Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olajat eszi, de szerintem nem számottevően, ezt betudtam annak hogy már 20 éves. Attól fosok a legjobban, hogy valami karbi baja van, mert ahhoz már nem tudok hozzányúlni (még). Ez az első motorom, tavaly vettem 2000km-t mentem vele gond nélkül. Már február 1-én beindítottam fél órára és kb. két hete is.
Itt valamivel olcsóbb az iridiumos gyertya.Én is itt vettem 32000km már van a gyertyába egyszer kellett hézagot állítani. http://auto-motor.vatera.hu/mo...
Olajat esetleg eszik a vas, vagy a karbi ilyen tökéletes? De addig amíg nem derül ki, hogy mi a gond addig ne vegyél bele drága gyertyát, főleg ne ilyen spécit mint iridium meg platinum. Itt valami nagyon ramaty sajna!
Kösz fiúk!
Megpucoltam 1200-es csiszolópapírral és beállítottam kb. 0,7-0,8-ra a hézagukat, holnap még hozok kannában új benzint is. Az akksit is feltöltöm, aztán próba.

zöldi: Ha a holnapi próba sikertelen lenne akkor élnék a lehetőséggel és keresni foglak. Köszi!
Sokat számít ám a jó plexi is
2000/db-ért tudok hozni Neked kedd reggelre, XIII. kerületben átveheted. Cr7e-t.
pucanzsd meg szépen töröld szárazra ...hézag 0.7 mm . A motort gyertya nélkül forgazsd át rendesen /kábelek testre / gyertya vissza szivató .... indul ..... és ne hagyd rajta sokáig a szivatót .... csiki- csuki gázzal , az iridiumos 5700 db ..... de még amit pucolni fogsz az is 1800-2000


hulu
Az EIX Irídium a EVX Platinim mindkettő jó bele. Én Irídiumot használok és feketébb érdekes, hogy a 650-be is ez van.
Sziasztok!
Van egy kis bajom a 250-es Banditommal, tegnap reggel beindítottam, hagytam járni a szivatóval, majd kb. 2 perc után próbáltam visszatolni a szivatót és húztam egy pici gázt, ekkor lefulladt. Azóta nem tudom beindítani.

Ma kivettem a gyertyákat, hátha én csesztem el, túlszivattam és tocsog a henger a benzinben.
Most hogy kivettem a gyertyákat nekem ránézésre mehetnek a kukába. A hézagunk kb. 1,1-1,2mm. Ezek NGK CR9E típusú gyertyák.
Kérdésem hogy Pesten hol kaphatnék ilyeneket?
Bárdinál láttam, hogy a 400-as Bandithoz CR9EIX-et és CR9EVX-et írnak (remélem nem egyet adnak 5700Ft-ért, mert akkor qva drága). Talán ezek jók lennének bele?

Köszönöm előre is!
Én arra gondoltam hiába ültettél rá egy műmájert, ha egy kisebb teljesítményű motorral egy csiki csukiba oda vissza alázza. Én erre értettem a pilóta tudása nagyban befolyásolja az eredményt.
De közúton nem versenyezni ám....
Ja.Halvany fingom sincs.
Nem is lehet.
Nem erthetek hozza.
Lama vagyok en a profikhoz kepest.
Tenyleg haggyuk.
A legkevésbé sem a Freewindről volt szó.
Látom nem érted miről beszéltem. Hagyjuk....
Itt pont a motoron volt a hangsúly.A freewindben alacsonyan ébredő nyomatékról.Az mindent visz.
Egyébként a közúton amatőrök közt (én is az vagyok) elmondható hogy a motoroson nagyon sok múlik.
Ez állat......
Amúgymeg cseszhetitek a rossz utat.R1-el lehet alázni ott is.

http://youtu.be/iITomfFclpM
Átlagos motoros szerpentinen túrázó egyének által kedvelt szerpentinen nem a nagybüdős mongol-kazah határon elterülő ordasnagy hegység dózert lenin előtt 20 évvel látott kecsekbaszó hegyi gyalogútjára gondoltam.
A rosszabb út alatt azt érted hogy a földpadló alól néha kövek villantak ki vagy csak kátyus néhol a szélén murvával felszórt aszfalt van?

Továbbra is fenntartom egy freewind-multistrada 1200-GSA összehasonlításban szerpentinen tuti nem a freewind jön ki legelőször a susnyásból naggyából ugyanolyan tudású pilótákkal a nyeregben.
Nyilvánvaló,hogy egy adott úttípusra tervezett gép a célterületén teljesít a legjobban,hogy ebből a pilótája mit tud kihasználni az egyénfüggő.

Minél közelebb tudsz kerülni az épp alattad muzsikáló motor határaihoz,annál nagyobb élvezetet nyújt........igazából ez adja a motorozás sava-borsát....
A Gs után nem jött a VFR, mert bizonytalanabb volt a srác a rosszabb burkolaton, ezt írtam.
A minap a GS 500 fórumon azt írtam egy kollégának, hogy két személlyel kényelmesebb egy túra enduro, mint a 600-as CBF.
Erre írta, hogy lassú.
Én meg, hogy nem feltétlenül lassú, meg a lassabb is lehet olyan élvezetes.
Aztán szó-szó után erre a következtetésre jutott, hogy a Freewind nem gyorsabb Lavamündben, mint a CBR 1000 R. (Amit nem is vitatok).
108485 hsz-nél kezdődik.
Fülig érne nekem most is.
Nem te azt mondtad hogy az erő semmit nem számít mert a tudás fontosabb.Freewndel nem ért utol ismerős vfr800-al.
Hiába jobb a gépe.
Én meg azt hogy azonos tudás mellett egy erősebb jobb géppel még gyorsabb leszel.
Nem ezt mondom, akkor sem ez volt a téma....