Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a két csere között (6000 km) egy picit ment le a szint. Nem is töltőttem utána. (R4)
APAA kezdődik ...
Szasztok!
Kykee, én sem igazán értem ez a rohadt egykerekezést! Mi lesz ettől jobb? Vagy felveszik jövőre olimpiai számnak, azért gyakoroltok? Jó, ügyes, és akkor mi van? A motornak meg kifejezetten használ.
Szerintem annyira nem eszi a Racinget(R4)! Nekem ~2500km van az olajban,amiből kb.500km pálya
és most kellett 1dl utána önteni! Pedig a pályán azért nem kíméltem,sőt az ActEvo-ból többet megevett volna. Szerintem.
Jéé valaki hátulról töcskölia motort
Vihar a biliben
Hűűűűűűű-ha. Nem tom. még nem vettem.
ja igen. A láncspray amit mondasz teflonos? Mekkora kiszerelés?
a Bécsin hová vitted?
Sipiapi, nyugi, nincs harag, csak néha összekapunk, hogy legyen min kibékülni.
Az olajat megbeszéljük. Megvan a szervízkönyvem, benthagytam a Blacknél Egyúttal tájékozódtam arról, miért az Act Evot teszik bele, nem a racinget: A Racinget megeszi, mert híg.

Kykee
Ja, félreolvastam.
Gino ?! Ki beszélt itt valami Ginóról?
Ki az a Gino? Jó srác?
Na helló mindenki.

Hapsikáim,,,nincs elég trutyi a mindennapi életünkben. Legalább itt ne élezzük a másikon a nyelvünket.
Ahogy elnézem, senki se aranyfüstel dekorálta a drágaságát.
Valahogy mindegyikük igyekszik spórolni,,, de ebben inkább segítsük egymást, ne kritizáljuk.
A végén csak beismerte,hogy nem lehet jó vége a sufni tuning kategóriának.
Korábban írtam,hogy tudok segíteni jó olajban...olcsón. Nem gagyi !

Sok kicsi nekünk nagyon sokat segít.
Pl. Gino segített szervízben. Nem a Hollóshoz vittem 30.000.- ért hanem a Bécsi útra 8.500.- ért. Az olajat igaz én vittem. De 8000.- betudom szerezni a 4 litert.

Na ! Döfjön valaki ide ha nincs igazam.
Nem értelek! ! ! Egykerekezés?A mérnökök beleszámolták! ! !Rángatás?sosem rángattam gurulok vele ,még csak el sem ESTEM vele!lehet, Te jobban gyilkolod mint én!
Írtam,hogy azt teszed ami jól esik,nem az én motorom!tedd azt!
Én mindig szakszervizbe vittem és csak a M.I. nyúlhatott hozzá! Mekkora gyilkos vagyok az áldóját! Senki nem szívott itt semmit mellre,csak a véleményeket ütköztettük! Ezt te szívtad mellre!
tudod, kykee, nem igazán értem, mi a bajod, bár sejtem. Miért nem mindjárt használ a motornak az egykerekezés, a rángatás, a gyilkolása? Szerinted csoda, hogy nem tudtad eladni a motord? Próbáld meg ott eladni, ahol nem ismernek.
Igazatok van, megyek vele a szakszervízbe. Nem értem, mi a faszért kell mellre szívni, ha nekem más a véleményem. Ezért van a fórum, ahol lehet a véleményeket ütköztetni.
Vagy a vállalkozós beszólásom fájt?
Jé mekkora vihar lett ebből a kiba ... t olajcseréből



Nekem még annyi a hozzáfüzni valóm, hogy mindenki ott szörja ki az ablakon a pénzét ahol akarja
és ott spórol ahol tud
...és ott a próféta aki most neked megmondta és mennyire igazad van reet! ! ! !
ez nem kina piacos motor,hogy olajon és a szervízen spórolj!
Tied nem fog elmenni 43000km-et
Hát már van egy két gsx-r a környezetemben akik nem is tudnak kerekezni és 8.000km-nél a másaiknak 14.000nél elment a 6.ik!
Apropó:a streetfighterek azért tesznek több olajat a blockba,mert alapjáraton nincs kenés! ! !
Itt magas fordulaton is kap olajat a váltó,nem beszélve az olaj pont ott váltónál"locsog" a legjobban,de Te szerelő vagy és ezt jobban tudod!
És mégvalami,nem tudsz váltani,ha nincs holtponton a motor és ha holtponton van akkor pont annyira megterhelő a váltónak,mintha az első kerék a földön van!
..de ahogy hallottam neked még mindig szokott recsegni a váltód,mikor beteszed kettesbe
a legfontosabbat kifelejtettem majdnem,hogy 6.ikba csak 2*tudtam berakni,mert ott már nincs annyi erő!Ha ez lenne a hiba,akkor miért nem a 2es,vagy a 3as ment el fosni? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
De van hatodik60 alatt és 180 felett! ! ! ! ! motorfék meg állandóan van 6.ikban! ! !
Mester úr erre mit mond? ? ? ?
Én inkább azt gondolom a házi olaj cserével kapcsolatban, sporólsz pár ezer forintot, de ha bármi meghíbásodik a motorodon (abs vagy bármi elektronika) már nem fogják megcsinálni (ha csak nincs nagyon jó kapcsolatod)
Kb két év alatt 3 max 4 olaj csere esedékes az 1000-esszervízen kívűl, ha minden olajcserénél megsporolsz 15e ft az 60e max. De ha beszarik az abs jeladód........ szerintem nem annyi ....

Én így látom...
megette a fene, ha ennyit bírna. Azon nem gondolkodtál, hogy egykeréken ha váltogatsz akkor nincs éppen olajozás? A streetfighterek ezt külön olajszivattyú beépítésével oldják meg. Úgyhogy ne a váltóra fogd, a használat módja meghatározó.
Mi bajod a Castrol Racing 10w-50 olajával?
Semmit nem nyírtam ki,a gixxer block váltója ennyit bir 40.000km,de te ezt sem tudod!De a te olajaddal még 4000-et sem mész el!töltsd csak bele,jó hangja lesz,lényeg hogy olcsón kijössz!
nem csak magához smucig
..ő tudja,ha neki ez kell
ráadásul imádok ilyen dolgokkal szöszmötölni....
nem veszem sértésnek
Csak most tárgyalnak a jövő évi béremről, és épp lefaragnak belőle.....amúgy, attól, hogy márkaszervízbe viszi és kifizet egy valag pénzt jobb lesz a motor? 5 ropin nem fogok spórolni de 10-en már.....