Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenkinek!
Valakinek nincsen YX150-es blokkhoz főtengely?
énis igy gondoltam..csak van még 1 bökkenő hogy a motor 1-2 éve lett ujjanon véve..hogy okmányirodába vagy valami hivatalos helyen nincs-e bejegyezve a motor vagy az alvázszám hogy ez 107 cm3-es..?
Világítás, csendes -fojtott motorhang, 50cc-s adásvételi, biztosítás , közúti gumik, 110cc-re utaló jelölések megszüntetése, feltűnés kerülése jogosítvány! 50cc 4T = kis fogyasztás, gyenge teljesítmény!
Szia!
Nem gond, amit megbeszéltünk, az áll, és még küldtem egy dolgot mail-ben, majd ha hazaértél látni fogod. Köszönöm hogy jeleztél, ha hazaértél dobj egy mailt kérlek számlaszámmal. Üdv és kellemes ünnepeket. F
50-es henger dugó gyürü rámenne? vagy mást is kéne cserélnem? am 50-es pit hogy mehet? xd
Ferenc!Sajnos szombaton külföldre kellett mennem azonnal,szinte semmire sem volt időm.Január vége felé leszek pár napot,ha aktulisak lesznek még az alkatrészek akkor gyors feladom postára.Sajnos at emaileimet nem tudom egyenlőre megnézni.Szerencse,hogy ez az oldal egyáltalán bejön.Üdv. : Laccci és bocs.
Engem jelentettek fel pittel motorosrendőrök, pedig dobtam rá világítást előre-hátra, és 50-es biztosítást is kötöttem rá. Egy százassal kínáltak meg érte.
Ez mondjuk méretre is kisebb, lehet nem lenne gondod belőle, de ők sem hülyék, többnyire vágják hogy nem 50-es blokk van ezekben a kis lekvárokban.
Hello. érdeklödni szeretnék.

van egy FYM 107cm3-es pitbikem. és közúton szeretném használni 50-es jogsíval..eltudom-e valahogy intézni vagy elnézik-e a rendörök ?
szerintetek érdekelni fogja a rendört hogy hány cm3-es? vagy csak a pappirok legyenek rendben?
Hétfön hivlak és bontott is van?
Helló.
Nekem lenne egy eladó pitbike Chp Speed mini 125 cm3 14-12 es kerekekkel és adok hozzá 12-10 kerekekket, Mikuni 26 os karbi van rajta Renthal kormány,DNM hátsó tag.
Ár.: 170.000 Ft

Üdv.: Ricsi
Sziasztok szeretnék venni egy pitbikot és tanácsot szeretnék kérni ,hogy milyen tipusút lenne érdemes meg venni.Ha tudnátok segiteni azt megköszönném,elöre is köszönöm
Nadrág-mez 34/xl méret párban eladó 15.000ft jó állapotban nem szakadt! Shift Mach szett (mint a fox 360 ez a komolyabbik verzio)
06302033084
Nekem van : www.motoaction.hu
hívj fel
Sziasztok keresnék YX150 blokkfelet bontottat ha van valakinek vagy tud osszátok már meg velem elöre köszi jah és ez csapágyas nem tügörgös üdv Dávid!
Hy!Ha van valakinek eladó crf70 -es idomra matrica szettje az szóójon ! ( Rokstar,Monster nem kell )
Helló!Megvannak a teleszkópok.Igen fordított telók.Teljesen állítható.
Részleteket e-mailben megbeszélhetjük.
mmse1@freemail.hu
Üdv: Laccci
hali!Eladó a teleszkóp,megvan még(ez forditott ha jól látom igaz)?
Még nem vettem gumit (van még tavalyról 1 garnitúrám) (az első vagy 30 éves). Talán a 2009 előtti BSE-ken az van , nem nekem kellene hanem egy 40kg-s gyereknek!
Hali hát igy elnézegetve milyen árakat kérnek érte 4-5 ezernél nemagyon adják olcsóbban. Én 3000 ft ért odaadom +posta de akár személyesen is Budapesten
Üdv.Megvan még a 2db fekete ülés és a 2db fehér tank idom(Crf 50)
Van egy Crf 50-es matricaszettem nekem is kék-fehér(Modpunk)Ha érdekel az idomok és a matrica szett 5e együtt.
mmse1@freemail.hu-n elérsz.
Laccci
Szia!
Mit kérsz a dekorszettért?
Üdv.F
Szia! meg van még a crf 50 idomszetted?

Üdv. F
101 Józsi,találtál gumit teremre?
Gyárilag min van 800-as rugó?
Emberek ! Nincs valakinek 800lb-s hátsó rugója? Esetleg csere 1000 lb-s -re?
Bocsi,rosszul írtam a neved!Zsilobali elnézést!