Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A generátorcsavar ellentartó célszerszámot
A gyariak hianyoznak mar csak.
Én nem a piáros vakításból élek! Ja és nem is vagyok tvshoppos fülbevalós bácsi aki mindent bemutat, és így vagyok nyugodt ember!
Nem csak a láncra, nekem szépen végigfolyik a hengersor bal oldalán is...
Sőt, még a benzin is csepeg, rá az önindítóra.

Remélem hamarosan megjön a sok jó tömítés .
Melyiket is? :D
ajanlat: 31e 130LE-s DID lánccal.
Ugyanaz aki az én célszerszámomat is legyártotta?
Angyalföldön nem, de ha átmész a 3. kerületbe, ott van a Kékhold.
Meglepődsz, de ezt is el lehet vágni, pár másodperc alatt. Nézd csak végig ezt a videot: http://youtu.be/Cpf35C7wu6Q
Van egy jó kardfűrészem..............öntöttvas radiátort is simán kettévágtam.Egy kipufogó nem akadály.
Kellene egy új láncszett az 1250-es Bandimra. Nem igazán van időm keresgélni, hogy hol a legolcsóbb és melyik típust pontosan. Megtudnátok mondani mit vegyek és hol kb. Köszi
csavarhúzó, kicsit kifenve köszörűn
Nem sajnos, a feletted kommentelő :D
Pedig már megörültem, mert eddig semmi nem használ a ráégett kis olajcseppek ellen
bebe, az én faszom nagyobb, és 10 secig nem sül el...
Erre azért befizetnék. Ha valós körülményk között levágod a láncom öt mp alatt, akkor tied a hozzá tartozó riasztós tárcsafék zár. Ha nem sikerül, akkor arra kitalálunk valamit. Előrebocsátom, az 5mp elég rövid idő..
specnaz, nem rossz csak vegyél alá egy motort is, mert két férfi bután néz ki a mocin, bár a volt már rá példa! :)
Az a dóga.
Ha bérelek egy volt ukrán kommandóst a gép mellé azt csak nem übereli senki.
Csepeg az olaj a láncra ambörök?
Bármilyen láncot levágok 5 mp alatt ha kell, de nem ez a területem, tehát nem kell hasraesni egy 40-50-60e Huf-os lánc előtt! Szóval ne ringassuk magunkat álomvilágba mert nekem ilyen-meg olyan szuper a láncom, és van róla gyári igazolás stb!
Ébresztő emberek, amit kitaláltak védelmi rendszereket ilyen dolgokra, kb 2 hét alatt meg van az ellenszer a "mesternél"!
Minden megoldható! :)
Te lennél az?
Van!