Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi, hogy ilyen későn irok.. Ha még aktuális: a komplett kerék (gumi+féktárcsa+belső+tenely+lánckerék) 6e, a villahid 3.
Sziasztok mennyire kell állítani a 125-ös blokkoknál a szelephézagot? ( Mindig elfelejtem ) előre is köszi srácok
Általában a jobb minőségű telók felújíthatók, javíthatók illetve időnkénti olajcsere sem árt nekik , mivel a benne lévő mozgó fém alkatrészek koszolják az olajat! Az első telóra ez fokozottan érvényes!
Pitbájkmájszterek! Tudja valaki, hogy a hátsó teleszkóp felújítható-e?
Kicsit mintha lazítana a csillapítás...bár olajfolyást nem tapasztaltam.Asszem Fastace teló.
Köszi Pedro76!Sokat segítettél,ha jól sikerül az évvége akkor tervezem
az indulást!
ELADÓ:
RPT TTR 172-4V ÚJ pitbike

Adatok:
YX 172ccm-es blokk, 20Lóerő, Olajszűrő, Mikuni VM 26mm karburátor, Nagyteljesítményű DUPLA olajhűtő, 5 lamellás kuplung, Daytona type outer-rotor, PROTAPER kormány

Króm-molybdén váz, Marzocchi féle teljesen állítható teleszkóp CNC mart befogószárral, FA teljesen állítható hátsó rugóstag HIMBA rendszerrel

220/190mm-es tárcsafékek, dupla dugattyús féknyereg, CNC mart aluminum agy és felni, Innova verseny abroncsok, CNC mart aluminium gyorsgázkar, CNC mart aluminum váltókar. CNC mart aluminium kuplung és fékkar.

Ára: 379.900 HUF

Bővebb info: info@racingpitbike.hu vagy 06-70-355-7480
Hogy mi jó vagy legjobb ezt nehéz megválaszolni.Kérdés hogy hol szeretnéd használni!?A M.o.- i Pitbike SM versenyeken a többség Crf 70-es vázzal megy,de a Klx is jó.Mivel a versenyek általában 1km vagy hosszabb pályákon zajlanak,így a ,,nagyobb" vázak jobbak,stabilabbak.Viszont rövidebb pályákon Pl.: Kőbánya Ring (500m) egy Crf50-essel lehetne jól menni.A te méreted is számít.Bár ezt Csacsa barátunk megcáfolja,mert 190 körüli magasságával simán ment(jól ment) a 10colos kerekeken is a kis pukibájkjával.Ha esetleg versenyzésen törnéd a fejedet akkor szeretettel várunk.Versenyek a Mami kupa keretein belül zajlanak.Idén csak Open (185ccm-ig) kategória volt,de ha jövőre összejönne min.5 fő versenyenként,akkor beindulna a Sport140-es kategória is(max.140ccm és max. 26-os karbi)
Ha van kérdésed itt írhatsz,mert sok arc olvassa akinek némi köze van a Pit SM-hez.
Üdv.: Vészi László
u.i: nekem van egy MCM 125-öm Crf 50 vázzal amivel kis pályákon motorozom esetleg idén teremben is és van egy KLX vázas Pitsterprom amivel jövőre megyek a kupában.
Viszont léteznek már a TTR vázas Pitek is,amik szintén jónak tünnek.
Köszi Pedro76!Vásárláson töröm a fejem,melyik a jobb pit méret a SM-hez,crf-50,vagy crf-70,vagy klx méret.Neked mi tapasztalatod?
Választ elöre is köszi!
Tisztelt Toto Úr !
Nekem van több motorom és több szettem is. Van CRF50-es gépem is amin van SM szett. Elölre 1.6 vagy 1.85 széles felni kell és a CNC agyas kerék nem jó. Nekem 3.00-as Haidenau van fent elől.A szélesebb már nagyon durung.Esetleg ,ha 1.85 -ös a felni akkor a 100 széles guma még befér. Hátul 1.85,2.15 esetleg a 2.5 széles kerék,de az utóbbit én még nem próbáltam,de elvileg befér. 110-es Heidenaum van fent hátúl is K61 ami elérhető áron van.Esetleg a 2.15 vagy 2.5 széles hátsóra rámegy a 120 széles gumi,de sanszos ,hogy ha kis köbcentis a géped(125) akkor a széles gumik levesznek a sebességedből. Árak : kb. : 15-20e egy kerék+ hozzá a tárcsák ,lánckerék az úgy kb. +10e és hát a gumi az annyi amilyet veszel rá. Ha tudod mekkora kerék kell akkor írj emilt az :
mmse1@freemail.hu-ra és megnézem,hogy mim van .
üdv.: Vészi László(Pécs)
Sziasztok! crf 50-es nagyságú pitbikera mennyi lenne egy komplett SM
szett,milyen széles abroncs lehet max? Köszi!
Pbe!
Mennyit kérnél értük?
Helyileg hol lenne?
HA kell van villahidam és egy komplett 12 es kerekem.
hello egy mcm120-ba menyi olaj kell?
Sziasztok most tettem szert egy agb 29-es pitbikére.Olyan problémám lenne vele,hogy hidegen nagyon nehezen indul.Ha rugdosom és be fogom a gyertya nyílást nem löki el az újam.Viszont amikor megyek vele nem érzek gyengeséget.Alapjárat is csak melegen van.Röviden ennyi lenne a gondom.
BSE 150 -es Pitbike Supermoto occcón eladó!
mmse1@freemail.hu vagy 70-591-4848 (Pécs)
150.000.-(alku nélkül)
Köszönöm a segítséget!
Szia!

Már eladtam Indigó név alatt megtalálod de nem eladó már a motor:D
helofelujitott piaggio nrg mc 2-őt cserélnékpitbike-ra
hello csere egyfeluitott piaggio nrg mc2-re ?:)
Hali!
180-as Runneremet cserélném értékegyeztetéssel versenypitre(min.150cc).
http://www.kepesmotor.hu/giler...

pepe www.pitbike.hu itt megtalálod vagy www.motoaction.hu
Sziasztok! Nekem is kellene pár dolog pitbike-hoz: 12"-os hátsó gumi, küllők 12"-os hátsókerékhez(aluagyas), 14"-os hátsógumi, 125ccm blokkhoz főtengely + csapágyak,kuplungkosár,kuplung kar,gyújtótrafó,fesz szabályzó,cdi,kábelköteg,bowdenek,hátsó féktárcsa,kormánycsapágy anya,teló szimeringek,tömítéskészlet,villahíd fordított telóhoz..Ha van valakinek,kérem írjon a pepeboy10@citromail.hu címre!Köszönöm!
Senki nem tudná nekem megnézi?


Köszi
Sziasztok 5 vezetékes ( 2 tekercses alaplaphoz) Van valakinek kapcsolási rajza vagy tudja melyik szín hova megy?


Köszi