Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megadja magát a schubim és nem találok valami túltárolt ugynolyat az "ibén", akkor elgurulok a csajokhoz és kipróbálok egy Monacot. Kimondottan izgatja a fantáziám az a fényre sötétedő plekó.
LASER VERTIGO, vagy FIBER D1!
D1-et most is tudok adni, vertigot kedvezménnyel február 1-től.
Eltaláltad Zöldi!
Most a fiber D1-em után, megint a Vertigora szavazok majd. Nekem nagyon bevált a LASER
Laser Vertigo.
Ami jó és kényelmes a fejednek. A választás előtt olvass el 1-2 tesztett és utána nézelődj. Valamelyik Motorrevü számban voltak sisak tesztek.
PROBIKER RSX5

Milyen sisakot érdemes venni, max 50-et szánok rá.
csökkentsd le a méretét 1-2 MB közé, úgy simán felmegy
Sziasztok!
Újévi akcióinkban a legújabb DID láncok, láncszettek, Brembo fékbetétek, K&N légszűrők, és még sok egyéb termék szinte tavalyi áron!
Pl. Bandit 1200 láncszett DID 530VX lánccal 32.000Ft.
Érdeklődni: http://www.motoralkatresz.eu
2,22MB a kép...ez a baj?
Nem értek hozzá
miértnemtöltibeaképetezaköcsög
Halihó
Ha már Japán belbiacos vasak szóba, gorcső alá kerültek!
Ez itt éppen a 2002-ben épített saját volt vasam benzintyúkommal.
Az asszony még meg van.
GSF 400 VC by Piros
Ja és minden beszerezhető hozzá, gond nélkül
Te, megint láttam a békádat, valami 1.3-ért..
Nem is Schubert.... bocs
Hadd találgassak: Lazer?
Szerényen jelezném, hogy bármi van hozzá márkakaereskedésen keresztül alvázszám után. Utángyártott kopócucc szintén. Nyilván pl karbimembránt, úszóháztömítést, meg ilyeneket nem kapsz u.gy-t, mint a nagyhoz...
Kipufogós simán ráhegeszt bármilyen dobot.
A 250-es bandit a japóknak készült, ezért aztán alkatrész se nagyon van hozzá nemhogy tuning cucc.
Pontosan melyikről is van szó?
Jobbra fenn van egy villáskulcs, arra kattints, keresd meg a könyvjelzők sort és tedd rá az egeret, majd ha megjelent az új ablak kattint a "könyvjelzősáv megjelenítése" sorra.
El kell szomorítsalak! Semmivel sem jobb...
Ha 35-36 belefér, mutatok majd neked februárban nagyon jó sisakot! Olyat amiben Istennek hála túléltem egy autóval való találkozást 100 körüli tempónál. 3 nap múlva hazaengedtek a kórházból a megfigyelésről.
Csendes, mikrometikus kényelmes csattja van, lehet hozzá Pinlockos plexit kérni, és akkor Ohne pára!
Sziasztok!

250-es banditra (1997es) milyen kipufogót érdemes feltenni? Van esetleg olyan ami erre a típusra készült (a gyárin kívül), vagy az univerzálisak rátehetők gond nélkül?
Ilyenem van jelenleg, ennél azért sokkal jobb, nem ?
Csörögj meg Sanyi, és talizhatunk!
Már látom!
Ez a sipka a Probikerek jobbik feléből való! Üvegszálas héjszerkezettel megáldva. Ehhez képest nem is olyan könnyű az 1500 gramm súly.
Dupla D gyűrűs csatt . Ez egyéni kérdés, de én utálom.
A beépített napszemüveg mozgatása könnyű. A sisak tetején található szellőzők kialakításuk miatt a szélzajt erősítik , a sisak így a gyenge belső kialakítás miatt meglehetősen hangos.

Egyenlőre nem tudod rendelni, mert a 8-as szám az ár mellett azt jelöli hogy a 8-ik héttől lesz elérhető. (elvileg)
Benne van a link az előző kérdésem végén, de katt ide és látni fogod, hogy milyet szeretnék.