Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszom, kifogytam a popcornból :P
ez a jo topik ..................... gratula .
Nincs bocsánat.
Bocsánat, elírtam.
Még ahhoz is hülye vagy hogy felfogd.Nem Tiger.
Street.
Hihetetlen ügyes kis munkásember vagy te. Már tejesen érthető a 2új kp-s autó meg a 2motor meg majd az új800as tiger, de ha a helyedben lennék akkor egyből kettőt vennék abból is. Ne kelljen bajlódni a generátorral.
Naná,de rád mindig van időm.Annyira mulattat téged szivatni.
Amúgy meg simán végzem a melőt is közben.
Nem vagyok ilyen lobotómia gyanus terhelt egyén mint te.
Megy a kettő együtt is.
Még jobban mint tavaly.
Zoltán, én nem tudom hogy mennyire bújod a telefonodat de amikor heti 1-2x megnezem ezt az oldalt az fix hogy a te neved van legalabb 1topicnal aki utoljara hozzaszolt. Nem is ertem ez hogyan lehetseges mikor te DOLGOZOL mint most is.
Miféle dolgokat?
Az hogy másodgenerációs,kivagyi és balfasz is vagy fiatal korod miatt továbbá csak a külsőségek éltetnek,nomeg annyira izgulsz és mérges is szoktál lenni hogy félrebököd a telefonodat?
Elvileg utálod azokat akik állandóan bujják azt a szart holott te is csak azon pötyörészel baromságokat.
Mondjuk az álmoskönyv szerint ezek a személyiségjegyek egy beteges mentálhigénés emberre jellemzőek.
És tudva hogy horror szerelmi viszonyt folytatsz egy sárga jelmezes nőimitátorral be is igazolódik.
azt hiszem nyertél, mert meguntalak és nincs kedvem ahoz hogy sokadszorra máshogy írd le a dolgokat
Melyik astra agyhalott?
Az amelyiket KP-ból újonnan vettem,vagy az öcsém szalonból vásároltja esetleg az ismert előéletű amit azért vettem hogy a két másikat ne használjam el melós-pakolósnak?
Nagy öröm ha egy ilyen kis nyomoronc példaképe lehetek.
Én még a hitelt is simán megtehetem,és nem kell TDM-et vennem.
Tudod Eva Mendes-re vered magad de nincs pénzed ezért jó lesz a ráncos törpe minyon.
Egyébként pont ettől vagyok előrébb mint te, én vágyon a jobbra, míg neked elég az olcsó ebayes generátor, elég az utángyártott szar matrica, jó az olcsó de szar állapotban lévő ismerten szar előéletű astra... de természetesen én gondolkodom hülyén te meg egy okos ember vagy
Eléggé fogalom zavaros vagy Zoltán, bár ilyen iq-val nem is csodálkozom ezen. Ne égesd tovább magad :D

Deee majd veszek fel én is hitelt mint ahogy te fogsz a 800as streetre ha egyszer piacra dobják és akkor majd én is menő leszek amikor tesom padlásterében tengetem mindennapjaimat. Példaképem leszel. Negatív példaképem
Az nem gáz csak az hogy lihegsz olyan termék után amire nincs meg a pénzed.De az nagyon.
És hogy bevallottan dugsz egy minyonjelmezesd törpenőt az LOL.
"Van nekem barátom" meg "állandóan becsajozom" ezeken a dumákon én mostantól könnyesre röhögöm magam.
Haha :D de én legalább közel kerültem ahoz a nőhöz, aki tényleg nő volt csak jelmezben. Viszont te még a rosszlányokon sem tudsz becsajozni :(
Nincs rá pénzem, ez gáz ha bevallom ? Ez erdekes.

Na de majd a Szotyit ráültetem az enyémre és elmondja a véleményét. Neki hiszek innen leginkább :)
Hasonlitgathatjuk a dl-ekhez, mind a kettőnél jobb a futóműve, a 650esnél sokkal erősebb, az ezresnél meg sokkal finomabb. Marad a vara, amit a 8literes fogyasztasaval inkább hagyjunk.
Na kezdjük a végén.Kösz már megvolt reggel a zuhany után,és nem nem megyek.Majd rátérek miért.
Nos egy volt TDM tulajjal beszéltem viszonylag sokat és a Viktor venni szeretett volna egy ilyet,nameg hőn szeretett mesterünk TDM videói által összegezve egy halán szar járgány,ezt simán össze ehet raknia még egy félszemű,féllábú Zulu szövőnőnek is hogy csak kotvány lehet.
Na itt fonódik össze hogy a fent említett kedves szövőnek sokkal jobban elhiszem a motor véleményét min egy kivagy másodgenerációs sehonnai fiatal balfaszét aki az állandóan imádott KTM,BMW modelleket azért nem veszi meg mert bevallottan nincs rá pénze.
Ami valljuk be szánnivalóan gyenge dolog,pláne hogy megszállottan prémium mániás valaki és villantani szeret.
Persze ez is csak úgy megy hogy hiteles Ifon és kölcsönbe adott Passattal is csak egy Minyon jelmezbe öltöztetett törpét sikerült felszednie (kitérő,csak hátulról molesztálod vagy megy elölről is?).
Nya szóval te miért gondolod hogy elküldhetsz mikor a gyp pilot is megpróbálta meg a kupec is és nekik sem sikerült?
Pedig a kupec intelligensebb a GP meg szorgalmasabb volt mint te valaha is leszel.
Fagyizni....
Isten ments, nem hiányzik nekem, hogy 10percenkénk elmesélje miért ment tönkre a triumph generátora és miért mókolja már 1éve.
Ti egyébként összejártok kávézni ugye? :D
Te kis autista, visszakeressek és tegyem be ide a képet amikor te helytelenül írtál le valamit?

Eriggy innen te csicska. Menj fogatmosni inkább.
Nyugodj le,és úgy bökdösd a csilli Ifont mert állandóan mellé ütsz izgalmadban mint a kiskutya mikor összevizeli magát.
Fussunk össze és próbáld ki.
De nem vegetsz ilyet, Zoltán szakértő megmondta hogy ez egy szar, csak épp vuta ahoz hogy a nyersadatokat értelmezze
Pedig jó lenne a flottába belőle.
Gondolom nem véletlen. Akkora szar ez a cucc. Nem véletlen, hogy nem látsz sokat belőle.