Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tervezett versenyidőpontok:

2012.04.21-22. Kakucs
2012.05.26-27. Máriapócs
2012.06.23-24. Kakucs
2012.07.07-08. Brezova
2012.08.04-05. Kecskemét
2012.09.15-16. Balassagyarmat

A pályákkal még egyeztetünk!
vagyis a nrg mc2
helo milyen évjáratú és állapotúa pitbike?
Hali! Eladó 1db vadi új Pitbike crf50 es dekor szett áron alul!
Köszi!
ez a teló 50-es Derbi Senda sm gyári telója, pitbike-ba elég nagy lenne!
"minimális alku?" Nem ezt kérte?
Azz tényleg elég minimál!
4990Ft
minimális alku?
Csecs jaja épülget óvatosan ....szétszedtem az utolsó csavarig aszt szép lassan legózom össze
Okker, tavasszal visszatérünk rá. Köszi.
5e
tudok szélesebbet is előre .2.15-ös vagy 2.5-es.A 2.5-est sokallom,azon a 100-as gumi is épp elfér a szárak közt.Csacsa is épp azt akarja lecserélni 1.85-re. 120-as gumit előre? áááá
nem fog elférni,de te tudod.Max. a Heidenau 110/70-es lenne előre jó.Szerintem én is azzal megyek 1.85-ös felnin.Lesznek tavasszal kerekeim.Majd választasz.A teló érdekes.Nem ismerem.Kell róla infó.Szerintem ez egy 85-ös crossmotor első telója.A matrica akárhonnan lehet.
Szerbusz Csacsabá!
Miahelyzet? Épülget a bringa?
Csáá!mennyiért adod a ráfot ?
Nem szoktak előre is 2,5-est rakni, vagy az már széles előre? Csak hogy felmenne a 120-as karika oda is szépen...
Ja még egy kérdés: esetleg erről valami info? :
http://www.kepesmotor.hu/teles...
vagy van egy 1.85-ös ráfom,ha szeretsz fűzögetni.
1,85-ös van alu aggyal, vagy 1.85-ös fekete normál .Lesz is,csak alu agyas nem biztos.Ha az kell,akkor azt elrakom neked.
Lacibácsi, ha netán akad majd egy első 12-es széles felni olyasmi állapotban, mint a hátsó volt, érdekelne! Nem sürge, de tavaszra mindenképp kellene majd.
Helló!
Valak elfogadható áron hátsó teleszkópot tudna-e?
(még mindig keresek,köszönöm az sms-t küldő embernek az ajánlatot)
Dugót.
Továbbá 12-es hátsó kerék alu CNC mart aggyal,alu ráffal,új Innova verseny cross gumival eladó. ár: 25e
YX 150-es (57mm-es) Henger,2 szelepes hengerfej-komplett eladó.Dudót is oda adom,de én tennék bele egy újat.(Vez.tengely,vez,mű fogaskerék,szelepek...stb)
ár : 17e
veszilaci@citromail.hu
Pécs
Nincsmit! Reméljük beválik