Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézegetem az első fékbetétjeimet, és a belsők eléggé a vason vannak. Olyan 1,5 mm. EZ normális? A külsőkön van még kb. 4mm.
nem neked, kimentek és az ott karcolóknak szóltak. Erre kb. 30 percre volt a baleset.
csak beceneveket tudok, Fefe a pályásoknál, és Alfa a veszprémieknél, illetve iott még a Dragost ( Dragomir János).
Nekem üzenték,hogy óvatosabban?vagy mi? Kit ismersz a J.Petit?
a veszprémi rkapson motoros ismerőseim vannak, meg az autópályások közt is. Ők szóltak hogy óvatosabban, majd az autópályások helyszínelték.
...de az nem Te voltál! Ő Robi volt!nem Gino!
Lassan ott leszünk,hogy jó időben mindenki előkapja a vasát!PL:ITALIA,Akkor ez a morall eltűnik ,hogy semmibe veszik az autósok a motoroskat!De jó lenne....
Csá Kykee!

Én is megállok kocsival motor/motorosok mellet.....
Szasz Maci!Honnan hallottad?Nagyon jó cimbim volt és a lánya és a lányom egy oviba jártak!Nem basztattak a gesztók csak normálisan szóltak!Mostanában nem megyek a KÜGLER RINGRE!
Isten nyugosztalja,jó srác volt!Jövő héten temetjük!
szerencsére egyre több a motorozó autós
Szeva!
Képzeld nem jelzett vissza a benzinszondám és kifogyott,füred és tihany között a benyó,pedig csak egy villogott!Azonnalé megállt egy autós,hogy segiteni szeretne!PErsze GSXR 1000es van!Ez egy autóstól furcsqa is lett volna ha semmi köze a motorzáshoo!
szasz.
Hallom megy a viadukt alatti szakaszon a rndőri basztatás. Mondjuk most halt meg ott egy gyerek kölcsönmotoron, szal jogos.
43.234
Remélem adtál az arcának a köcsögnek! Annyi sok fasszopó van és nem értik miért ütögetem le a tükrüket!Főleg a fiatal nagyképű klóncsajok az Audikban !Épp az imént külső sávból balra kanyarodott és egyből vissza a kereszteződéből,mert ő csak megfordult,minden záróvonalat és felfestést leszarva!
Ez az én gyerekemmel történt volna a helyszínen megnyúzta volna az autóst! ! ! Itt nincs bocsánat,mert "szándékossan " lépte át a záróvonalat,mert ő siet!
Bammeg ,nem figyeltem!
A kúrva életbe CSak a pálya,a közutakat el kell felejteni!


Jobbulást az Ákosnak!
Hahó Dody Papa!Most próbáltalak híííni,de nem vagy bekapcs to mobájlod!
Miért adod el a mocid?Elég volt,vagy tele a tudatod a balesetekkel?
ez keszthely után van igaz? a kertvárosi résznél....hévíz felé. ott volt már pár necces szitu nekem is,mindíg lassítok.
Inkább a tavasz.....
szija , gurulunk az idén még ? vagy inkább tavasszal ?
Megint szííya Gino.

Na kértetek időpontot? A Pacira?
Amúgy szeva!
Már ismer....
Kezdem megszokni,, kb 8 év
gino ilyen , majd megszokod
1396 km. Köszi az érdeklődést.
Már 1 X 2 xer kimertem huzatni 9000 ig. Huh !
De még szokom fehér lovamat, egyensúly képzés. Kicsi kanyarodások lassú tempónál,,,,még nem az igazi. A bedöntések is nagyon-nagyon fokozatosan gyakorlódnak
Nem sokat kopott még az oldala. De tavaszra,,,,ha az első túrára magatok közé fogadtok, rutinos sereghajtó leszek

Tegnap előtt kiürítettem a benzint, 4.8 literes fogyi jött ki
Gino erre mondta ma, hogy én nem motoroztam idáig csak arébb mentem