Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy írtam (bár lehet kicsit én is bonyolultan fogalmaztam) hátul 12"-os a kerék most is.
A hirdetéseket átböngésztem sajna nincs benne olyan, ami jó lenne.
Ezt jólmegaszontam... :P
Egy pici lejjebb van egy 12-es hátsó komplett hátsó kerék. Egy 10"-at nézz meg az apróba, hátha van bontott pit.
Segítsetek légyszi. Van egy kínai pitbikeom, amit szeretnék a kisfiam méretére alakítani. Sajnos 14-12-es kerekű, ezek elég nagyok. Az ülésmagasság 63cm, Az idális 55 cm lenne. Arra gondoltam, hogy első lépésként 10-10 colos kerekekkel elég sokat nyernék. Van rá esély, hogy értelmes áron hozzájutok 10 colos első és hátsó kerekehez?
Van olyan robogó, amelyiknek a kerekei használhatók? (a hátsó ugye nem lánckerékkel van hajtva a robogón)
Az mindegy lenne, hogy dob, vagy tárcsafék van rajta, azt meg tudom oldani.
Vagy esetleg előre eg 12 colos? Az is segítene.
Itt lesz egy kis előrejelzés a hétvégét illetően...Frissítek szerdán, pénteken és szombat délután és beteszem ide. Csak hogy biztosra tudjuk mi várható...
Szia! Én készítem a gépem, mert viszem Balázshoz. Meglesi nekem a váltót, mert valami nem stimmel. Szal holnap viszem-hozom a gépet, de talán le sem kötöm a futóról.
Egyébként anyagiakat lehet tudni, hogy mi mennyi lesz? Mert az nekem marhára fontos lenne!
Sziasztok!

A hétvégére (eddig) jó időt mondanak, szóval mindenki készítse a gépét a kecskeméti motorozásra. Annál is inkább ugyanis egy osztrák pilóta is tiszteletét teszi nálunk, Hans Eichinger. Ő szervezi az osztrák bajnokságot ( pitbiker.at ).
üdv! 12-es kerék komplettan 9000ft 06304906559
Predo!

Megpróbálhatom, de csak a suliban tudom meglesni a Juli segítségével, mert azokat a papírokat Ő kezeli.
Én a koponyeg.hu-n követem az előrejelzést
Azt sem 100%, de a beválási esélyt feltüntetik mindig! Naponta 2x frissítik!
Jó a kép!Akkor 2.-án du.-án Kecskeméten találkozunk! Én már valószínűleg már szombaton a környéken leszek.Igy majd pontos időjárás jelentést tudok majd adni.Elvileg akkor 7-en vagyunk.A gyarmati új arcokat ismeri valaki?Kriszti te bele tudsz nézni a nevezési lapjukba és elérni őket?
uff
CSACSA!Simson buli áll?
Most találtam:
Én mennék Okt.2.-án, max ha nagyon esik akkor nem. De most azt írja hogy nem fog.
Ma már látom,hogy nem fog esni. Jó ez az időjárás jelzés! Simson hogy áll Csacsa?Hétfőn már otthon leszek,akkor körbe csörgök mindenkit az okt.2 -vel kapcsolatban.
Csöcs!Okt 2.-val kapcsolatban én benne vagyok hogy elhalasszuk ha nagyon úgy látod hogy esni fog .......pedig nagyon mennénk Zével... ha nem tartjuk meg a motorozást akkor megyek megnézem az MX-es kollégákat
Kriszti te hol nézed az időjárást?Lehet nekem is azt kéne néznem,nem a pálya honlapján lévőt.De most tényleg hol?
Én megyek, mert nem látok esőt azon a hétvégén. Még hétfőn is csak 1mm esőt ír...szal én mennék egy kolléganőmmel!
http://www.kepesmotor.hu/honda...

heló! erről szeretném kérni véleményetek
Hello! Hogy állunk az október 2.-i Kecsó Pit motard partyval? Nem nagyon jelzitek a szándékot. Igaz elég erősen esőt mond.Meg Pit MX is lesz azon a napon. MI LEGYEN ? Legyen más időpontban? Legyen? 3 embernek nem érdemes.
helló!
tapasztalatokat és véleményeket szeretnék kérni hogy mennyiben különböznek a fekvő illetve állóhengeres loncin blokkok valamit egy 200-as álló és egy 125-ös fekvőhengeres közt mennyi különbség van erőben illetve amiben még különböznek! köszi előre is a segítséget
Hali vkit nem érdekelne egy Pitsterpro X4 150cc GPX blokkal?
adatok itt róla: http://pitsterpro.hu/spd/pit74...

2 hónapja vettem jól megy meg minden de haverom eladja nekem a 250-es rmz-jét baráti áron ezért eladó...
Hali!
Nem mentem még vele 1 cm-ert sem :P
Egyenlőre javítgatjuk, de már van rá jelentkező! Holnap megyek megmutizni a gépet... :)
Rendben,köszönöm.
én 188cm vagyok és 88kg, igaz csak pár kört mentem egy ugyan ilyen típussal, de egész kényelmesen elfértem rajta. szóval szerintem emiatt ne aggódj