Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van hátsó agyam többféle is.Mekkora a tengely?15mm-es?
nincsen kalakinek hátsó karék agya vagy hátsó kereke 14 colos ?
Hádde. A fejem is kerek, oszt mégse tojás.
bazzzzegg ..... a dijó az kerek hánem ? .....
Felétek makk?
Nálunk diónak nevezik!
ezt kell ráhúzni a bovdenre ..mikor meg van, akkor beletekered a kis csavart ... vigyázz hogy a bovdent el ne nyírd remélem tudtam segíteni
Hy ! Veszel egy simson első fékbovdent és abból meg lehet csinálni ....ha megvan a régi bovdenház abba vissza tudod húzni a bovdent 1. levágod azt a kis makkot amit beakasztanál a fékkarba 2. méretre vágod a bovdent 3. azt a kis makkot lehet külön is kapni amit levágtál (szerelhető)
Üdv!
Nekem dirtbike hoz kellene a képen látható kb.135cm hosszú kuplungbowden, de magyarországon sehol nem találok.
Előre is köszönöm.
Látom itt hiába kérdez az ember nem nagyon kap segítséget de azért köszi fiuk :))))))
Hali
Tudom nem pitbike de hasonló.
Valakinek nincs 200as állóhengeres amerrachi dirtbike hoz berugókarja? használt is jó. Vagy valaki nem tud eladót?
Sziasztok!
Megmaradt 1 garnitúra KARBURÁTOR felújító szettem....
Új,csomagján az van hogy 125-150 es pitbikéhez való......Tűszelepek,úszó,tömítések,fúvókák stb Bontatlan....3000ért,Vagy csere bármiire....
Tudja valaki hogy pl. JT lánckerékből létezik-e megfelelő a Pitbike-hoz?
Szia Pedro!
Kösznöm, de épp tegnap találtam a vaterán, elvileg holnap már úton is lesz. De köszönöm, hogy foglalkozni akartál az üggyel.
Üdv: F
Feri.Márc 27.-én de.-t ha megcsörgetsz ,akkor megnézem.Addig elfelejtem.Szerintem van.
Sziasztok!
Van valakinek egy ilyen vas konzolja eladó? Kínai munkahengerhez való. Csak a felfogató konzol kellene.
Szia !Semmit.Nem állító csavar,hanem levegőztető.
A kisebbik csavarral mit állítasz ami nem középen van (a tetején)?
Eladó! Pitbike első teleszkóp pár villanyakkal együtt. BSE Elite-ben volt.Alul-felül állítható.Csere nem érdekel. Ár : 45e
Üdv. A képeken látható robeszt cserélném midsize méretű pitbike-ra. Pontos paraméterek a hirdetéseim menüben. És BSE Pro 150-ről véleményt szeretnék. Köszi
Szevasztok valakit nem érdekel egy mz etz 250 pitbike cserébe ? A motornak annyi a baja hogy be kell kötögetni a vezetékeket és a váltót belőni + egy másik tank kellene rá mert az nem eredeti meg még vannak rajta kisseb nagyobb hibák de meg van rajta minden km óra,indexek,lámpák stb, ezt magában elcserélném fekvő hengeres pitbikera ,vagy esetleg álló hengeres pitbike blokkra, de ha van álló hengeres pit bkie blokk azért adék cagiva elefant 125 ös blokkot is ha valakit érdekel. A cagiva blokk fel ujításra szorul de viszont jó a henger,komplett váltó,főtengely van egy komlett blokk + egy darabokba az az van 2 blokk akit érdekel írjon: e-mailt : kenez.krisztian@freemail.hu
eladó! (ezt kihagytam ez előző hozzászólásomból)
Hali mindenkinek!

Valakinek nincsen egy kifogástalan állapotban lévő 150-es blokkja?
Mami Szki - MAMI kupa - Face-ről!

Felmerült a lehetőség, hogy július 28-29-i hétvégére rendezzünk versenyt Tiszacsegén. Ez lehetne Loyt emlékverseny is. A gáz, hogy a rákövetkező héten Kecskemét következik, a szlovák robogósokkal közösen.
Ha Csegére lejön kb 90-100 ember, akkor elképzelhető, hogy megrendezzük. Ha idén nem jön össze, akkor szinte biztosra vehető, hogy jövőre a versenynaptárba benne lesz.

By: MAMI


Lenne kedvetek eljönni? Jó lenne!
Kriszti
üdv

kérnék egy kis segítséget

van egy 125-ös LIFAN blokkos Pitbike amin a hiba a következő:

- nem forog ki a motor teljesen max fordulatra
- néha feketén füstöl (kormos a gyertya is)
- fél perc után szépen csökken az alapjárat és leáll a moci


már a karbit kitakarítottam , főtűvel elvettem az anyagot tőle, benzinszintből visszavettem , picit állítottam a levegő csavaron

így már valamivel jobb, erősebb lett de még mindig nem az igazi


-- mit lehet még rajta állítani ?
-- mikk a karbi gyári beállítási értékei?
-- milyen márkájú, típusú gyertyát érdemes használni?(szerintem az sem jó)

válaszotok előre is köszönöm


Üdv: Zorró
helló!
valakinek fölös gyújtás alaplapja?

még ha el is adná