Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,Zsolibali! Nekem van eladó új önindítóm,7e ft.Ha érdekel írj.
totla@freemail.hu
Keresek 110-es loncin qvadhoz önindítót! Akinek van az legyen szíves írni. Köszi
Fog valaki jégmotor -ozni pittel?
Lehetne valami csoportos megmozdulást szervezni.
Ment mail.
10500 ba megáll GLS el, szerdára nálad van. Ha mehet dobj egy mailt adatokkal.
Ha 10-be be tudjuk szorítani postával együtt, akkor jöhet mindkettő!
Hát előzőleg eladtam már róla, meg az azt megelőzőket is
Mindig úgy voltam hogy majd használom utcán/pályán de aztán nem így lett. most végre sikerült normális krossz kereket szereznem, meg több élvezet van szerintem krossz pályán, így végleg úgy döntöttem megválnék az utcai szettől.
Gumik kisker ára 6563 Ft/ db, ha kell tudom 4500 ba adni, teljesen új, nem az ami a felnin van.
Menyus, külön a gumikat eladod? Érdekelne!
Kedves Ebadta Úr!Némi infó azért kellene a pitbikeról, mert nem minden alkatrész cserélhető a pitbike ,,márkák" közt.Van széria kipufogóm is amit ha muszáj egy kis hekkeléssel bármelyikre fel lehet tenni.Ha látnánk egy képet ill. vagy kapnánk itt a fórumon róla infót,akkor biztosan többen fognak segíteni,hogy összeálljon a paripa!
Tisztelettel: Vészi László(Pécs)
Hello Pitesek!Nekem egy Yamaha Virago XV750-es motorom van, de nemrég hazavittem egy hiányos pitet.Ökörködni meg az unokának jó lesz.Úgyhogy kellene néhány alkatrész.Most például pbe-től a cdi+trafó.Pedro76-nál láttam egy kipufogó hirdetést ha ez nem valami spéci dob és még megvan az is érdekelne.Üdv mindenkinek:Ebadta
még mindig eladó 2 db 10X1,6" os sm kerék szett. CNC agy, polír ALU felnik, rozsdamentes küllők, koyo csapágy. 15mm es tengelyre, irc mb99, 99,99% os gumik 3.50X10 (szőrősekmég)

25k a kettő

ezekről lenne szó: link
Eladó fordított elsőteló kisebb sérülésekkel, befogókkal 4e; szinte új olajhűtő egy apró gyári hibával 3500; cdi+trafó-gyertyapipa 2e. Aki megveszi valamelyiket adok neki ajándéka 2 alig használt gyertyát Mind egybe: 8e
Helló. ELADÓ CHP SPEED MINI PITBIKE

Eladnám vagy cserélném pitbikem 80-85 ccm-is cross motorra rá fizetéssel!NEM SZAR KÍNAI FOS!
Renthal kormány, DMN Hátsó tag, Semmi baja nincs hidegen melegen 1-2 rúgásra indul. Garázsban tartott.Plusz adok hozzá egy 12-10 kerékszettet.
Email címem.: ricsimcrae@gmail.com
Ár.: 180.000-Ft
Msn.: messsi1997@hotmail.com
Ááááá, lopom.
Jól mehet nálatok a csavarboltosnak!
Beválik, alakulgat:
Semmi pánic!Én jegyzetelek mindent!
nálam már 12 rajtszám le van foglalva,de nyilván figyelembe lesz véve azoknak a kívánsága,akik 2011-2010-ben indultak.
Kiss Csaba - ?(601)(653)
Lengyel Krisztina - 658
Tikász ,,Zé" Zoltán - ?(603)(663)
Hans Einchinger - 610
Csanádi Csaba - 611
Lefler,,Apraszaki" Ferenc - 612
Vészi,,pedro"László - 619
Vészi,,Feró"Ferenc - 622
Szabó Gábor - 647
Halász,,ördög" Tamás - 666
....stb
folyt.köv.
facebook: PMH! Pitbike Motard Hungary!
Kári Peti nem jön?
bocikaaa!
FB-n írtam, stipistopi 612!
nincs valakinek hátsó dob pit bikére?
- Én Kriszti : 658-assal
-Szabó Gábor: 647-essel
-Hans Eichinger ‎610-essel
-kiscsacsa 611-essel,
-Vészi Laci 619-essel,
-Halász Tomi ?
-Kiss Csabi: ?
-Lefler Ferenc: ?
-#Zé: ?
-Vészi Ferenc: ?
-Máté Gábor: ?

Egyenlőre ennyit tudok. Ha tudtok még valamit, írjátok meg!
László Vészi
Kedves Pitbike Motardosok! A Mami kupa sorozatban 600-as rajtszámokkal indulhatunk 2012-ben.A rajtszám igényléseket adjátok le Lengyel Krisztinek .A 601,602,603 számokat a 2011-es év első három helyezett versenyzője kaphatja meg.Amennyiben nem kérik,akkor sem lesz kiadva.Illetve ők választhatnak először.
- Kiss Csaba
- Lengyel Krisztina
- Tikász Zoltán
László Vészi
Már most jelöljétek naptáratokba,május 5-6.-át.
Supermoto-s összejövetel a pannónia-ringen,várunk mindenkit kezdőt,amatőrt,haladót,profit. Külön időbeosztásban motorozhat aki először jön,külön akinek már van pályatapasztalata. A továbbiakban pedig sör & rákkendroll.
Infó: barnymoto@citromail.hu vagy 06202145890
FIGYELEM! MÓDOSÍTVA!
A rajtszámok a következők szerint lennének jövőre:
-Szombat X, aki nem MAMI kupás: 900-asok,
-MZ: 300-asok;
-Simson: 500-asok;
-Veterán: 0-199;
-Youngtimer: 200-249;
-125: 250-299;
-NSR: 400-asok;
-Pitbike: 600-asok;
-Robogó: 700-asok.

Minderre azért van szükség, hogy ne legyen rajtszámegyezés, és a pályára való beengedés gördülékenyebben menjen!

Nem arra kérünk benneteket, hogy új rajtszámot igényeljetek a MAMS-nál, csak a mi versenyeinken kell ennek megfelelőt választani! Matricát minden rendezvényen biztosítunk!

Tudjuk, hogy ez kisebb-nagyobb kellemetlenségekkel jár, azért szólunk most!