Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hölgyek és urak, az időjárásra való tekintettel, sajna le kellett mondani a szombati bulit..
Elnézést.
Kiki.Van komplett váltóm YX -hez. Írj az email címemre és megbeszéljük a részleteket. veszilaci@citromail.hu
Yx-es a blokkom. Váltó fogaskerék kellene,mert kidobálja a 2.fokozatot. De lehet hogy léptetővilla lesz a baj nem tudom
Hello Pitbike Motardosok! Kinek van már licence? Ki tudja biztosra,hogy jön Máriapócsra?
uff
sportmotor-derbi@freemail.hu címre küldj egy e-mailt, van egy ajánlatom!
Szia Kiki ! Lifan vagy YX blokkos a BSE-d?Nekem van bontott cuccaim.Melyik fogaskerék kell?
Üdv.: Lacci
Hello. Van valakinek bontott fogaskerék? Bse/Bsa 140-hez kellene
d13go@freemail.hu Írj rám itt megadom.
Pitbike centírozatlan kerekekek eladóak :

- 1.6x10-es első
- 1.85x12-es első
- 1.4x14-es első
- 1.85x12-es alu aggyal első
- 2.15x12-es hátsó

érd: veszilaci@citromail.hu
70-591-4848
Ok.
Hölgyek és urak!

Jelenleg zsombatra folyamatos esőt mond a hazudós sajnos...

Ha ez így marad csütörtök délutánig, akkor lemondjuk a szombati programot.
Ha így lesz, beírom ide
Eladó egy lifan blokk 123cm3,2nincs benne anyi baja van.
tel számodat ad meg és meg beszéjük
Pitbike-ot szeretnék venni, 300€ -tól 400€ -ig legalább 125-ös legyen,legyen márkája például: Stomp,Orion vagy Explorer. Ha valakinek van eladó akkor írjon, Szlovákiához illetve Szlovák Komáromhoz közel!
Hali.
Küldj már egy mail-t nekem.
BSE xr 125-ös motorokról véleményetek/tapasztalatotok?
Oké
Most találtam egy jó motort. Lehet hogy megveszem azt. Ha nem sikerül azt megvenni akkor majd még rád írok :)
Hali.
Nekem van egy eladó Chp Speed mini pitbike 125cm3, Renthal kormány,
DNM Hátsó tag álitható, Action bike race hátsó villa. 14-12 colos kerékkel.
Ár.: 140000-Ft
Hali! Eladó kék crf50 es idomsett famous dekorral. Kb 1 órát volt motoron!
Minőségtelen motorok, inkább tegyél hozzá még egy kis pénzt és vegyél normális pitbike ot.
És 12 gumid van hátsó?
http://www.wexxtor.hu/quad.htm...

ezekről a wexxtro pitbike-okról mi a véleményetek/tapasztalatotok? Mert ez közel is van, pénzem is lenne rá(150000-ig) de nem akarok valami gagyit venni ami 2 hét után tönkremegy :)
Sziasztok! Szeretnék pitbike-ot venni de nem tudom hogy milyet. Melyikek a megbízható márkák? És hol tudnék használtan(max.150000Ft-ért) venni? Előre is kösz!