Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én 250 km-re vettem a motorom a lakhelyemhez képest.
A kedvezmények, a kedvező törlesztő részlet legyőz minden kilómétert!
Szia!

Kykee-nek sikerült 263! (óraszerint)
Mennyi a gyári érték?
Ki az a 4 tesó? És te mikor ejted meg az üzletet? Valójában mekkora végsebességet lehet kicsikarni a GSR-ből tankra hasalva, a gyári értékhez képest?
Ha abbol indulok ki, hogy télen hó is van meg jég is, és mindezt a mi utcánkban kellene elkövetned akkor ki van zárva hogy sikerüljön
Reggelt ! Kato28 Te hogyan állsz a vételhez? Gyakorlatilag meddig jutottál? Feltételezem, h
GY S megyében fogsz vásárolni és nem 120 km-re onnan. Küldhetnél egy mailt, h ott nálatok milyenek a feltételek.Szerintem olyan igazán nagy különbség nincsen, az én környezetemben a legkisebb különbség 40.000 a legnagyobb meg...................
nem tudom a motor vásárlásunk,hogy áll?füzök egy barátomat is drzéjét cserélje le gsrre neki meg az SV tetszik ugy ,hogy lehet 4leszünk!
jó reggelt mindenkinek
sipiapi sipiapi sipiapi ! hol kapható ez a ketyere ?
Én is kivonattam a mocim.
................VIGYÁZZATOK MAGATOKRA !
GSR-esek !

Minden OK , csak egy kicsit nyomtam a melót

A GSR-t most is kivonattam ideiglenesen a forgalomból. 1800 Ft és fél órámba került
Igy hátsó gumit már csak jövőre kell vennem .

Üdvözlöm az új GSR-eseseket
DODY !

JOBBULÁST ÁKOSNAK !
JÓ REGGELT !
HI Urak!

Tehát a dolog ott tart, hogy. Látátok már élőben a sötétmeggybordómetál GSR-t? Tehát nem a pirosról beszélek. Nem akarok faszságot irni, de a katalogusban piros van ennek meg olyan a színe mint a 2007-es SV bordó. Na a lényeg az, hogy megtaláltam a számomra legkedvezőbb verziót. A cascon is
múlhatnak dolgok. Lett kontaktom, igaz csak totálkárra és lopásra fizet. De nem is havi 12.000 a díj.
Olyan 70%-ban tartok ott, hogy hajrá gsr . Itthon is oldódik a helyzet, nagyon szeretném ha össze
jönne. Főleg cascós ötleteket várnék. Igaz az, hogy csak o km-es mocira lehet kötni Ezt én nem iga
zán hiszem. Eddig össz-vissz 8000 pár száz km-t motoroztam váltós 125-tel bezárólag. Az A-t most csinálom, de a rutin és a gyakorlat már nem lesz meg az idén az időjárás miatt. . Na ez van. Remélem a jövőhéten már nagyon fogok mosolyogni.
Ugye, tudtam én....
Örülök,hogy helyettem adtál választ!Igazi barát vagy, megtettél mindent!Mégegyszer köszi!és köszi




Jó éjt!
jó éjt, megyek én is.
nincs mit.
Kykee, most árulod a motort, nem kell az neked. Jó lesz nekem tartaláknak
kiszáltam mindenkinek jó éjszakát
akkor storno köszi az infot
Van nekem vezérlőm!Jöhet,köszi!
és még egy gond. A gSR Bi-xenon, a GSX-r csak szimpla.
egy gond van az autóssal, két izzó, két trafó, de csak egy vezérlő.

Kykee, azért, mert a metzeler M3 most 30-ért van újonnan. 180/55 R17-ben.
hozzá teszem beszerelve
mi is igy gondolkoztunk gsxr-es spanommal csak azért mert igy 12500/kopff