Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Fiúk!

Sajnálom, hogy tegnap csípős hangulatban voltam.
Teljes mértékben igazatok van, ez a Gsr Klán fóruma, topikja.
Nem szeretném ezt elrontani bármivelis!
Mégegyszer elnézést, ezentúl nem írok ide hasonló magánéleti megjegyzéseket, véleményeket.
Ha valaki kiváncsi rám, akár élőben, akár csak a neten, az igazolványomban megtalálható az msn elérhetőségem, és ugyanarra az email címre szivesen fogadom a leveleteket!
Visszaadom a terepet a motoroknak, motorosoknak!!!
További széles utat, és gumifákat mindenkinek!
Üdvözlettel:
Napsugár
Ez se rossz Steve!

De akár utána át is lehet ruccanni Kunmadárra is! Nem tart ez estig!
Szeva lotto!

Zugló mindenhez közel van! Főleg GSR-rel!
Júliusban két Klántalálkozó lesz (remélem minél teljesebb!), nevezz be Te is!

Jó motorozást!
Sziasztok!

Nem kaptok Ti tőlem semmit, esetleg egy verést biliárdban vagy ultiban, vagy sakkban, vagy.....vagy válasszatok valamit........

Bocs, ha zavart benneteket (biztos nem vagytok egyedül...) az utóbbi napok topictermése, de szerintem jó poén volt, én legalábbis élveztem......bár én napestig tudnék beszélni a GSR-ről, hacsak arról lenne szó, lehet napokig sem mozdulna semmi, így legalább felkavartuk az állóvizet egy kicsit.......amúgy Ti is félreértettétek.......
Szerintem nagyon meg kéne "tartani" a drága hölgyeket!
sziasztok!

Tudnátok nekem GSR 600 teszteket küldeni , erre a címre star888@freemail.hu!
Előre is köszi!!!
Jöhetnek a vélemlnyek!de én nem a Doc meg Laca válaszára vagyok kiváncsi!hanem a Motofemina ércelődéseire!
Kykee!
Ezt már én is írtam a múltkor.
Néha nem tudom jó helyen járok é??
GSR topik, vagy LoveBox???

Na most aztán kapunk a Lacától, meg a Doc-tól!!!
köszi,lassan indulok de csak az elöbbi feltételekkel köritve!de jössz Te is!de kinyitottam a szemem és a munkahely rohadnok!
Szia Steve tesó apó!
Köszi jól aludtam,főleg hogy a Levi jól elverte a pofám PS2ön Boxban!ez van!
Ugy vélem hogy a topic kezd elgörbűlni az eredeti hivatottságától,és némelyik beirogatás legőrgiti az és eltériti a figyelmet és indulatokat kelt!Szerintem maradjunk meg a GSR atmoszférájában poénokkal dúsitva!lehet erre keményen visszairogatni,de részemről nem lesz gyengébb a válasz sem!amilyen a mosdó olyan a törűlköző!
Klán tagok!
Alternatív ajánlat 8.-ra!

"A Biztonságos Motorozásért Egyesület szeretettel vár biztonságtechnikai rendezvényére, mely Tiszakécskén 2006.július.8-án kerül megrendezésre. A rendezvényen a motoros balesetek csökkentése érdekében vezetéstechnikai, KRESZ és elsősegély nyújtási továbbképzés folyik majd, de ott a helyed, akkor is, ha csupán egy kellemes napot szeretnél eltölteni motoros barátaid körében. A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság két motoros rendőre személyesen lesz a segítségedre abban, hogy kellő rutint, gyakorlatot szerezhess a mindennapi motorozáshoz és az utakon leselkedő veszélyhelyzetek hatékonyabb elhárításához. Felmérheted majd KRESZ tudásod, szembesülhetsz ismereteid mélységével (vajon te is bele tartozol-e abba a 8%-ba, aki elsőre átmenne egy rögtönzött KRESZ-vizsgán). Ugyanakkor egy különleges egészségügyi oktatáson is részt vehetsz majd, mely speciálisan a motoros balesetekre és azok következményeinek elhárítására lett összeállítva. A HONDA által kifejlesztett és népszerű közlekedés-szimulátor kipróbálására is lehetőséget biztosítunk, melynek egyik fő célja a balesetveszélyes helyzetek szimulálása. Kérünk Téged Motoros Barátunk, hogy a saját és szeretteid érdekében, vigyázz magadra! Mi ebben szeretnénk segítségedre lenni a Tiszakécskei egész napos, ingyenes rendezvényünkkel, ahol lehetőséged nyílik profi keretek közt képezni magad a túlélésre. "

