Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,erre nem is gondoltam,föleg,hogy szakad az eső és mondja a szar időt meg a lehülést!
Szarok bele!mármint nem a vizbe ,hanem az egészbe!
le fényképezhetem de föltenni nem tom mer nincs itt adatkábelem mms ben nem jó???
Sajna képem nincs, csak videóm
Ezen is segíthetünk! Csinálunk mi szívesen az albumodba!
A Klán ahol tud segít! Meg ahol kedve is van hozzá!
Rece!
Akkor már a légkondiról is tegyél fel képet hogy kétségünk se maradjon róla hogy az vagy!
a gyöngyi ha akt képet küld az felér 10 hozzászólással
És milyen képre gondoltatok? Tudom, hogy milyenre gondoltatok, de olyannal nem szolgálhatok
Sziasztok.

Ez igen!!! On-line telefonszerviz.
okay testvér már meg csináltam nélküled is és most úgy fest a dolog, hogy rendben,
azért köszönöm,
ennyire kezdő nem vagyok, hogy még fénykép is kelljen az eligazodáshoz, de rendkívül nagyra értékelem a segítséged.
cserében én meg lefényképezem a kazánunkat az hátha segít rajtad (hú de szemét voltam)
Várj csináltatok emelt díjas számot magamnak és úgy jó lesz!
Gyöngyi!
Akkor küldj képeket magadról! Egy kép = két hozzászólás és így tudod teljesíteni a tervet!
sms-ben nem jó???
OK!a fehér konzolon belül van 3 réz érintkező felül!azok az antenna érintkezők!azokat tisztitsd megt és ügyelj arra hogy egyenesen álljanak felfele!ezeknek az érintkezőknek meg van az érintkezési pontja a panelon fölül és az is legyen fémtiszta!
a kártyádat is pucold meg!
szia gyöngyi, ezek szerint délutános műszakban vagy?
mit dolgoz?
Emilen keresztül küldhetnél abból a hűvösből egy pár köbmétert!
Kykee!
Értettem én elsőre is de nem is én lennék ha erre reagáltam volna!
Elég a kádat teleengedni vízzel bennehagyni éjszakára a vizet és reggelre felmelexik mint a Balaton!
Időt és energiát spórolsz vele
Sziasztok!
Most nem melózok, csak délután, este 10ig Tudom, napi 10 hozzászólást ígértem, de most nem megy De hétvégén napi 20 lesz
két légkondi és egy ventillátor dolgozik itt ebben a kb 56-60 nm es irodában
meg annyira nagy meg annyira tele van stb.stb.
mit nyavajog ez mi?
És annyira tiszta mint még soha!
doki,
ha nincs a kirakatban üveg, akkor legalább szellőzik nem?
szasz kykee,
ott a nagy lavor (balcsi) mit sír a szád, he?
na telcsi datrabokban előttem mit csinálni vele?
Szasz Doc tesó!
Nem csak a fütés,hanem a meleg viz a nagypara!Köszönöm a segitségedet! azt sem tudom hogy honnan szalasztották ezt a kazánt!hideg vizbe sokáig fürdeni,föleg ha elromlik az idő,fura lesz!lányomat is hogyan fürdetem?ja megvan,melegvizet forralok két nagy kondérral!
egy sima fürdés 1 órát fog tartani! vagy nem fürdünk!majd a GSRt megzavarom és lepattan rólam a kosz!
Halidéj Rece!
Ma cserélik a kirakatüvegeket termóra.. a régi kiverésével már végzett az üveges.. délutánra itt az új.. és 11 után idesüt a nap.. szeinted?
De legalább még motorral tudtam ma is jönni!