Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okok úgy tökéletes...
Hát nem tudom mennyit mondjak... 15.000?+posta.
nekem úgy is jó és akk jövőhéten jelentkezek..árat tudsz írni?
Nem tudom. Egy ideje nem beszélünk...
VésziLacinak nincs? Nemrég volt neki.
Senkinek nincs egy nyamvadt első 12"-os kereke?Csak felni!
06-20-4171966... nekem kell a hátsó kerék, de a gumit adom és az első kereket kompletten.Úgy jó neked?
Lehet érdekelne,de még irok
Vagy árat és h felnivel 1üt adnád-e?
Szia!
Egy ötösért odadanám. Esetleg Szegedre és Budapest Nagyvárad-térre el is tudom juttatni ingyenpostával.
Üdv. F
Heló el is adnád?És ha igen mennyiért?
Íme a képek!
Sziasztok!
Cserébe adnék MITAS 60/100-14 cross (C-14) gumit, 80/100-14 -esért. A mitas helyenként még szőrös, ali-alig ment, nagyobbat akarok helyette. Vagy ha valakinek van 80/100-as eladó, várom az ajánlatot.
Kellene még crf hátsó sárvédő, fehér vagy fekete, de fehér előnyben! Képet a gumiról később rakok fel, vagy küldök mail-ben, ha kell. Üdv. F
Oké és adsz valami elérhetőséget?
Szia! De van!
Helló!Valakinek nincs 12 és 14"-os cross gumija esetleg felnivel eggyütt?
Sziasztok!

Kellene egy 12"-es első kerék IGEN baráti áron, amire jó egy 3.00-ás Heidenau guma.
Értem. Köszi...
Hali! már nincs meg a gumi, sztem több mint egy éve eladtam !
Hali! Érdekel. Előre is fel lehet tenni? Ára?
Azt azért ne felejtsük el,hogy idén a Mami kupában(pitbike kategóriában) NEM LEHET napi azaz ,,D" licenccel indulni!Vagyis sajnos aki 1 futamra akar eljönni annak is éves licencet kell váltani!Az ép lehet Motocross,Gyorsasági...stb,de a legolcsóbb ha OT vagyis Old Timer licencet vált a versenyző ami 2950.- és a hozzá tartozó biztosítás ami közül érdemes idén 24órás választani,mivel idén a versenyt megelőző nap lesz egy hivatalos edzés(nem kötelező) amire nem árt egy biztosítás.uff
Nem akarok hülyeséget kérdezni csak nekem még nem volt 4 ütemű motorom csak 2 napja van, és azt szeretném megkérdezni hogy a gyertya az csak akkor ad szikrát amikor gyújtania kell vagy a következő fordulatnál is?
Csak 125 kupa és NSR 50 kategóriában kell gyorsasági licenc-et váltani! A többi kategória versenyzői válhatnak OT licenc-et! De OT licenc-szel csak a MAMI kupa futamain tudnak indulni, aki más versenyen is szeretne indulni, annak szakági N licencet kell váltania!

Tehát nem kell mx-et váltani nekünk! Így a licenc kb 3000Ft!
Szia!
A bekötésben nem vagyok járatos, így nem is akarok marhaságot mondani. Viszont van egy eladó lámpás fejidomom, fekete színben 10.000Ft-ért. Postázok is, de Bp-en átvehető.Ha érdekel.
Köszi!
Az a helyzet hogy ez egy ducar blokkos 125 ccm-es pitbike és szeretnék rá legalább előre világítást és azt szeretném még kérdezni hogy hova tudnám rákötni a világítást?