Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz, jelentkezem, ha kialakul vmi komolyabb
(amúgy-kifizetem-átveszem játékban gondolkodtam ....)
A 650-es Banditomon szeretnék indexet cserélni, de nem szeretném leszedni a csatlakozót a gyári indexkábel végéről. Mi neve a csatlakozónak, esetleg hol tudnék rendelni/venni ?

Képek:
http://kephost.hu/share-008A_4...
http://kephost.hu/shar
e-2C69_4...
Stílus váltásra készülök,de maradok a márkánál!
2-3 határa. Innen járok át Törökbálintra minden nap.
Mi lenne a feladat? -- csomy_freemail_hu
Hát, ezért kell megnézni!
Hát nem tudom, 2007-es motor és olyan kevés km....

Szerintem anyám többet tett bele a kerékpárba azóta

Elsőre gyanús nekem meg még relatíve olcsó is....

De fene tudja.
arra jársz, az melyik ker?

hááát, mert van egy nikon d3100-as váz, használtba....egy pesti ember árulja, 2010-ben vette, 5000expo
Szépvölgyi út! Miért!?
Szerintem robberon!
Motoron?Nem robogón?
Értettem Professzor Úr.
Amúgy a "Fehér" eleve nem lehet rossz mivel az a nevem (ezt többen tanúsíthatják).
Gyula bá, Bp. 1-2-3 11kerület felé mozogsz? vagy vmelyik banditos sporttárs? :-)
Módosítom a kérdés:

Maxxy miért árulod?
Maxxy nem adja el, árulja
bocs
"A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából
Fehér annak a testnek a színe, amely a nap fényét változatlanul veri vissza, de ugyanígy fehérnek látjuk a nap felszíni hőmérsékletére, kb. 5000 °C-ra hevített testek izzását is. Hétköznapi nyelven fehéret ad az összes szín keveréke, vagyis ha a szemünk által érzékelt színspektrum, a szivárvány összes színének megfelelő fény egyidőben, ugyanarról a helyről sugárzik. De két kiegészítő szín (pl. kék és sárga), vagy a három alapszín, a vörös, a zöld és a kék additív keveréke is fehéret ad. A fehér mindig keverék szín, monokromatikus fehér színű fény nem létezik."

Tehát a fehér egy szín.És elég elegáns,bár koszolódik.Jobb lett volna egy sötétszürke vagy narancs de hát nem vok válogatós.
Viszont mivel össz-vissz egy tank,egy első sárvédő,2x 2 tenyérnyi ülésidom és a bikini idom van elöl így nem kell egy kishordónyi festék,meg 2 festő és festőállványzat mint a banditra.
Óriás robi miiíííí?
Naaa ez sötétkék majdnem fekete..legalább mi tartsunk össze....
Sztem te mániákus vagy
Ez legalább le van festve nem olyan szín nélküli,mint 1eseknek
Mert másik motoron gondolkodom!
Miért adod el?
Persze reális áron,de nem szaré-húgyé!:-)