Szerintem jó dolog, főleg hogy ingyen van! De maradhatunk Kunmadárnál is.
Vélemény????????????
Szevasz Kykee Testvér!
Szép napunk van máma is, kár hogy a munkahelyen kell rohadni!
Malagán a pálmafák alatt a tegerparton, na az lenne most a tuti!
Legyeznének a csajok és hoznák a hideg sört, és persze políroznák a GSR-ünket!!!!!!!!!!
Elképzelted...
Szia Lotto!
Elöször is hagy gratuláljak a motorodhoz és köszöntselek a GSR topicon!Nagyon sok a hasonlóságot véltem felfedezni köztünk!Én is Zúglói vagyok,32éves(B.almádiban élek),ezüst az én GSRem is!azzal a hangal ne foglalkozz,az az ERŐ hangja! húzd neki ,de óvatosan,majd elmúlik a"bejáratás alatt"!
Nincs,de ezt én vállalom! olykor a papir csak egy papir! A benned rejlő tehetség és a vezetések alatt szerzett rutin és sok sok szerencse az ami a motorozáshoz szükségses!sokan motoroznak papirral de kevéske vagy abszolut rutin nélkül(NAGY TISZTELET A KIVÉTELNEK),vagy papirral nagy rutinnal,vagy papir nélkül sok km a segge alatt!de lehet papir nélkül rutin nélkül,de az nem motorozik! nagyon a bögyödben lehetek,de miért?puszi
Szevasz Reet!
Jó volt a német túra???
Alapító okleveleddel mi legyen???
Szevasz Lotto!
Gratulálok a GSR-edhez!!
Nekem nem voltak normálistól eltérő hangok, még a legelején sem!
Ha csak hidegen hallani akkor lehet hogy elmúlik, de ha nem, akkor inkább nézesd meg még az 1000-es szervíz előtt! Abból baj nem lehet!
Én meg Újpalotán lakok, az eléggé közel van Zuglóhoz!
Koszi a gratulaciot.

Ez a hang leginkabb a nehai Fiat Unom tengelykapcsolojanak surlodasara emlekeztet.
Beinditas utan hidegen lehetett hallani ezt femes surlodast, ha kinyomtam a tengelykapcsolot nem csinalta, bemelegedes utan elmult.
Kisertetiesen ugyanaz a hang, csak menet kozben, remelem elobb -utobb elmulik, ha nem majd az 1000-es szervizen megnezetem.
Gratulálok a vashoz!!! Sok élvezetes balesetmentes kilómétert!!!

Nem tudom milyen hangra gondolsz, de előszőr nekem is furcsa volt a hangja de utána rájüöttem hogy az nem rosz hang.
Amúgy én a III.ker-ben garázdálkodom, ha van kedved gurulhatunk együtt
Hali,

Szoval a motor ezust szinu , 300 km van benne es bennem is...
Bp-en, Zugloban lakom , van akihez ez kozel esik?
Lenne egy kerdesem is: amiota kihoztam a szalonbol a gepet menet kozben egy furcsa surlodo hangot lehet hallani, igazabol nem tudom beazonositani az eredetet, nektek is volt ilyen?
Joooóóó reggelt Klán tagok!!!!
Egy kis Kunmadarasi ízelítő:
"Az oldalunkon már láthatod azokat az új retteneteket melyek a júliusi
nemzetközi versenyen felszántják a kunmadarasi betoncsíkot!! Itt lesz az a
gép is ami a múlt évben megnyerte a Hockenheim-i versenyt Peter Bosserttel!
Mi már tudjuk mit csinálunk Július 7-9 között!
És TE?
Ezt ne hagyd ki!

Ahogy a programfüzetben olvashatjátok január óta az áraink nem változtak
erre a katasztrófális gazdasági helyzetre sem, amit megírtunk januárban
ahhoz tartjuk magunkat!
2 illetve 3 napos belép"o: 3500 Ft
Napi belép"ok:
- szombat:2000 Ft
- vasárnap: 2000Ft

Sátorozás péntektől, akkor már koncertek is lesznek és egy kis szabadedzés
valamint ismerkedés a nemzetközi élmezőnnyel.
Szombat éjszakai jetfunnycar és streetfighter show tűzijátékkal és
koncertekkel!"
Én azt hiszem attól függetlenül is hogy veled személyesen mi is esett meg egy hölgytől természetes hogy inkább a családi értékek mellett álljon ki mint együtt nevetgéljen tipikus "férfipoénokon".
Az hogy ebben a topikban többféle vélemény van ugyanarról az jó mert pont azért járunk ide. De ne legyen a vitából veszekedés semelyik féltől még ha nem is lehet meggyőzni az ellenkezőjéről mint amit gondol!
Nem hát, nincs itt semmi gond!

Itt senki sem ismer senkit igazán! (persze akik még nem találkoztak személyesen)
Nem hiszem hogy annak szánta. Miért tenné hisz akiknek írtál azok közül senki nem jelezte hogy zavarja őket bármelyik megjegyzésed és őt személy szerint sem vettem én észre hogy megbántottad volna. De ezt csak ő tudja.
Laca! Doc!
Igaz, néha szurkálódom...csak tudod nem bírom, mikor valaki hülyének néz...meg nem szeretem a megcsalás gyanús dolgokat...engem igencsak megcsaltak...de nem hiszem, hogy tehetek róla!
Dody meg úgy csinál, mintha én lennék az oka, és mintha ismerne valakit pár fórumos beírás alapján.
Nem szeretem az igazságtalanságot!
Dody úriember! Biztos nem akart sértegetni! A sajnálatot úgy értette, hogy nem tudja a két exed, mit hagyott ki, mikor elváltatok!

Neked is jó éjt!