Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ez műszaki hiba
Ha benzin van benne,eloszor a tanksapka szellozojet neznem meg.
sziasztok. én vettem kb. 1 hónapja egy 1250-es banditot, 2008-as évjáratút, jó vétel volt ezért is vettem meg de sajnos kis járás után nem akart kipörögni a gépezet ezért elvittem egy suzuki márkakereskedésbe és ott kicserélteték velem a benzin pumpát pumpát ami persze nem volt tul olcsó mulatság, de amit muszály azt muszály sajna, meg is csinálták és jó is lett haza jöttem vele és tökéletes is volt. tegnap mivel jó idő volt a motoros cimbikkel mentünk egy jó kis kört és frankó is volt de mire haza jöttem ujra elöjött ugyanaz a baja, nagyon elkeserített a dolog de saja a márkakereskjedés majd csak jövö év második hetében nyit de nagyon zavar ez a dolog és gondoltam hátha tud valaki itt valami okosat mondani hogy mi lehet a baja,
Nem kell ahhoz vadulni. A nyomaték megeszi a gumit.
Majd kiderül, mostanában inkább csak túrázgatok, semmi vadulás
Pl. Hatsogumibol....
Majd lesz másból :D
Nyomatekbol nem lesz hianyerzeted.
Boldog karacsonyt tisztelt forum es motorostarsak!
Igen, bár alapból kisebbet akartam, 1000 körüli gépeket nézegettem. A gsx egy haveromé volt, építkezés miatt sürgősen el akarta adni, és olyan árat mondott hogy azonnal elhoztam.
1.4 gsxet vettel?
Simán el lehet adni motort télen is, (én pl most szerdán vettem ) de az tény, hogy ilyenkor kicsit lejjebb vannak az árak mint tavasszal vagy a szezonban. Amúgy az elmúlt 3 hónapban kb minden nap 1 órát töltöttem azzal, hogy átnéztem a hirdetéseket, nem csak a ha.hu-t hanem többet is. Személyesen 11 motort néztem meg, nagyon rossz tapasztalataim vannak, nem akarom részletezni... de az feltűnt, hogy ami tényleg nagyon alkalmi vétel (tehát valósan jó állapotú, és piaci ár alatt hirdetik) azt 1-2 nap alatt elviszik. Én kétszer jártam úgy hogy hétvégén feltették a motort, láttam hogy ez nagyon kéne, hétfőn hívtam az embert hogy mennék megnézni és már nem volt meg.
Végül is rendben van, hogy ezt így eldöntötted, de azért nem ártana informálódni, mielőtt ítélkeznél. Nem csak noname kínai izzó kapható a piacon. Pl.: http://www.ebay.com/itm/Genuin...
http://www.philips.com.au/c-p/...
Ámbérék! Boldog, békés Karácsonyt mindenkinek! Senki ne fogyasszon az ünnepek alatt kevesebb zsírt, cukrot és alkoholt, mint én, akkor nem lesz baj!
Mondá az asszony ha nem állsz a helyzet magaslatán!
Nagyobb. Persze. De nem eléggé!!
A hagyományos izzók emelt fényerővel nem illegálisak és valóban nagyobb a fényük. Tungsram Megalght, Osram Night Breaker, stb....
Meglattad a simogatoban az uzletet!

Vazz 3 perce ezen rohogok....
Abszolut egyetertek,ha banditot szerettem volna mindenkepp benne lett volna nalam is a pakliban.
Thx a supportért, azt hiszem végülis ha nem is az elképzelt árért ment el, de azért rendben volt a deal
Annyiért, amennyiért a srác elvitte, szerintem nagyon jó vétel volt. Sosem dőlt, mindig karban volt tartva, tele extrákkal, szóval nincs nagyon kockázat. Oké, nem bmw, de amennyiért megnyerte, annál sztem sokkal többet ért. Remélem, nála sem fog sosem törni.
Ez most is bejött. Már egy ideje az volt a xenonnal, hogy ha nagyon sokáig állt, akkor a tompított nem kapcsolt be. Elmentem vele 100-200m-t és bekapcsolt, onnan megint le lehetett állítani egy hónapra, gond nélkül, indításkor ment, ahogy kell. Gondolom öregszik az izzó. De viszonylag olcsón cserélhető és ha hét évenként kell cserélni, asszem belefér. De a fénye, az mindenért kárpótol.
Azért nem kicsit lepődtem meg. Én voltam a karvaly, kb augusztus óta árultam, eleinte nem olcsón, viszont a kínálathoz képest abszolúte árában, mondván nem sürgős.
És vazze, mozdítás sem volt rá. Ketten a bizalom köréből ugyan jelezték, hogy azonnal vinnék, ha elvinnék a motorjukat, de asszem a mai napig nem hirdette meg a sajátját egyik sem. :)
És most leangebotoztam, - sokadszor dől meg a télen nem lehet motort eladni- pénteken feltettem, felhívtak 4-en másnap, 1 eljött megnézni, de csak lágyabb időben merte volna kipróbálni, a másik meg odajött -4 ben a melóhelyemre reggel 5:30-ra, nézegette egy fél órát, egy métert nem ment vele, aztán kiegyeztünk.
Ha kell tudok adni egyet most.nyitok egy banditsimogatót.
Amúgy nem sírom vissza.
Egy baratom fz6-osaval szoktuk ezt jatszani,mint ti a Csomyval......pedig a kereklampas bandit az emelt fenyereju izzoval nagyon jol vilagitot es teritette a fenyt,de mikor mellemallt a xenonnal az en lampafenyembol semmi nem latszott. Olyan 6-7 eve hasznalja,most kezdett bohockodni,neha nem gyujt be.