Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jégpálya ,
Kár, h nem küldte a kis kamit a cimbim a tavasszal. Mi sok jó csatát felvettem volna!
Srácok! Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan helyet, ahol télen is lehet motorozni pályán?
Pár alkalmat megragadnék ez ügyben, hogy azért ne essek ki a motorozásból...
Kurva jó vidik! Köszi Zééé. Jó újra nézni őket, tiszta átélős ilyen minőségben.
Nincs mit, ennyire futotta ma tőlem. A 3.-at már nem töltöm ma, inkább fexek.

Jóccakát!
Ez is jó lett! Köszönöm!
Itt a másik vágatlan. Te meg Csacsa is megvagytok http://youtu.be/8peP_UtQ_J4
Csecs !fasza a videjó ,nagyon durva kípet ad én meg jól elkurtam vmit... mert csak az ikonok at másoltam fel sztem aszt a memória kártya nélkül nem tudtam elindítani
Rendicsek akkor várok...
Még sohase töltöttem vidit a jutubra, majd belejövök.
Kriszti , te a következőn leszel.
Várni kell, me mobilnetem van és itt falun nem bírja nyomni még 1megával sem.
Még pár óra , és megvan
Szia!
Jó lett a vidi, de még nem vagyok benne...
A haverod, aki fényképezett, mikor teszi fel a képeit?
Zéééé:

Kurva szép képe van.. még szép, hisz GoPro HD...
Írj címkéket a videóhoz (pl ezeket: Pitbike SM Supermoto Kecskemét gokart pit-bike motard) és akkor sokan megtalálják. Amúgy nagyon kevesen fogják látni... Meg adj neki címet is, pl. Gokart Stadion Kecskemét Verseny

Nyomasd a másikat is!
Láttam rajta kopást énis de azt hittem az nem gond de megpróbálom és köszi az infót!
Itt az egyik vidi.kecsó
Léptető villa kopott görbült!
Sziasztok a pitem dobálja a hármat de széttszedtem és a fogaskerekeknek kutya baja ujbol össze raktam és csak csinálja mi lehet a baja (hézagolásra tippelek ) ha valakinek volt ien problémája és orvosolták kérem osszátok meg velem elöre is köszi mindenkinek!
eladó a motoromagb-372,ELADÓ
KÖssz
jah és valakinek nincsen pitbikhoz fék fölújító készlete vagy nem tudjátok honnan lehetne venni ?
0.9 L , tudtommal.
kelemen-peti@freemail.hu ez az email címem ide küld
sportmotor-derbi@freemail.hu erre írj vagy itt írd le az e-mail címed és ott mutatom, nincs hirdetve a motor!
hello
Helló sziasztok megtudná mondani valaki hogy hány dl olaj szükséges a 125 lifan blokkba?
küldj linket
küld linket