Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!
Starbar kormány 3500
Univerzális olajhűtő gyári tömítéshibával (egy kis paszta megoldja) mindenestől 3000
szia bár nem ma raktad fel a cuccokat de szükségem lenne 1 hátsó kerékre meg gumira meg matrica szettre stb köszi.üdv!
Küldtem mailt.
Hello. Eladó egy Rockstar Sport 140-es pitbike.
Pitsterpro YX 184-es pitbike blokk gyújtás nélkül eladó. 184ccm kb 20-22Le. Jó állapotban. i.á.: 75e
veszilaci@citromail.hu
70-591-4848
Sziasztok ! nem tud nekem valaki eladó LIFAN 140-ES BLOKKOT eladót ? akár kissebb motorhibás is lehet .....
Eladó a cross csizmám W2 42-es méret.Jó állapotban. 17e
Új ONE Carbon cross nadrág 34-es 17e méret és új ONE Mez L-es 8e együtt a nadrág és a mez 22e.

veszilaci@citromail.hu
70-591-4848
2012. Május 13. – Vasárnap
Motoros nyílt nap - Kakucson.
Hello fiúk-lányok! Jövő hét vasárnap egy közös pitbike edzés Kakucson?
Hali!
Hegesztést vállalok.
Alumínium,magnézium,vasöntvény,stb...
Ha valakit érdekel mailem az adatlapomon.
Sziasztok!
MÉG MA szükségem lenne egy első teleszkóp szimeringre! 33*45*8/10,5-re!
Nem érkezett ma meg, (amiért +fizettem) és holnap a motoros ballagáshoz kellene nekem egy szimering, mert az enyém elfosta magát és most széjjel van a telóm!

Ráckeve és környéke erősen előnyben, akár elmegyek érte, emberi km határon belül.
MÉG MA KELL NEKEM! Ha lehet alig használt vagy olyan is jó, ami nem eresztett sehol!

SOS-be kell!
0620-4171966-on elértek, akinek van ne tartogassa!

Előre is köszike: Kriszti
sziasztok! eladó a pitem: pitbike.hu-n vásárolt. max 10üóra van benne, nagyon keveset használt.
06306052541
tyyyson88@gmail.com
170E irányáron eladó
Jobbára most a motorikus alkatrészeket de minden szóbajöhet. Vezérlő láncot fogaskerekeket kéne cserélnem + szelepeket+ gyújtás oldali főtengely tömítést. Nem akar rendesen kipörögni csak ha lassan húzom neki a gázt meg nem lehet egyenletes alapjáratot beállítani mindig elmászkál. Válaszodat köszi.
Értem,köszi a választ akkor tuti hogy olyat fogok venni. :)
Mit keresel egyáltalán?
Sziasztok. Lifam 110cm3 mocimhoz keresnék alkatrészek lehetőleg újat ha van de a használt is elmegy köszi.
120/90 10es mezteler 7teen utcai gumi eladó, használt,de jó állapotban,képet kérésre teszek be
3ezer
befógóval mindennel együtt ennyi az ára? mert akkor komolyan érdekelne! válaszod előre is köszi
irj már nekem létszi erre az emailra és meg besz! zolaa17@citromail.hu előre is köszi
Ombres Y Muher!
Hol volt a brigád?
Mondjuk 5e?:D
Az enyém talán a vázat leszámítva ugyanaz, mint a 140-es Stopm. Immár harmadik éve nyúzom, és a motorjához még nem nyúltam. Sűrű olajcserét meghálálja, meg persze nem használom kétüteműként. Sokat elmennek.
Helló!

Jövő áprilisban szeretnék venni egy Stomp Z140-et és kb. mennyit bírna ki újonnan ? Előre is köszi a választ.
helló érdeklődnék hogy az első teleszkópot mennyiért adod? várom válaszod üdv
Zolának!