Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De kellemes kis útvonal .Mi volt az a sárga előtted olyan sokáig ?
Kicsit furcsának tünt a stílusa .Némelyik kanyarban azt hittem elesik, úgy lerántotta a motort,aztán korigálta vissza,te meg csak lazán mellé gurultál .Néha azt hittem elmész neki jobbról .
A sérülésed rendbe jött már ?Alakul a motorod,vagy inkább csere lesz ?
Az utvonalakkal hadilabon allok.
ss125
Vmikor tavasszal voltunk arra,talán Yoss emlékszik pontosan mikor,kátyús de elég jól tapad sztem,bandit lágy futója egész jól eldolgozza....
Ss105?
Azért ne hidd,hogy egész nap ez megy,normál turistatempóban szoktunk nézelődni általában.
Ez egyébként egy nemzeti park,már másodszor mentünk végig rajta,tudtam,hogy most mindenki élvezkedni szeretne,ezért vállaltam az operatőr szerepét.
Ez jó volt,jöhet még,ha van ,jó helyeken jártatok,de hol vannak a kátyúk?bBárcsak ilyen utak lennének a Mátrában..
Így jó túrázni,és így lehet legtöbbet látni a tájból.
Az nem vészes, egy kellemes motorozás oda-vissza...
Micsoda szar helyeken jártatok ! Nem láttam sebességkorlátozó táblákat,miért mentetek ilyen lassan ?
Azt a csori mozgo akadalyt elobb is kikerulhetted volna.
Aze tenyleg jo nezni ezt a szep tajat.
Bar eshetne tobb eso is.
2:50-től 3:50-ig vártam az igazi Szotyira, de aztán megjött :)
Az piros ott előtted lány volt? Mert akkor nagy elismerés neki! Btw, ide én is akarok menni
P.S: Remélem jól vagy már
Még még még!
Várom.
Jó nézni milyen jól mentek.
Töltöm fel a folytatást az élmezőnyről.....
Asz!
Holgynek mondd meg, sportmotoron nem csucsulunk kanyarban,terdelunk!
Meg egy ilyen sporttura sportmotoron is
jó a tempó !
Joez,merrevan,menni kene erre.
Szep helyen jartatok.
http://youtu.be/nsBG7X7qSLc emlék a nyárból...[/L]
E39

A masikkal nem mentem, de a fentit barmikor szivesen latnam a garazsban.
Dunai atkelohajo hang, otthonos belso ter, disznoeros motor, kozvetlen kormanyzas, mielott veszel, e39.hu
Nekem tetszik a gyári,nem akarom átalakítani.Ha nem lesz más,akkor elviszem egy kárpitoshoz,de én nem mókolok.Amihez nem értek ,nem nyúlok!