Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

steve, itt van amit kértél, bocsi, hogy ilyen sokáig tartott, de tudod elszigeteltem magam tőletek
kykee, telcsi szétszedve, hogyan tovább???
szeva doki, mi a pálya?
Gyöngyi!
Szép napot mindenkinek!
Hol az a beígért napi tíz hozzászólásod?
Kykee!
Nincs fűtés? Vazze! Gyere tesó itt árnyékban is van 36 fok ha megfelel
A JUNKERS valóban jó választás szerintem is mert nálam is az dolgozik pár éve hibátlanul.
Segíteni a távolság miatt valszeg nem tudok de ha mégis e márka mellett döntesz alaposabban utánanézek hátha van arrafelé is valami kapcsolat.
szasz gyongyi,
most nem melódzódol?
Jó reggelt!!
Már vasárnaptól minden nap boldogítalak titeket Jók legyetek, és vigyázzatok magatokra!
Jó reggelt!

kykee, kazán ügyben konkrétan nem tudok segíteni, a borsai szabolcs faterja ilyeneket árul, én is nála vettem anno. jobbak az árai mint másnak. ha kombi cirkó (fűtés + melegvíz készítés egyben), akkor egy átlag 24 kw-os nem lehettöbb 160-200 rugónál semmikép, és akkor már a junkers, waillant kategóriáról beszélünk, a parapetes ( kémény nélküli ) kb 50-el drágább.
egyelőre ennyit, ha érdekelnek a konkrét árak, akkor megkereshetem neked a tel.számát.
ma majd még kereslek ha tudtam szerezni torx kulcsot a telcsimhez.
Telefonod biztos van?!
(Pár kiló!!!)

Na és száma is talán !??
Mert ha igen legköz megcsör !

Kazán ntom momtán!
Jöttem,köszöntem,irtam,köszöntem,mentem!üdv mindenkinek és gudnájt!
Dody fater!
Zánka,már csak 11 perc re van Veszprémtől!ideugorhattatok volna igazán!Persze én mit csináltam?meló,meló,meló..................................... .................!de igy topickal,könnyeb elviselni ezt a "munkát"!
Néha szivesebben vezetnék egy Kamiont,mint itt üljek!De a Laca ügyet sem vetett a gondolatomra!
Mind1!
Nem,csak miattatok jöttem vissza a melóhelyre!itt van net,a lakásomtól 14kmre!tudna valaki segiteni nekem kazán ügyben?eldurrant ma és 300.00hufról szövegelt a szakember!se, fütés,se melegviz!
Ráadás képpen,hogy ne vigyorogjak,szétázott a gsm berendezés ami a pinyóban van az elöző boltból! behozatunk a Rece segitségével egy új,lopott kazánt!
Kicsit igyekszik anyukád Te lennél Petófi Sanci papa!!!!
Ma voltam Zánka meg stb környékén !

Lányommal mentük egy kört !
Nem láttalak !
Persze persze dolgozol Te mindig !

Csak akkor a pénzt ki keresi ?????
Remélem már megnyugodott a kicsi lelked,Kedves! ha ilyen verset irtam volna magamnak,tuti elbőgőm magam!olybát gyönyörű! máskor is!
TE MELÓZOL ????
Steve tesó,merre hol?
Üdvözlöm a hőlgyeket és a GSR barátaimat!
Szép csöndben visszalopóztam Veszprémbe és beugrottam a topicba mindenki NAGY örömére!
én éreztem,hogy Recevel valami nem stimmol!sokat kérdez!Meg ha már Yamahát vett az sem egészséges viselkedésre utal! De a barátom és ugy van jól ahogy van!a jelvényed miatt meg ne aggódj biztos előkerül majd!jó helyen van az a ott komódod alatt!
mi is nyugottabbak vagyunk addig!
És a tinédzserek miért nincsenek még ágyba?
Alszanak...az öregek!
jóestét

nagyittacsönd
Semmit nem kell intézni, csak érdeklődtem, de kösz hogy megkérdezted
Ruha ügyileg corduba kabát és nadrág, de egész jó lett. Mindenféle protektorok, meg abszolút vízálló (már vagy ötször elkapott az eső benne, de szárazon megúsztam). Daytona csizma (az nem volt ólcsó). Meg vettem két kesztűt is, mert először egy nyárit vettem, ami nem bírta az esőt..
Sisak HJC lett, majd valamilyen akcióban veszek még egy márkásabbat, és akkor meglesz a két sisakom is.
Még korábban megköszöntem a segítséged, és a tanácsaidat, de akkoriban kihagytál pár napot. Szóval még egyszer kösz! :-)
asszem én is lépek, üdv mindenkinek
No, léptem szunyókálni, gyereknek ilyenkor ágyba a helye.....

Jók legyetek, jó éjszakát!
jaja nem tervezni kell, de ha még terv szinten sincs a dolog akkor nagy a valszinűsége, hogy egyáltalán nem megyek