Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cijjaa!

Igaz, hogy Január van még csak, de repül az idő és belevágtam egy projektbe , amihez össze akarom szedni a cuccot minél előbb, hogy lássam mi kell még, vagy mi nem. Én szeretek mindent időben megcsinálni. Nem sürgetni akarlak, csak én szeretem, ha nem kell kapkodni semmivel. Főleg ha előtte motorozni is akarunk. Olyankor mindig van biztos valami, ami beszarik, oszt ott vagyok, hogy megint utána kell menni, beszerezni egyebek.
Szia!
Mint a legtöbb motorba ebbe is motorolaj kell, ami ellátja az összes alkatrész kenését. A váltóét is. 4T olajat vegyél bele és kb 9dl kell bele.
(Ha jól tudom a motorolajat lehet autóba tölteni, de az autóba való olajat nem lehet motorba tölteni, mert ott a váltó külön olajozású. A motorolajba keverve van a váltóolaj is)
Sziasztok!
Vettem ma egy orion 125-ös pitbike-ot és az lenne a kérdésem hogy ezekbe külön van a váltó olaj vagy egybe van a motorolajjal?
Ja és a sárvédőt is küldheted ,majd elfaragom kicsire
Nyugavér ne idegeskedj persze hogy lesz csere,ahogy azt megbeszéltük!csak gondoltam nem annyira sürgős, mert még csak január van.
CSACSA! Lesz csere-bere? Mert 2 napja hurcibálom az idomokat, hát ha megjön SMS-ben a címed, ahová tudom küldeni a cuccost.
Első sárhányóm csak nagy van.Kell az is?
Jaaj de marha vagyok. Igen 5-6! Eddig áll a dolog részemről, de ha a nagy többségnek nem jó, akkor nyilván nem megyek, meg ha jobban belegondolok, akkor inkább a ballagásra megyek el, mert a Pancsi ringes buli 2 napos. Max a 2. napra elmegyünk együtt valahogy.
Ez naon jó kérdés volt. Mert ha minden igaz, akkor Április 29-30-án lesz az első meccsünk.Május 1-én lesz a ballagás?
Olyat tudok elképzelni hogy fentebb fogatod be a teleszkópokat a kormánynál.
Vagy kisebb kereket raksz be.
Üdv!
Láttam, hogy feliratkoztál a május első hétvégéjén tartandó Pancsiringes bulira! Ezek szerint nem ütközik a MAMI-s ballagással?
Szeva Józsi ! Persze hogy gyere ez nem lehet kérdés szívesen látunk a pitSUMO-ban
Gyere!
Hello!
Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de lehet az első teleszkóp hosszán állítani?Létezik ilyen teló,vagy mindegyik fix hosszúságú?
Lehet hogy a kecsói futamon próbálkoznék 140cc-vel.?
Cijja!
Elcseréljük majd egy 12" krossz gumára? Nem kell senkinek egy komplett 14"-es első kerék krossz gumival 15-ös tengelyre?
Csere is érdekel, 12"/3.00-ás Heidenau gumi előre, és egy 12"-első kerék.
Csecs! Sztem 1.85-ös vagy vékonyabb felnire ne tegyél 110 gumit, mert nagyon össze fogja húzni Nekem van egy 110/70-es heidenau RACER gumim eladó, vagy cserélem is akár a gumi 89,999%-os állapotban van ha érdekel híjál fel aszt megbeszéljük
gyere, majd elhívom Kárcsit is és pusztítunk
Pócsra elmék, ha minden jól alakul!
legalább pócsra gyere el, a többin én se valószínű h tudok menni, ha csak nem örökölök addig
a honda xr-xl topikba érdekes lehet
Hali, van 2db vadi új deestone 17es cross gumim eladó baráti áron, akit érdekel írjon egy mailt.
Én már biztosra mondom, hogy nem indulok.
Én , ha lesz rá lóvém akkor megyek openben a tavalyi blokkal, a tavalyi vázzal, az idei futóművel. Ha nem lesz akkor nem megyek semmivel