Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 pár új gumi pitbikera vagy robogóra. Dunlop TT92 GP .
100/90-12 és 120/80-12 nagyon puha versenyre is ajánlom.
Ár : 45e / pár
veszilaci@citromail.hu
70-591-4848
Persze.Szerintem 1770.-
veszilaci@citromail.hu-ra írj címet,nevet és küldöm ha kéred
És posta megoldható?
Hello.Guangli van 60/100-14 2500.-
Szevasztok valakit nem érdekel egy cagiva elefant cross váz,cross és enduró szettel és + első villa és + központit teló valami cserébe vagy ár megegyezés szerint akit érdekel írjon emailt: kenez.krisztian@freemail.hu az emailt mindíg nézem szinte minden órában szóval gyorsan válaszolok!
Sziasztok! nem tud valaki olyan oldalt ahol kapok lifan 140-es blokkhoz váltósort ?! választ kösz .
Engem érdekel 14 gumi elsö,ha van?
sziasztok!
Eladó a gépezet:
tyyyson88gmail.com
06306052541
Próbáld meg itt:
csamovak.hu
? 50es keeway chopperembe (fekvő blokkos) milyen jelzésű gyertyát vegyek?
Szevasztok olyan kérdésem lenne hogy neme tud valaki állóhengeres pit bike-ot vagy pitbike blokkot olcsón vagy cserébe válaszokat előre is köszönöm üdv Krisztián
Egészen pontosan ez fog történni:

Kibéreltük a pályát,és tarunk egy edzőtábort, Kutrik Zsombor (MZ kupa, akárhányszoros bajnok, Mami tanár) lesz az oktató, ileltve őt kértük meg és igent mondott.

A pálya bérlete egész napra 3 kiló.
ezt úgy tudjuk fedezni, hogy Janbá (MW Performence) felhajtott nekünk egy kis(sok:) szponzor zsozsót

Tehát, belépő 10 rugó, ami egész napra szól, reggeltől orrvérzésig, tulajdonképpen egy fktív díj, ami ezekből a 10 rugógkból bejön 100-150 ezer, ezt mi még ki fogjuk egészíteni a szponzorpénzből, hogy meglegyen a szükséges 3 kiló.

(mindezt csak azért magyaráztam el, hogy érthető legyen, miért több a részvételi díj,mint egy normál plyanapon= azért mert nem másokkal megosztásban, ahnem tök egyedül fogunk garázdálkodni a páylán senkitől sem zavartatva.)

Szóval ygertek, mert nekünk is jó, de nektek is.
Ha 7.-én szombaton eső lesz ,akkor szerintem fújjuk le az edzést Kecskeméten. Pénteken(6.-án) még felírom a falra a helyzetjelentést! Már így is 3-4-en jelezték,hogy tutira nem jönnek.
Más: 14.-én Simsonos barátaink kibérelték a Kecskeméti gokartpályát és szívesen látnak minket is.Ez fejenként 10e Ft.-ot jelent EGÉSZ napra. Aki szeretne csatlakozni az jelezze nálam vagy itt.
uff
Hali! eladó pitbike alkatrészek (d13go@freemail.hu)

Fejidom 1000,-
Komplett gyújtás 10000,-
Visszahajlós fékkar 2000,-
Visszahajlós kuplungkar 2000,-
Alumínium váltókar (Bontatlan) 2000,-
Berúgókar 1500,-
Olaj centrifuga (Alumínium) 1500,-

+Posta, vagy személyes átvétel
50-esnek 125 vagy 140-es pitbike-ot utcára ötletek?! :
Pit bontott alkatrészek eladóak.
Alu kerék agyak piros hátsó 4500.-,szürke első 5500.-
12-es első kerék 1.85 széles alu aggyal Heidenau K61 3.00-ás gumival(esetleg tárcsával) 20e
lánckerekek,féktárcsák,komplett első-hátsó fékkörök,10-12-14-es gumik,10-12-14-es kerekek.......stb.Ha valamit nem írtam kérdezz,megnézem van-e.
infó: veszilaci@citromail.hu
Cross vagy utcai gumira gondolsz?Új vagy használt? Mi az olcsó?Nekem van ilyen is olyan is.Megtalálsz a veszilaci@citromail.hu-n
Sziasztok ! nincs valakinek elfekvőben véletlenül olcsón jó gumija? 14-es első és 12-es hátsó! postázható....
Szia Pedró!
Frankó, akkor 7.én Kecsó! Kári Petinek én szólok, meg a Máténak és a Kiss Józsinak is. Remélem a debreceni különítmény is jön!
Pitbike bontott alkatrészek eladók.Ha kell valakinek valami szóljon.Megnézem van-e!
fektárcsák,lánckerekek,láncok,DNM első teló,kerekek,fékek...stb
vagy hívjatok a : 70-591-4848-on vagy írjatok a veszilaci@citromail.hu-ra. Képet küldök róla és postázom,ha kell.
uff
használd egészséggel!
köszönöm szépen az agyat
Sziasztok pitbájkosok! Beszéltem a kecskeméti pályával.Április 7.-én mehetünk. Pályadíjat mindenki igénye szerint fizeti.A szokásos 20percek, fél napi és napi jegyekkel. Kári Petinek szóljon valaki ill. mindenki másnak is akit nem érek el vagy még nem volt velünk.Mindenkit szívesen látunk.
Köszönöm,utána nézek!
A RedHot Motorsnál van 70cc-is 60000-ért új!