésbe lett a legjobban belekötve!
Fogom, azt bebaszom a Balatonba az egészet,ha elmegy az agyam
innen nem tudok véleményt mondani. És miért nem cserélik gariban?
A kép jobb oldalán a dekniben van a villa és fölfele áll!Az a "hunyó"!