Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne aggódj akkor vissza is kapod
URAIM!
Mindenkinek egy nagy RESPECT, mivel bebizonyítottátok, hogy eltérő véleményekkel is lehet kultur módon forumozni úgy, hogy a csipkelődés sava-borsa se vesszen el

UI: Levi, Zoli, azért Ti még kaptok a kis pofátokra /mert nincs pincsulás/
A nagyobb (igaz kisebb is) javítások a könyvben le vannak írva, hogy melyik hány óra....és annyit is számláznak még ha hamarabb végeznek is......fix árat meg nem szeretek mondani egyszerű dolog okán....mondjuk blokk szét-össze kimondva fixen...szétszedésnél kiderül, hogy nagyobb a baj és nem fér bele az összegbe....akkor mi van?....jön a vita és köpködés....a tiszta ha szétszedjük és utána beszélünk az árról, de hát az nem jó hisz nincs senki sem tele lével így nem kezd neki egy nagyjavításnak látatlanba....viszont így meg nekem nem éri meg csinálni....akinek megéri csinálja.
a szervizek ezért menek tönkre ....... csak a garancia időben tolják vissza a vasat ...... így nem lehet képzeld el ha a festö ki menne hozzád és azt mondaná a két 16 mm szobát 5000 /óráért ki tapétáza ...... tudnád mit kell FIZETNI ?

de ha azt mondja 60 000 be ragasztja ? már tudod mibe fog kerülni ! de hogy mikor lesz kész ? ....... na szoval én igy álok hozzá ....aki járt nálam tudja ....

hoza a vasat ..... meg mondom mikor lesz kész.. ha van alkatrész menyibe fog kerülni vagy vegye meg Ő .. ha nincs itt képeket ,videot kap róla és egy év garit ...........ha jol mértem fell lesz egy kis benzin pénz rajta ... ha nem .......csak szopás marad
Fizetve volt.
Szamlaval garival.
Csak ott lebzselt a jotekony nav.
Mar majdnem elmentek.
De megvartak.
Most jobb az uj kasszaval.
Be se kell menni.
Kinn a parkoloban megoldjak.
Bar talalni ezen felul semmit nem tudtak csak egy nyomtatvany hibat.

Azert a pici bosszu megvolt.
Kertek az azevi osszes papirt.......kerdeztem mindet?
Igen.
Sok lesz az.
Nembaj hozzam.
Na jo.
Akkora lett az eloado ket szeme mint a levesestanyer mikor kertem egy kocsit es elejukraktam 15-20 bananosdoboznyi szamlat.
Egyet se neztek at.
Nemtudom hogy vagyok én bejelentve amikor dolgozom de valahogy biztos mert még soha semmi baj nem volt belőle
Zolikám!
A biztonsági emberek azért vannak, hogy fizetés nélkül senki ne tologasson semmit sehova
Pattogot a vevo hogy siet.
Mer' az öcséd nem bírt magával!...minek hepajkodik ott a boltban?
"Dieses Video ist in Deutschland leider nicht verfügbar, da es Musik enthalten könnte, über deren Verwendung wir uns mit der GEMA bisher nicht einigen konnten. "

Èn akartam, de nem megy!
No, hát a hegesztéssel azonnal el tudsz helyezkedni No.-ban....ráadásul jó léért....
Azt azert kezdo vallalkozoi jotanacskepp mondom be nem jelentett segito meg ha a jo edes testverke az illeto akkor se segithet meg szerszamokat adogatni.
Tavaly otvenesbe kerult hogy az ocsem rossz emberek elott tolt ki egy szekrenysort.
Tavaszig nem mehetek sehova, elkezdtem egy hegesztőtanfolyamot. Telik a tél és szakmám is lesz belőle még egy
Bmw 22e+áfa/h
Atti ! ... te nagyon hülye vagy .... de tetszik !
No, RB nem érdekel?
Itt a yamahánál 8000/óra volt igaz munka sem volt sok
ööö 10-20 akart lenni...
Szaros 2500/h díjjal kezdtük, de a végére sem volt több 3 rugónál....és ezt is legfeljebb futószerviznél lehetett elkérni mert egy komolyabb javítás ami igénybe vett 1-020 órát az alkatrésszel együtt már kifizethetetlen volt a többségnek....viszont még ennyiért is csőd volt nekem így szépen lehúztuk a rolót.....ez van...
Nachtstern azonnal berakta csengő hangnak
karbiszinkron téma gsx-r 1100 szétkurva ... nálunk az egyik neves szerelő csinálta tehát csak jó lehet ...egyszer áthívott a haver a tulaj takarítsuk ki a karbikat ok este stekklámpafény... leszedem a membránkapak tetejéről a szinkroncsöcsök letörve benyomva piros szilóval membrán itt ott kiszakadva valami kotongumi ráragasztva a nagyobb lyukakon, a tűk össze vissza még véletlenül se egyformán bennük a zéger ráadásul az egyik valami heggesztőpálcából kifaragva kérdeztem legalább állítsuk egyformára nem mert ez így jó ok majd rá egy hónapra mennyiért vállalnám szinkronizálni vazzeg nem érek rá nem is vagyok itthon
Szerintem ::

csak egy sima évi karban tartás fentartás egy banditnál évi 20 000 km rel számolva lánc ,gumi ,gyertya szürök olajok adalékok stb ..stb szakszervizbe kb 250 000 -300 000 ft ehez hozzá jönn a benzin kb : 500 000ft + a hibák amik ki jönnek havi 100 000 ft ...

Sanyi ... ! havi 100 ezer ezt nagyon sokan nem tudják ki fizetni

ha csak a munkát nézném és a vele valo szopást néha ..... a hideg vízre valot sem lehetne meg keresni vele ....... EZ így igaz
https://www.youtube.com/watch?...


Kötelező motorosoknak!
Nahallod, tegnap kiszámoltam, betoltam a bandiba 4700 km-t október-október viszonylatban.
Ez a művelet 235 ezer forintomban volt mindenestől.
huá...
Hasonlóképp kezdtem.....és a vége bukás lett....a haverok akik addig biztattak hirtelen elmaradtak az idegenek meg nem jöttek csak kevesen, a bérleti díj, alkalmazott bére stb. pedig ott volt állandóan....