Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom hol mennyi de az biztos hogy olajon spórolni nem szabad !
érdekes dolog erz egyébként. A kocsimban cseréltem olajat, szűrőt, pollenszűrőt otthon. A teljes költség 16.000. Volkswagen szervíz: 60.000. Nem márkaszervíz: 25-30 közt.
És a Castrol Edge olaja ment bele, ami nem olcsó.......

Ha a motort számolom: szűrő 2000, olaj: Act: 9100. Racing: 12.000. Tehát még az olcsóbb szervíznél is beljebb vagyok 5 ropival, a sajátomnál meg 11-el.....
ez nem rossz. A szervíz pecsétje a garijegybe megér 5 ropi plusszt. Bár ezzel az olajjal 9100-ra jön ki a 4 liter.
De a 4 deciket nyugottan gyüjtsd össze mert előbb utóbb úgyis kelleni fog


Bocsi a folytás miatt, jobbat nem tudok
3.6 liter kell bele, de mivel csak literes van.....
Na tehát még1szer.
www.suzuki-interat.hu
Itt helyben csinálták 18 Ft-ért ami úgy jött össze hogy:
1 Csatrol ACT EVO Bike 4 T X-tra 4 L 12048
2 Szűrő 3098
3 meló 1/2 óra 3240
olajszűrő 1990 Ft.
csa király az oldal begépelem mi hol mennyi és mire kész vagyok addig bekrepál az oldal és percekig nem elérhető
nem sok az a 4 liter? A Passatomba kell annyi.
OK.Thx.A folytás azért "kell" h hivatalosan is meg lehessen oldani akval.Nem azért mer nem szeretném hajtani a vasat.
a Hollósnál?
4 liter kell? Most akartam utánnanézni. Repsol 10w-50 4 liter 10.800. A szűrőt még nem tudom, de az se lehet olyan sok.
Thee....

Én most voltam 1000 sen. 9000.- Ebbe benne volt az olaj szűrő. Én vittem az olajat. az olajban tudok segíteni ha gondolod.
szííyó mindenki.

Ginó köszi ! 8.400.- ból kijött a szervíz. Az olajat én vittem.

Köszi......
4 liter olaj és olajszűrő 6000-ből kijön?
Tecsós vagy ósános olaj és utángyártott olajszűrő?
Te tudod....
én a 6000-est otthon fogom csinálni, az olaj+szűrő olyan 6-ból kijön. A szervíz 25.000-ért csinálná meg.

fndi, hol 18?
ja, mert a hatodikat már kinyírta.
Raktárost játszom holnap reggelig
..és ma?
szia
Szia Kykee. Nem tudtam tegnap menni, mert ........
Kuplung nélkül váltok simán dehát keréken azért más
Nah majd igyekszem.
Köszi és mégegyszer elismerésem , az tudja csak milyen nehéz is ez aki próbálgatja több kevesebb sikerrel.
Nekem sem ment elsőre!A ricardo neve alatt lévő videón váltok először!
Csináld azt hogy úgy gyakorlod a váltást kuplung nélkül mintha fent lenne az első kerék!Fontos a gyors váltás!Nem tesz jót a blocknak ha kerón tilt le!Gyakorolj és vigyázz magadra!Menni fog,csak ne parázz!
Kettőben való velemelés akart lenni
szia
A kettőben való felváltás nekem is megy de csak addig tudok menni amíg le nem tilt, gondolom kuplung nélkül váltassz.
Én nem merek váltani egyszer próbáltam de lerakta az elejét. Szerintem nem tartottam eléggé holtponton
Szasz Nabo!
Kettőben veszem fel és 5ig elváltok!
köszi