Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs, mert a pitbike nem jármű, hanem sporteszköz. Ez rá van vésve az adattáblájára is.
Heló!
Érdeklődnék hogy a mostani új jogszabály mellett(125cc-vel közlekedhetek B jogosítvánnyal)Egy 125cc pitbike-al mehetek közúton rendszám nélkül, és ha nem akkor miért mert ugyebár a robogókra se kell rendszám és most a jogszabály szerint egy "kalapba" kerültek!?
Van rá lehetőség hogy szabályosan rendszámhoz jussak a pitbike-omhoz(125 cc és nem akarok csalni, szóval ez áljon a "forgalmiban" is)és ha nem akkor miért nem?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
milyen áron vannak pittjeid?
Boldog új évet igy reggel mindenkinek nem a törvényt mondom hogy nem tartod be hanem az hogy neked nem kel értened a motorhoz hogy hány cc és az nem törvénysértés,amugyan de teljes mértékben eggyet értek veled de érted amit mondok,hogy elég fa*ul van kitalálva mert majdnem ugyan azt tudja kimegy a hülye gyerek a tuning robogóval azt 60 nál kerékre ál 140km/h ákkal mennek azt egy 125 4 t motor hol van ettől leeht hogy van söt tuti mert meglehet azt is csinálni de érted a külömbségeket! A másik a rendörök is nagyon jol tudják ezeket épp ezért nem basztatnak ha normálisan csinálod a dolgokat,hozzá teszem volt balesetem 125cc motorral elég csunya sajnos rádásul cserben hagytak és elmondom a lefojást nevemen volt a motor 50es papir mondták ez 125 ös jo letagadtam mindent én nem is értek hozzá oké innentöl kezdve neke ma biztositó ugyan ugy fizetett és a csávot is elég rendesen megbüntették én ugyan kaptam egy figyelmesztetést de az csak szobeli volt!de értem azt az esetet amit te mondasz!
Azért ez nem ennyire egyszerű. A törvény nem tudása nem mentesít a betarása alól. És nálunk úgy látszik agyasabbak a zsaruk, mert az ilyenre van szemük. Egyébként 16 év alatt is van következmény, csak az nem pénzbírság. (gyámhatóság, pártfogó és még sorolhatnám. ) DE a baj mégis akkor van , ha baleset részese vagy. Pl. ha én ütközöm egy motorossal, és látom hogy az egy 50 ccm-nél nagyobb, de rendszám nélküli járgány, azonnal áthárítanák minden felelősséget azzal, hogy annak a motornak akkor és ott nem lett volna szabad lenni. Hidd el, biztos nyerő lennék bármelyik bíróságon. És ezek után jön a felelősség, pl. kártérítés aputól és anyutól. Rövidre zárva ezt a témát, rendszám nélkül 50ccm feletti járgánnyal közútön, nagyon nagy felelőtlenség! BUÉK mindenkinek, rendőr és balesetmentes "pit-ézést" kívánok minden fórumozónak!
Ezt tanulom most részben,én azt mondom el amit tapasztalok mert már lassan 5 éve igyhasználom az összes motorom és igy volt pár ügyem!De mivel 18 élet évemet nem töltöttem be ezért én szabadon rohangálhatok ugy mond,jah a másik nekem honnan kéne tudnom hogy az a motor hány cc nem vagyok motorszerelő egy ok kibuvás,50cc 2t 125cc 4t papiron uygan annyit tud minkét motor manapság elérheti a 100km/h es sebességet reméljük maminak köszönhetően elérik azt hogy ne ccm em alapján legyenek a kismotorok határolva hanem Kw alapján,és ezek az okok amik közbe jöhetnek ezek szabály sértések,amiért nekem pénz birság nem járhat,se szüleimnek mert 16 éven felüli személy saját jogu döntésekkel rendelkezik igy nem vonható más hozzátartozosem felellösségre!Innentől kezdve köszöntem szépen
Szia! Jobb ha utánanézel annak amit írtál, mert elég nagy butaság. A magánokirat hamisítás ugyanakkora bűn, mint a közokirath.. Az igaz hogy nem szabálysértés, mert BŰNCSELEKMÉNY! Gondolj csak bele. Ha nem lenne még szabálysértés sem, akkor (pl. mikor nyaralni mész három hétre) hamisíthatnánk egy adásvételi szerződést (magánokirat) , és búcsúzhatnál a motorodtól, házadtól, stb. Higgy nekem, ha jóindulatú a rendőr, és nem lettél részese egy balesetnek, akkor csak 100ezer-rel megúszod. + az állásod, elvégre hamisítókat nem szívesen alkalmaznak. EZ NEM JÁTÉK! Egyébként ha a rendőrnek gyanús a dolog, akkor egyszerűen lefényképezi a motort az azonosítokkal, és feljelent. Ha baleset részese voltál a motorral, akkor természetesen hatósági vizsgálat (KPM) , ahol kiderül minden. Persze ekkor a biztosító már nem fizet, hiszen te egy rendszám és biztosítás nélküli motorral vettél részt a forgalomba. De lehet még ragozni, hiszem 50ccm felett már regadó is kell, így esetleg megáll az adócsalás is. A mai fiatal rendőrök nem teljesen hülyék. Ismerik a motormárkákat, 10-ből 9 azonnal látja, hogy ez nem 50-es.
