Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos van valami népi bölcsesség mint pl.
Nagy gumira jól lehet pakolni!
az miben lenne más?
azért kíváncsi lennék milyen lehet 190-es gumin menni
ja igen, a gumik:
Jó .... napot!
Ki későn kel... mittomén...őőő... GSR-t lel!
Jó reggelt kutyuli gazdik!
Én megyek:))
El is ódalgok én a fürdőbe (tudom, ne fürgyek le) és alukálni.....
Bammeg nem akarsz te nekem válaszolni.....
jönni?
Én nem hiszem, hogy tudok menni...
Vágom,csak így asszociáltam,mert szociálisan alultáplát és sexuálisan túlfűtött vagyok ezért motorozom,hogy lehiggadjak!
Tervezünk egy Sportmotoros közös gurulást Március 16.ikára Vasárnapra!Akit érdekel az a Jóbarátok topicban jelezze!
Köszi a figyelmet, ha igen, ha nem!
"A részvétel nem fontos,de kötelező!"
Csak humor volt
százezer?
Nem,ezen a gépen nincs meg az a fotó!Több gépről irkálok!
Okés

"Tádeder"
Maci!?
Szinte minden teherautó gumival foglalkozó gumis tud vágni.

De én továbbra sem javaslom, hogy slicket használj. Persze lehet játszani a tűzzel! Van egy elgondolkodtató mondás: az okos ember más kárán tanul. Én azt gondolom ezt érdemes megfogadni! Szerintem a mo-i motorbalestek döntő többségében szerepet játszik, hogy vágott slick van a motoron és ezt a hatóságok nem ismerik fel!

Csak egy személyes tapasztalat: kezdő versenyző koromban, egy áprilisi versenyen esőmintásra! (nagyon sok mintával) vágott legpuhább slickkel indultam. 20-22 fok volt, a pálya helyenként nedves volt és kicsit szeles idő volt. Még a sok mintának és a bemelegítő körnek köszönhetően sem tudtam üzemmelegre melegíteni a gumit és végigcsúszkáltam az 50 km-es versenyt (((50 km alatt sem lehetett VERSENYTEMPÓBAN elérni a kívánt tapadást))). Hiba volt akkor így dönteni, DE nem estem el, nem veszélyeztettem másokat, és egyébként is mindezt egy lezárt versenypályán tettem! Utcán ez biztosan balesetet eredményezett volna.
Igen, ismerek korrekt és normális rendőrt. Barátomnak is csúfolom....

Leszedted a matricákat?
hhhhhhhhnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Az szép!Én is rohangáltam a zöldkártya miatt a Swiftre ,mert 2.ikán lejárt és persze,hogy Szombat este vette észre a rend éber őre,hogy a kis mobilkykeeknek lejárt ,igen csak!
Majdnem boptam,de aztán kivakertam a szitut és egy 5.000.-hufos csekkel elavelláztam! De korrekt és normális volt a rendőr,ritka az ilyen!Te ismersz ilyet?
El is vehette volna a forgalmit és bukom az irodámat!