Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

félre ne érts, nem akarok én senki zsebében túrkálni. csak szerintem sokakkal nem cserélnél (mondjuk olyanokkal, akik nem gondolkodnak azon, hogy viszik-e márkaszervízbe a garancia miatt, még ha tudják, hogy jóval drágább, mintha otthon csinálná meg azt az igen bonyolúlt olajcserét)
amúgy gondolkodom rajta, átállok a másik oldalra. Ügyvédként védem a geci bűnözőket, akiket most betámadok. Csak a gyomrom túl érzékeny.....
az ötlet nem saját amúgy. Egy GSX-R-es kollégám magának csinálja elég régen.
Smucigság Idén nem nőtt a bérem. Jövőre sem fog. Minden más drágább lesz. Tudod, én annyit kapok, amennyi a papíron van, semmi zsebbe pénz, nem tudok maszekolni. Ez van. Ott fogok ahol lehet.
Maci, 2 év
amúgy néha még mindig meglepődök a saját magadhoz mért smucigságodon is persze a pénz mindenkinek nagyon is számít, de nem hiszem, hogy ezt pont Neked kéne mondani, hogy magad szervizelsz egy zsír új motort

Gino

ma voltam 12ezresen Zegen. majd holnap írok egy mélt a részletekkel
szevasztok
ja, kerestem a szervízkönyvem, de valszeg bennhagytam a Blackmotorsban. Holnap bemegyek érte, valszeg abban van leírva mennyi.
Estét!
Semmi csak nagyon ismerős a ...
Amiről én beszélek az egy kereszteződésben van a bejáró ahol van porta és végig a kerités mellett kell hátramenni a műhelyig és kifelé egy másik portán kell kijönni azt hiszem ( mert elég nagy volt ott a káosz amikor ott voltam )
Több minden nem stimmel.
Tulajdonképen ez nem is egy műhely.
Ezzel szemben nincs semmi egy pár darab fán és a kerítésen kívül.

Amúgy ez az a telephely, ahol a bejáratnál vane gy téglaépületes porta. Most már van egy benzinkút is a bejárattal szemben.
Attól balra egy nagy csarnok épület, aminek mindegyik oldalán vannak szekis garázskapuk. Többen bérlik ezt a nagy csarnokot, elválasztva egymástól.

Még valami?
Nem a legutolsó épület véletlenül ez a műhely?
Szerintem ezzel a műhellyel szemben van egy nagy csarnok ahová én szereltem be szekcionált ipari kaput ( az nem lehet )
Sokkal több száz méterre.... a Bojtár utcában a Huszti végénél egy telepen bent.
Te Gino ez a legutolsó képed ami a műhely előtt van az nem a Bécsiúttól 300 méterre van fotozva?
Dehogy, csak nálad!
másnál is szarakodik az oldal?
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ! 29-30 lett volna.

Gino cimbi segített. Bécsi út.
2 év garancia van a motoron.
ok. Amúgy még csak 4000 van a vasban, szal még nem aktuális.
Ok akkó majd beszélünkmég
jövő májusban lejár. 1 év, ha jól emlékszem?
Amúgy a szervíz-pecsét olcsó:)))
Castrol Power 1 Racing 4T
Castrol R4 - új neve mi lett ? gino !
Na jó de mi lesz a garival ?
sőtt, a legjobb olajat kapja minden járművem, és tudom, mi van benne, nem csak belelöknek akármit.
én nem az olajon spórolok, hanem a szervíz munkadíjján.