Hello!Én teljesmértékben ajánlok neked egy 125cc-s pitbikeot ha erre a célra szeretnéd feltételek(orion agb 37)pl:Ugye mivel nem jöhet ki rendszámosan e szabvány maitt ezért csak 50 esként tudod használni innentöl kezdve az a papir amit kapsz magán okiratnak minősül tehát nem hivatalos ok irat hamisitás hanem magán ok irat és az nem szabály sértés,henegren le kel pasztával kenni a 125cc mert kitüremkedik és az uyg volt néven nem kapargathatja nem nyulhat a rendör hozzá,a kipufogó ugyan nyitott de a végébe lehet kapni külömböző szükitőket a hangja uygan szép marad de halkabb és igy téged se és a szomszédokat se zaavrja!biztositást kössél rá 50 esként a rendör ne mfogja tudni nem si mondhatja meg hogy ze am otor hány ccm es egy hátrány bevizsgálásra küldheti de kis motor és ne mfog vele foglalkozni se! ha normálisan vezeted elötte ha olyan hejzetbe kerülsz,keveset eszik lámpát szerelj rá van rajta világitás tekersc egy bal oldali tükör,és egy első segély csomag ezek kellenek meg uyge eggyértelműen sisak!
Azért azt vedd figyelembe hogy ennek még a Simsonnál is kisebb kereke van. Vezetésre is érzékenyebb, jóval nagyobb koncentrációt igényel. A kipufogója pedig teljesen nyitott, tehát km-ekről lehet majd hallani hogy beindítottad (hajnalba meg különösen kellemes lehet a szomszédoknak erre ébredni).
Ha nem gyilkolod, akkor sokáig elmegy, csak olajat kell cserélni 400km-enként (valamivel kevesebb mint 1 liter). Világítás pedig nincs rajta.

Ha nem hobbira, versenyzésre kell, vegyél inkább közúti, nagy kerekű motort, 2T 50-est (Derbi Senda, Keeway X-Ray, Honda MTX, Yamaha DT, stb).
Sziasztok!

Bocs hogy bepfatlankodok, de most inditottam be az online motor es alkatresz szallitast...Ha valakit erdekel, irorszagbol es Angliabol hozok be pitbikeokat (is). Lesznek krosszgepek is (jelenleg is van egy KTM SX 450 es egy Suzuki RM)
Ha valakit erdekel , email az adatlapomon.
nemsokara lesz weboldal is.
Udv mindenkinek.
Nekem terepre kell, nem akarok vele közútra menni.
Közúton csak az első rendőrig jutsz el. Egyébként egy minőségi pitének nem gond a 100 Kg. , sem terepen, sem aszfalton. Még nem láttam hivatalosan is papíros (rendszámos) pitét az úton.
Az, hogy 50-es papír, meg biztosítás, még rosszabb, mintha nem lenne semmi. A hamis papír okirathamisítás, a biztosítás pedig kidobott pénz, mert ha baj van, nem fog fizetni semmit, a hibás adat miatt. (A köbcentire gondolok)
Szép estét mindenkinek! Lenne egy érdekes kérdésem, nekem a melómhoz kellene egy terepképes és kis fogyasztású motor. Pitbike-ra gondoltam, de nem tudom hogy kíméletes használat mellett mennyit megy el felújítás nélkül. Lehet-e ezekkel úgy közlekedni, mindennap használni mint egy simsonnal? Milyen időközönként kell olajat cserélni, elbírja-e a 100kg-mat?Aki megtisztel, hogy válaszol és leírja röviden a véleményét, annak köszönöm.
Oké márkatárs, én még csak járatnám ha jó lenne az idő. Addig is megpróbálom megszüntetni a konstrukciós hibákat, meg beállítani összerakni a saját igényeim szerint!
Nekem eddig semmi nem ment tönkre a mocin. Csak a fogyó dolgok. Gumi, gyertya...nekem is Stompom van. Nekem naon bejött a kis gép, imádom.
Helosztok eladnám vagy cserélném a pitbike-omat
125 ös,önindítós,kb 80 % cross gumik.. ,csere inkább 200ccm feletti quadra de az ára 155 000 az adatlapomon találtok róla képeket
Helló.
Nekem lenne egy eladó nem szar kínai fos pitbike Chp speed mini 125cm3 14-12 es kerekekkel adok hozzá 12-10 es kereket is.
Renthal kormány,DNM hátsó tag,Nem a gyári hátsó villa van hanem valami fasza igy hirtelen nem tudom a nevét 1-2 rugásra indul nem füstöl semmi baja nincsen ténleg.

Üdv.: Ricsi
Nekem a sima külső lendkerekes gyújtás van két tekerccsel, a gyújtótekercset szokta megégetni. A többi gyújtásalkatrésszel még nem volt gondom a gyertyát leszámítva.
Üdv. Apraszaki ! Én most vettem egy stomp yx140-est! Szeretném megkérdezni hogy neked mi szokott tönkre menni, a trafó a vázon vagy a tekercs a lendkerék alatt? Melyik fajta gyujtás van a tieden?
YX-blokkal szerelt gépben nem fogsz csalódni! YCF-ek jók, én egy szintén YX 140 blokkal szerelt Rockstar sport 140(pitbike.hu) pitet űzök már 2 éve, csak ajánlani tudom! Én járattam be, blokkjának semmi baja azóta sem. Gyújtótekercset valamiért eszi, már a harmadikat fogyasztom. A gyári első kétdugós fék elég harmatos, bár terepen elég lehet. Én lecseréltem egy nagyobb robogó kétdugósára. Váza a legnagyobb, midsize, én 178 centivel simán kényelmesen elférek rajta.
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.Szeretnék egy Pitbike-ot venni ,nem versenyre ,inkább csak egy kis edzegetésre,és abban kérnék tanácsot,hogy melyik típust érdemes megvenni.Ahogy látom elég sok kínai van a piacon és nem tudom ezek mennyire strapa gépek.Mit érdemes, melyik szívós,melyiknek használható a féke,futóműve , a váza és persze melyikkel lehet még 180-as magassággal normálisan motorozni?Szóval melyik nem gagyi?
Nekem van egy 110-es blokkom, de koránt sem állítom hogy jó. Beindítás után egy percen belül füstöl. Valószínűleg szelepszár szimmering, vagy gyűrű baja van. Én nem értek a javításhoz, így blokk csere lett. Ráadásul amikor kivettem a blokkot, akkor vettem észre, hogy a hátsó felfogatófülnél hegesztve és valami spéci ragasztóval bekenve volt a blokk közép. Valamikor eltörhetett, én csak most vettem észre a javítást, amkor kivettem. (berakva nem látszik) Egyéb tekintetben a blokk működik, a váltó jó, könnyen indul és még egészen jól is ment. Ha érdekel , adok hozzá kábelt, cdi-t , és tarfót is. tel. 30-3779009 szikszaifkukacfreemail
Helló.
Nekem nincsen blokkom de lenne egy eladó Pitbikem Chp Speed mini 125cm3 14-12 es kerekekkel adok hozzá 12-10 kereket. Renthal kormány,DNM hátsó tag.A motor Költség mentes. 1-2 rugásra indul.

Üdv.: Ricsi
Sziasztok! Érdekelne komplett pitbike blokk110cm3-től,jó állapotban!
Ha van,akkor az ajánlatokat a pepeboy10@citromail.hu címen várom!Köszönöm!
Szia
Küldheted
Mikor tudod fel adni?